صفحه 229 از 1402 نخستنخست ... 1291792192202212222232242252262272282292302312322332342352362372382392793297291229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(لطفا پیش از طرح سوال در این تاپیک حتما ویکی را مطالعه ف

سلام دوستان
    من یه سوال مهم داشتم
    من سال جدید تحصیلات لیسانسم تموم میشه و با فرض اینکه از شرایط نخبگی مربوط به شاگرد اولی +مقاله معتبر بخوام استفاده کنم ,از کی میتونم برای ثبت نام اقدام کنم.استفاده ای که می خوام داشته باشم """"خروج بدون وثیقست"""" (دوره فوقم رو خارج میخونم) .میترسم اگه آخر ترم 8 مراجعه کنم تا میاد کاراش جور شه به ددلاین برای خروج از کشور که سال دیگه همین روزا باشه نرسم.در واقع سوالم اینه که کل پروسه چقدر طول میکشه که من از کی باید اقدام کنم.ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(لطفا پیش از طرح سوال در این تاپیک حتما ویکی را مطالعه ف

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamtd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال مهم داشتم
    من سال جدید تحصیلات لیسانسم تموم میشه و با فرض اینکه از شرایط نخبگی مربوط به شاگرد اولی +مقاله معتبر بخوام استفاده کنم ,از کی میتونم برای ثبت نام اقدام کنم.استفاده ای که می خوام داشته باشم """"خروج بدون وثیقست"""" (دوره فوقم رو خارج میخونم) .میترسم اگه آخر ترم 8 مراجعه کنم تا میاد کاراش جور شه به ددلاین برای خروج از کشور که سال دیگه همین روزا باشه نرسم.در واقع سوالم اینه که کل پروسه چقدر طول میکشه که من از کی باید اقدام کنم.ممنون
    سلام
    ببین تا زمانی که فارغ تحصیل نشی که فک نکنم بتونی اقدام کنی چون در مرحله اول که تشکیل پرونده است گواهی فارغ التحصیلی رو میخواد.البته این برای پروژه جایگزینه سربازیه شاید باری وثیقه بشه.
    در مورد کل زمان پروسه هم شما روی 90 تا 100 روز حساب کن. 45 روز تایید مدارک- 10 روز برابر اصل مدارک- 45 روز تایید درخواست
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط smb6111 نمایش پست ها
    سلام
    از پاسختون ممنونم
    می خواستم ببینم شما گواهی ای، ... چیزی می شناسین که از دانشگاه بگیرم؟
    چون توی سایت آموزش دانشگاه این چیزهایی رو که گفتین نشون نمی ده.
    با تشکر
    گواهی خاصی نیست یک نامه باید باشه که بگه آقای فلانی با معدل فلان در تاریخ فلان فارغ التحصیل شدن، همین
    در مورد سایت هم، شما نمره هاتون رو چه جوری چک می کنید؟
    قاعدتا نمره هاتون رو توی یک سایتی (که احتمالا گلستان هست) وارد میکنند، شما از اونجا چک می کنید، منظورم اون سایت بود نه سایت آموزش دانشگاه

سلام دوستان
    من یه سوال مهم داشتم
    شما کلا دو مرحله پیش رو دارید یکی مرحله "تشکیل پرونده" و یکی هم "درخواست خروج از کشور"
    اگه شرایط رو دارید همین الان برای مرحله تشکیل پرونده اقدام کنید که نسبتا طولانی هم هست فرآیندش
    در خواست خروج رو بذارید برای بعد، البته قاعدتا زمان خروج رو خودتون تعیین میکنید و اونا هم همون زمان رو براتون تایید می کنن بنابراین فکر نمی کنم اگه شرایط رو دارید دلیلی برای دیر اقدام کردن وجود داشته باشه
    فقط یک نکته مهم تا جایی که توی سایت بنیاد نوشته خروج بدون وثیقه برای همایش ها و ... است یعنی خروج کوتاه مدت،
    تا جایی که من میدونم برای خروج بلند مدت بدون وثیقه اجازه نمیدن به هر حال قبلش مطمئن بشید

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال مهم داشتم
    سلام
    من تابستون پارسال (هنوز تحصیلم تموم نشده بود) برای چهار ماه بدون وثیقه خارج شدم.
    البته اون زمان، سامانه ثریایی در کار نبود و بحث تشکیل پرونده و اینها نبود و مدارک رو دستی به بنیاد تحویل دادم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmech نمایش پست ها
    گواهی خاصی نیست یک نامه باید باشه که بگه آقای فلانی با معدل فلان در تاریخ فلان فارغ التحصیل شدن، همین
    در مورد سایت هم، شما نمره هاتون رو چه جوری چک می کنید؟
    قاعدتا نمره هاتون رو توی یک سایتی (که احتمالا گلستان هست) وارد میکنند، شما از اونجا چک می کنید، منظورم اون سایت بود نه سایت آموزش دانشگاه
    منم منظورم همون سایت بود. (گلستان نیست) توی این سایت فقط نمرات مشخصه و توش نگفته که من فارغ شدم. اینکه من توی این سایت بهشون نشون بدم که 140 واحد رو پاس کردم قبول می کنن؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شریف

سلام دوستان من برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه ب م ن، 1 ماه پیش مدارکم رو بردم و برابر اصل کردم و گفتن که باید صبر کنی منتظر کارشناسی مرحله دوم. توی سامانه ثریا هم منوی مربوط به انجام پروژه به جای خدمت سربازی برام درست شد، ولی الان 1 ماه گذشته و هیچ جوابی ندادن، زنگم که میزنم میگن زمانش مشخص نیست، یه بارم یه شماره دادن بهم به نام دکتر حسینی گفتن فکس بزن بهش بگو که عجله داری ولی بازم تاثیری نداشت. میخواستم بپرسم کسانی که تجربشو داشتن میدونن حدودا این مرحله از کار چقدر طول میکشه؟

ممنون از راهنماییتون

Member shahab_ab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering,Sharif university

نقل قول نوشته اصلی توسط amir129 نمایش پست ها
    مقاله ای که دوست من فرستاده بود IF نداشت ولی توی سایت تامسون ایندکس شده بود.
    ببخشید منظور شما از اینکه ایمپکت فکتور نداشت چیه؟ من تا حالا با مقاله ISI که ایمپکت فکتور نداشته باشه برنخوردم. منظورتون اینکه تو سایتش نبود؟ خیلی از ژورنالا تو سایتشون نمیزنن با یه سرچ تو اینترنت یا از منابع JCR میشه ایمپکت تمام ژورنالهای ISI رو دید. همین ژورنال چینی که من گفتم اگرچه تو سایتش نزده ایمپکت فکتورشو اما از منابع دیگه متوجه شدم که 1.15 هست.
    When we pray, GOD hears more than we say. HE answers more than we ask. HE gives more than we imagine.
    But… In his own time, In his own way! So keep faith!

نقل قول نوشته اصلی توسط Citrizin نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه ب م ن، 1 ماه پیش مدارکم رو بردم و برابر اصل کردم و گفتن که باید صبر کنی منتظر کارشناسی مرحله دوم. توی سامانه ثریا هم منوی مربوط به انجام پروژه به جای خدمت سربازی برام درست شد، ولی الان 1 ماه گذشته و هیچ جوابی ندادن، زنگم که میزنم میگن زمانش مشخص نیست، یه بارم یه شماره دادن بهم به نام دکتر حسینی گفتن فکس بزن بهش بگو که عجله داری ولی بازم تاثیری نداشت. میخواستم بپرسم کسانی که تجربشو داشتن میدونن حدودا این مرحله از کار چقدر طول میکشه؟

ممنون از راهنماییتون
    برای من حدود 50 روز طول کشید

Junior Member

سلام.دوستان میخواستم بدونم بعد از اینکه مقدار کسری برای شخص تصویب شد، چقدر زمان میبره که کارهای نظام وظیفه انجام بشه و کارت در اختیارمون قرار بگیره. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)