صفحه 236 از 1402 نخستنخست ... 1361862262272282292302312322332342352362372382392402412422432442452462863367361236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,351 تا 2,360 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(لطفا پیش از طرح سوال در این تاپیک حتما ویکی را مطالعه ف

همین اتفاق واسه منم افتاده فردا میرم اعتراض، نتیجه گرفتم خبر میدم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(لطفا پیش از طرح سوال در این تاپیک حتما ویکی را مطالعه ف

نقل قول نوشته اصلی توسط amir129 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یه مقاله توی ژورنال journal of american science داشتم و با وجود این که توی گزینه های سامانه ثریا بود و توی سایت تامسون ایندکس شده بود، در کمیته نظام وظیفه رد شد. حالا به نظرتون چیکار کنم؟ اعتراض فایده ای داره؟
    سلام دوست عزیز
    مقاله ی شما در مرحله تایید مدارک اولیه رد شد یا پس از تایید مدارک اولیه و فرستادن توصیه نامه های اساتید؟؟؟

با سلام خدمت دوستان عزیز
    امروز پس از گذشت چند ماه در سامانه تشکیل پرونده برای من اخطار کسری معدل خورده ... و اینجا اومده که می توانید از گواهی جایگزین کسری معدل استفاده کنید ... امکانش هست دوستان در این مورد کمی توضیح بدهند که این گواهی چی هست و چگونه باید گرفت و آیا اصلا می تونه موثر واقع بشه؟؟؟ آیا می تونم با حضور در مرکز و با صحبت این مسئله رو حل کنم؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شریف

سلام دوستان
    من دیروز از طریق سامانه ثریا بهم اطلاع داده شد که واجد استفاده از تسهیلات نظام وظیفه بنیاد نخبگان هستم و حالا باید یه فرم اطلاعات فردی نخبگی پر کنم و براشون ارسال کنم که معرفی بشم به نیروهای مسلح.
    من پارسال یک پروژه کسری خدمت 12 ماهه با ایزایران گرفتم که تا 1 ماه آینده میتونم دفاعش کنم. حالا میخوام از همین پروژه کسری که گرفتم به جای اون پروژه 10 ماهه تسهیلات نظام وظیفه استفاده کنم.
    تا اونجا که من میدونم حدود 15، 20 روز دیگه بنیاد نخبگان منو معرفی میکنه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و اونجا میگردن ببینن که منو به چه سازمانی میتونن معرفی کنن و من باید تا اون موقع به ایزایران بگم که یه نامه بزنه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و بگه که به یه فردی مثل من احتیاج داره! ولی ایزایران هم میگه که ما قبلا برای شما نامه زدیم که داری اینجا کار میکنی.
    خلاصه الان یه مقدار گیج شدم که باید چی کار کنم. با بنیاد هم که هرچی تماس میگیرم، بعد از نیم ساعت پشت خط موندن جواب درست حسابی نمیدن. ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داره کمکم کنه

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

سلام دوستان

ببخشید من یه سوال یه کم پیچیده دارم مربوط به یکی از دوستانم، از اونجا که خرد جمعی بهتر جواب میده، اینجا مطرح می کنم:
    حقیقتش این دوست ما مدارکش رو فرستاده برای بنیاد نخبگان (از طریق سامانه ثریا) و الان چند ماه هست که بهش اطلاع دادند برای کپی برابر اصل مدارکش رو ببره. اما از اونجا که پذیرش داشته، ترجیح داده که ریسک نکنه و کلاً رفته وثیقه گذاشته برای خروج از کشور.
    حالا به دلیل یه سری از مشکلات هنوز ویزا نیومده و دو دل هست که بره بنیاد برای سربازی یا نه (دیفر کنه برای یک یا دو ترم بعد).
    این رو هم اضافه کنم که تا آخر شهریور اون بازه یک ساله تموم میشه.
    به نظر شما بهترین گزینه چیه؟ و این که پروژه بنیاد رو میتونه زودتر از 1 سال تموم کنه؟ (چون اگه دیفر کنه باید سال بعد این موقع ها بره پی تحصیلاتش).

خیلی ممنون...

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Citrizin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیروز از طریق سامانه ثریا بهم اطلاع داده شد که واجد استفاده از تسهیلات نظام وظیفه بنیاد نخبگان هستم و حالا باید یه فرم اطلاعات فردی نخبگی پر کنم و براشون ارسال کنم که معرفی بشم به نیروهای مسلح.
    من پارسال یک پروژه کسری خدمت 12 ماهه با ایزایران گرفتم که تا 1 ماه آینده میتونم دفاعش کنم. حالا میخوام از همین پروژه کسری که گرفتم به جای اون پروژه 10 ماهه تسهیلات نظام وظیفه استفاده کنم.
    تا اونجا که من میدونم حدود 15، 20 روز دیگه بنیاد نخبگان منو معرفی میکنه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و اونجا میگردن ببینن که منو به چه سازمانی میتونن معرفی کنن و من باید تا اون موقع به ایزایران بگم که یه نامه بزنه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و بگه که به یه فردی مثل من احتیاج داره! ولی ایزایران هم میگه که ما قبلا برای شما نامه زدیم که داری اینجا کار میکنی.
    خلاصه الان یه مقدار گیج شدم که باید چی کار کنم. با بنیاد هم که هرچی تماس میگیرم، بعد از نیم ساعت پشت خط موندن جواب درست حسابی نمیدن. ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داره کمکم کنه
    سلام دوست عزیز
    شما باید هرجور شده ایزایران رو قانع کنید تا یک نامه اعلام نیاز بزنن به بنیاد. چون هر چقدر هم که خودتون به بنیاد بگین که من رو بفرست ایزایران ، میگن برو نامه اعلام نیاز بیار !!
    شما قضیه را با همون ایزایران مطرح کنید ؛ مطمئنا مساعدت میکنن.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط arashgold2002 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ببخشید من یه سوال یه کم پیچیده دارم مربوط به یکی از دوستانم، از اونجا که خرد جمعی بهتر جواب میده، اینجا مطرح می کنم:
    حقیقتش این دوست ما مدارکش رو فرستاده برای بنیاد نخبگان (از طریق سامانه ثریا) و الان چند ماه هست که بهش اطلاع دادند برای کپی برابر اصل مدارکش رو ببره. اما از اونجا که پذیرش داشته، ترجیح داده که ریسک نکنه و کلاً رفته وثیقه گذاشته برای خروج از کشور.
    حالا به دلیل یه سری از مشکلات هنوز ویزا نیومده و دو دل هست که بره بنیاد برای سربازی یا نه (دیفر کنه برای یک یا دو ترم بعد).
    این رو هم اضافه کنم که تا آخر شهریور اون بازه یک ساله تموم میشه.
    به نظر شما بهترین گزینه چیه؟ و این که پروژه بنیاد رو میتونه زودتر از 1 سال تموم کنه؟ (چون اگه دیفر کنه باید سال بعد این موقع ها بره پی تحصیلاتش).

خیلی ممنون...
    سلام
    بعد از کپی برابر اصل تازه پرونده میره برای بررسی توی کمیته نظام وظیقه که حدود یک ماهی طول میکشه جواب بدن
    بعد از اون اگه تایید بشین، بنیاد یک فرمی میده میگه اگه هنوز میخوای بری سربازی پر کنید و بفرستید و اگر هم به هردلیلی منصرف شدین اون موقع می تونید انصراف بدید
    پس فعلا برابر اصل کردن مدارک ضرری نداره بهتر هم بود همون چند ماه پیش این کار رو میکردین
    اما تا بنیاد بخواد جواب بده و برین دنبال کارهاتون خیلی کمتر از یکسال فرصت خواهید داشت، قبلا مواردی بوده که زودتر پروژه رو تحویل دادن و بنیاد هم قبول کرده ولی فکر کنم بیشتر به سازمانی که باهاش کار می کنید بستگی داره تا خود بنیاد که قبول کنه زودتر به شما نامه رو اتمام کار رو بده و اینکه چقدر زودتر هم مهم هستش به هرحال

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmech نمایش پست ها
    سلام
    بعد از کپی برابر اصل تازه پرونده میره برای بررسی توی کمیته نظام وظیقه که حدود یک ماهی طول میکشه جواب بدن
    بعد از اون اگه تایید بشین، بنیاد یک فرمی میده میگه اگه هنوز میخوای بری سربازی پر کنید و بفرستید و اگر هم به هردلیلی منصرف شدین اون موقع می تونید انصراف بدید
    پس فعلا برابر اصل کردن مدارک ضرری نداره بهتر هم بود همون چند ماه پیش این کار رو میکردین
    اما تا بنیاد بخواد جواب بده و برین دنبال کارهاتون خیلی کمتر از یکسال فرصت خواهید داشت، قبلا مواردی بوده که زودتر پروژه رو تحویل دادن و بنیاد هم قبول کرده ولی فکر کنم بیشتر به سازمانی که باهاش کار می کنید بستگی داره تا خود بنیاد که قبول کنه زودتر به شما نامه رو اتمام کار رو بده و اینکه چقدر زودتر هم مهم هستش به هرحال
    متشکرم وحید جان
    من این بخش از صحبت شما رو متوجه نشدم:
    «اما تا بنیاد بخواد جواب بده و برین دنبال کارهاتون خیلی کمتر از یکسال فرصت خواهید داشت» منظور همون زمان انجام پروژه هست دگیه، درست میگم؟
    آیا سقف حداقل برای انجام پروژه هم وجود داره؟ من شنیده بودم 10 ماه، اما انگار کمتر از اون هم دیده شده. کمترین مقدار مشخصی که تعریف شده باشه (قانوناً) چقدره؟ و آیا این زمان شامل آموزشی هم هست؟
    مثلاً میگن پروژه 10 ماهه، یعنی 2 ماه آموزشی هم توش حساب شده، یا منظور فقط پروژه هست، و جمعاً 12 ماه میشه؟
    خیلی ممنون...

نقل قول نوشته اصلی توسط arashgold2002 نمایش پست ها
    متشکرم وحید جان
    من این بخش از صحبت شما رو متوجه نشدم:
    «اما تا بنیاد بخواد جواب بده و برین دنبال کارهاتون خیلی کمتر از یکسال فرصت خواهید داشت» منظور همون زمان انجام پروژه هست دگیه، درست میگم؟
    آیا سقف حداقل برای انجام پروژه هم وجود داره؟ من شنیده بودم 10 ماه، اما انگار کمتر از اون هم دیده شده. کمترین مقدار مشخصی که تعریف شده باشه (قانوناً) چقدره؟ و آیا این زمان شامل آموزشی هم هست؟
    مثلاً میگن پروژه 10 ماهه، یعنی 2 ماه آموزشی هم توش حساب شده، یا منظور فقط پروژه هست، و جمعاً 12 ماه میشه؟
    خیلی ممنون...
    بله منظورم همون زمان انجام پروژه هست
    شما توی پست خودتون گفته بودید که تا سال دیگه همین موقع ها که بخواد بره، یکسال فرصت داره ، من هم گفتم که شما تا پرونده تون تایید نهایی بشه 45- 60 روز دیگه کار داره یعنی کمتر از یکسال فرصت داره
    قانون که میگه 10 ماه پروژه و 2 ماه آموزشی مجموعا 12 ماه
    کمتر از این هم مواردی بوده اما قانون نیست و به صورت توافقی هستش

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmech نمایش پست ها
    بله منظورم همون زمان انجام پروژه هست
    شما توی پست خودتون گفته بودید که تا سال دیگه همین موقع ها که بخواد بره، یکسال فرصت داره ، من هم گفتم که شما تا پرونده تون تایید نهایی بشه 45- 60 روز دیگه کار داره یعنی کمتر از یکسال فرصت داره
    قانون که میگه 10 ماه پروژه و 2 ماه آموزشی مجموعا 12 ماه
    کمتر از این هم مواردی بوده اما قانون نیست و به صورت توافقی هستش
    خیلی ممنون بابت پاسخت وحید جان
    وقتی اینها رو بهش گفتم، یه نکته دیگه هم گفت که دیگه واقعاً هنگ کردم!!
    گفت که مشکل قلبی داره و دکترا (مورد تایید نیروهای مسلح) بهش گفتن که با این وضع معافیت از رزم حتمیه و اینجوری نمی خواد بره آموزشی رو.
    شما می دونید اگه بخواد برای معافیت از رزم اقدام کنه دقیقاً زمانش کی هست؟
    منظورم اینه که مراحل کار تو بنیاد نخبگان آیا لازمه به یه جای خاص برسه و بعد برای معافیت اقدام کنه؟
    مرسی...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)