صفحه 230 از 1402 نخستنخست ... 1301802202212222232242252262272282292302312322332342352362372382392402803307301230 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(لطفا پیش از طرح سوال در این تاپیک حتما ویکی را مطالعه ف

سلام دوستان, میخواستم ببینم گزارش پیشرفتهایی که باید به "سازمانی پروژرو ازش کرفتیم" و "بنیاد نیروهای مسلح" بدیم , هردوشون باید به صورت حضوری باشن ؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(لطفا پیش از طرح سوال در این تاپیک حتما ویکی را مطالعه ف

سلام . لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
    دو تا سوال داشتم:
    1- اول اینکه پس از تشکیل پرونده چجوری بهت اطلاع میدن که مدارکت تایید شده؟؟ با اس ام اس یا از طریق پرتال ثریا؟
    2- اگه بخوان رد کنن توی چه مرحله ای رد می کنن؟ یعنی امکان داره مدارکت تایید بشه ولی توی مراحل دیگه ردت کنن؟ احتمالش چقدره که اگه توصیه نامه هات خوب باشه ولی ردت کنن؟
    من برای تسهیلات نظام وظیفه میخوام. ممنون میشم اگه پاسخ بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط niazeman نمایش پست ها
    سلام . لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
    دو تا سوال داشتم:
    1- اول اینکه پس از تشکیل پرونده چجوری بهت اطلاع میدن که مدارکت تایید شده؟؟ با اس ام اس یا از طریق پرتال ثریا؟
    2- اگه بخوان رد کنن توی چه مرحله ای رد می کنن؟ یعنی امکان داره مدارکت تایید بشه ولی توی مراحل دیگه ردت کنن؟ احتمالش چقدره که اگه توصیه نامه هات خوب باشه ولی ردت کنن؟
    من برای تسهیلات نظام وظیفه میخوام. ممنون میشم اگه پاسخ بدین
    سلام
    1) معمولا از هر دو طریق اطلاع میدن اما ممکنه تو ثریا وضعیتتون به روز بشه و اما با کمی تاخیر اس ام اس بیاد (به هرحال ثریا مرجع اصلی هست)
    2) هم تو مرحله تشکیل پرونده ممکنه رد کنند هم کمیسیون مربوط به سربازی، اگه اولی رو تایید بشین و دومی رو به شرط داشتن مقاله معتبر بعید هست که رد بشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_ab نمایش پست ها
    ببخشید منظور شما از اینکه ایمپکت فکتور نداشت چیه؟ من تا حالا با مقاله ISI که ایمپکت فکتور نداشته باشه برنخوردم. منظورتون اینکه تو سایتش نبود؟ خیلی از ژورنالا تو سایتشون نمیزنن با یه سرچ تو اینترنت یا از منابع JCR میشه ایمپکت تمام ژورنالهای ISI رو دید. همین ژورنال چینی که من گفتم اگرچه تو سایتش نزده ایمپکت فکتورشو اما از منابع دیگه متوجه شدم که 1.15 هست.
    یک سری ژورنال ها توی سایت تامسون ایندکس شدن ولی هنوز ایمپکت فکتورش مشخص نشده. یعنی هنوز در حال محاسبه است. مثل ژورنال های جدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir129 نمایش پست ها
    یک سری ژورنال ها توی سایت تامسون ایندکس شدن ولی هنوز ایمپکت فکتورش مشخص نشده. یعنی هنوز در حال محاسبه است. مثل ژورنال های جدید.
    ژورنال آی اس آی بدون ایمپکت معنی نداره. تنها ژورنال های دارای IF جزء آی اس آی هستند. اگر ژورنال ایمپکت نداشته باشه ولی کمی معتبر باشه و از کشور مسلمان باشده هم جزء ISC قرار میگیره که همون علمی پژوهشی خودمونه.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواستم اقدام کنم برای عضویت در بنیاد ملی نخبگان، پذیرش مقاله ی ISI ای که فرستاده بودم اومده اما هنوز DOI مربوطه فرستاده نشده، از اونجایی که ممکنه یکم طول بکشه تا DOI فرستاده بشه و من یکم عجله دارم میخواستم ببینم برای مدرکی که به عنوان مقاله باید آپلود کنیم در سامانه ی ثریا باید حتماً ایمیل پذیرش که به امضای استاد راهنما میرسه اطلاعات DOI مربوطه رو در بر داشته باشه یا اگرم نباشه مشکلی نیست؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yamakazi نمایش پست ها
    سلام دوستان, میخواستم ببینم گزارش پیشرفتهایی که باید به "سازمانی پروژرو ازش کرفتیم" و "بنیاد نیروهای مسلح" بدیم , هردوشون باید به صورت حضوری باشن ؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    معمولا بسته به توافق شما با سازمان مورد نظر داره.
    اگه صحبت کنید ، قبول میکنند که از طریق ایمیل هم بفرستید گزارش را. مخصوصا اگه شهرستانی باشید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzad11 نمایش پست ها
    ژورنال آی اس آی بدون ایمپکت معنی نداره. تنها ژورنال های دارای IF جزء آی اس آی هستند. اگر ژورنال ایمپکت نداشته باشه ولی کمی معتبر باشه و از کشور مسلمان باشده هم جزء ISC قرار میگیره که همون علمی پژوهشی خودمونه.
    چرا معنی نداره !؟ کلی ژورنال ISI موجود هست که هنوز ایمپکت فکتور نگرفتند.
    معمولا یک مدتی طول میکشه بعد از اینکه ژورنالی ISI شد تا بهش ایمپکت فکتور تعلق بگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط abc1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم اقدام کنم برای عضویت در بنیاد ملی نخبگان، پذیرش مقاله ی ISI ای که فرستاده بودم اومده اما هنوز DOI مربوطه فرستاده نشده، از اونجایی که ممکنه یکم طول بکشه تا DOI فرستاده بشه و من یکم عجله دارم میخواستم ببینم برای مدرکی که به عنوان مقاله باید آپلود کنیم در سامانه ی ثریا باید حتماً ایمیل پذیرش که به امضای استاد راهنما میرسه اطلاعات DOI مربوطه رو در بر داشته باشه یا اگرم نباشه مشکلی نیست؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    فکر نمیکنم احتیاجی به doi مقاله باشه.
    همین که اکسپت شده به احتمال فراوان براشون کافیه.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    چرا معنی نداره !؟ کلی ژورنال ISI موجود هست که هنوز ایمپکت فکتور نگرفتند.
    معمولا یک مدتی طول میکشه بعد از اینکه ژورنالی ISI شد تا بهش ایمپکت فکتور تعلق بگیره.
    خیر اینطور که شما میگی نیست. اطلاعاتتون رو افزایش بدین . این حرف رو هم جای دیگه نزنین.
    لااقل این اطلاعات غلط رو به دیگران انتقال ندین.
    تمام ژورنال های خارجی که آی اس آی نیستند جلوشون نوشته شده در حال محاسبه . برداشت شما اشتباهه از این جمله.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)