صفحه 232 از 1402 نخستنخست ... 1321822222232242252262272282292302312322332342352362372382392402412422823327321232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,311 تا 2,320 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(لطفا پیش از طرح سوال در این تاپیک حتما ویکی را مطالعه ف

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_ab نمایش پست ها
    من با مهرزاد موافقم تمام ژورنالهای ISI دارای ایمپکت هستند حتی اگه به هزارم باشه و JCR اونو منتشر میکنه. که البته سایتش پولی هست و عضویت میخواد با این حال میشه از اینترنت جدول کاملش رو گیر آورد.
    یه مسئله دیگه اینکه خواستم دوستان بدونن هر مقاله ای که تو سایت تامسون نشون بده ISI نیست. گرچه 90% اینجوریه. ولی باید چندتا پارامتر دیگه هم توجه کرد. به هر حال منم فکر میکنم تمام مقالات ISI ایمپکت فکتور دارند.
    سلام دوست عزیز
    برای اطلاعات موثق تر در این مورد لطفا اینجا را مشاهده بکنید و سوالات خود را نیز در همان تاپیک مطرح بفرمایید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(لطفا پیش از طرح سوال در این تاپیک حتما ویکی را مطالعه ف

نقل قول نوشته اصلی توسط loqmani نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان اگه زحمتی نیست میشه مراحل ثبت نام کاربر در سایت ثریا رو با ذکر مدت زمان تقریبی که طول میکشه و مدارکی که لازم داره خلاصه وار بگید؟؟ مثلا مرحله 1...یک ماه..فلان مدرک...
    چون این طوری کسایی مثل من که هنوز ثبت نام رو شروع نکردن یا تازه شروع کردن بیشتر با پروسه آشنا میشن و برای گرفتن پاسخ نیازی نیست کلی از صفحات انجمن رو بخونن و دیگه اشتباهی که من کردم و با وجودی که یک ماه قبل میتونستم ثبت نام رو شروع کنم رو بخاطر بعضی سردرگمی ها و تصورات اشتباه تکرار نمیکنن و میدونن که کدوم مرحله چی میخواد
    مرسی
    سلام
    قدم اول تشکیل پرونده هست-از مدارک شخصی تا مدارک تحصیلی و مقاله در این مرحله لازمه (به عبارت دیگه به جز مدارکی که در مراحل بعدی میگم ، بقیه این مرحله لازمه )-حدود 45-60 روز زمان میبره
    قدم دوم پس از بررسی مدارک در مرحله قبل و تایید انها، ارسال توصیه نامه هست-تایید توصیه نامه ها 2-3 هفته طول میکشه
    قدم سوم برابر اصل کردن مدارک هست در این مرحله علاوه بر اصل مدارک قبلی ، دانشجویان در حال تحصیل باید نامه موافقت استاد راهنما برای انجام پروژه سربازی همزمان با تحصیل رو همراه داشته باشند
    24 ساعت پس از برابر اصل کردن مدارک میتونید درخواست استفاده از تسهیلات انجام پروژه به جای سربازی را بفرستید (از طریق سامانه ثریا)
    بعد از ارسال درخواست 45-60 روز طول میکشه تا نتیجه کمیته رو بهتون اعلام کنند
    بعد از اون هم حدود دوهفته طول میکشه که نامه معرفی شما رو بنیاد مسلح بزنن و شماره نامه و تاریخ ارسال نامه رو به شما اعلام کنن
    بعدش 3 روز باید صبر کنید تا نامه به دست بنیاد مسلح برسه
    بعد از اون میتونید برای گرفتن پروژه اقدام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_ab نمایش پست ها
    من با مهرزاد موافقم تمام ژورنالهای ISI دارای ایمپکت هستند حتی اگه به هزارم باشه و JCR اونو منتشر میکنه. که البته سایتش پولی هست و عضویت میخواد با این حال میشه از اینترنت جدول کاملش رو گیر آورد.
    یه مسئله دیگه اینکه خواستم دوستان بدونن هر مقاله ای که تو سایت تامسون نشون بده ISI نیست. گرچه 90% اینجوریه. ولی باید چندتا پارامتر دیگه هم توجه کرد. به هر حال منم فکر میکنم تمام مقالات ISI ایمپکت فکتور دارند.
    دوست عزیز متاسفانه اطلاعات شما نادرسته. هر مجله بعد از ایندکس شدن در isi web of knowledge بین ۱ تا ۲ سال طول میکشه تا اولین impact factor دریافت کنه که توسط jcr محاسبه میشه. مثال بارزش international journal of geomechanics در انتشارت asce هست که چند ماه پیش isi شده و در ژوئن ۲۰۱۴ اولین impact factor دریافت میکنه.

http://science.thomsonreuters.com/cg...20geomechanics

با سلام خدمت دوستان عزیز

چند سوال در رابطه با طرح های پژوهشی کسر خدمت داشتم که اگر بنده را راهنمایی کنید ممنون میشوم.

اول اینکه از برخی از دوستانم شنیدم که طرح های پژوهشی که در سازمان های زیرنظر ارتش انجام می دهید میتوانید از کسری آن تنها برای خدمت در ارتش استفاده کنید و اگر قرار است در سپاه خدمت کنم باید طرح های پژوهشی را برای سپاه انجام دهم. آیا این ادعا درست است؟

دوم اینکه آیا درست است که طرح های ارتش مدت کسری خدمت کمتر است ولی راحتتر هستند؟

سوم اینکه بنده قصد دارم تا آنجایی که امکان دارد از طرح های کسری استفاده کنم. به نظر شما بهتر است چند طرح کوچک بردارم با کسری های کمتر از 6 ماه بردارم و یا دو طرح با کسری های بیشتر از 8 ماه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط filoo نمایش پست ها
    درود. یک نسخه از نامه ی کسری به خودتون میدن که باید ببری یگانت تحویل بدی اونا راهنماییت میکنن. یک نسخه ی دیگر هم میره نظام وظیفه و ده روز بعد از تاریخ نامه تو پلیس +10 و برگ سبزتون ثبت میشه. شما نامه رو که به یگانت تحویل بدی کسریت رو محاسبه میکنن. بقیه ی کاراش برای ترخیص و بعد گرفتن کارت مثل بقیه است تفاوتی نداره . البته کسایی که کسری دارن-هر نوع کسری- کمی پروسه ی اومدن کارت براشون بیشتر طول میکشه
    سلام مهندس. ممنون از لطفت. فقط پس با این وضعیت ممکنه خدمت من همون 18 ماه قدیم حساب بشه. چون شما میگین نامه کسری رو باید ببرم یگان.

آقا این که میگن فقط 2 تا پروژه بیشتر نمیتونید بگیرید صحت داره کسی از ارگانهاش نپرسیده در مورده این قانون جدید؟

ApplyAbroad Champion

سلام، همون طور که دکتر ashkan78404عزیز فرمودن، ملاک ISI بودن، ISI Web of Knowledge و Web of Science هست.

Web of Science شامل 3 دیتابیس هست :

Arts & Humanities Citation Index
    Science Citation Index Expanded
    Social Sciences Citation Index

تمام مجلات این 3 دیتابیس ISI هستن، برخی از مجلات هستن که هنوز impact factor نگرفتن، بطور کلی وقتی مجله ای در یکی از این دیتابیس قرار گرفت، ISI محسوب میشود، منتها 2 تا 3 سال طول میشکد تا IF آن محاسبه شود. لطفا فایل پیوست را برای توضیحات بیشتر مطالعه فرمایید.

البته من نمیدونم ملاک مسئول مربوطه چی هست و آیا واقعا به این موضوع توجه دارن یا نه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf ISI .pdf (3.36 مگابایت, 134 views)
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_rash نمایش پست ها
    آقا این که میگن فقط 2 تا پروژه بیشتر نمیتونید بگیرید صحت داره کسی از ارگانهاش نپرسیده در مورده این قانون جدید؟
    طبق بخشنامه جدید بیش از دو پروژه نمیشه گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahelsoosoo نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

چند سوال در رابطه با طرح های پژوهشی کسر خدمت داشتم که اگر بنده را راهنمایی کنید ممنون میشوم.

اول اینکه از برخی از دوستانم شنیدم که طرح های پژوهشی که در سازمان های زیرنظر ارتش انجام می دهید میتوانید از کسری آن تنها برای خدمت در ارتش استفاده کنید و اگر قرار است در سپاه خدمت کنم باید طرح های پژوهشی را برای سپاه انجام دهم. آیا این ادعا درست است؟

دوم اینکه آیا درست است که طرح های ارتش مدت کسری خدمت کمتر است ولی راحتتر هستند؟

سوم اینکه بنده قصد دارم تا آنجایی که امکان دارد از طرح های کسری استفاده کنم. به نظر شما بهتر است چند طرح کوچک بردارم با کسری های کمتر از 6 ماه بردارم و یا دو طرح با کسری های بیشتر از 8 ماه؟
    در مرد کسری خدمت فرقی نمیکنه از کدوم سازمان پروژه بگیرین.
    آسونی یا سختی پروژه به خودتون بستگی داره. می تونین با مراجعه به سازمان های مختلف یک پروژه مناسب هم از نظر سختی و هم از نظر مدت کسری پیدا کنین.
    طبق بخشنامه جدید بیش از دو پروژه نمیشه گرفت.

از پاسخ و راهنمایی شما سپاسگزارک دوست عزیز

در رابطه با محدودیت تعداد طرح مطمئن هستید؟؟ برخی از دوستان گفته اند از یک سازمان مشابه میتوان دو طرح گرفت و میتوان از سازمانهای مختلف طرح های متعدد کسری گرفت. بخشنامه جدید را از کجا میتوانم مطالعه کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)