صفحه 24 از 1402 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334741245241024 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Materials at Sharif Univ., MSc Nanotech at Tarbiat Modares Univ., PhD Materials at UC Irvine

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام به همه.

من برای fall 2010 از UC Irvine پذیرش داشتم که بعد از 4 ماه که از تقاضای ویزام گذشت و از کلیرنسم خبری نشد، ترجیح دادم بیشتر از این خودمو علاف نکنم و برم خدمت. بنیاد نخبگانی بودم و اول دی اعزام میشم آموزشی، 01 نزاجا. چیزی که خیلی نگرانم کرده اینه که معرفی نامه انجام پروژه منو به دانشگاه مالک اشتر صادر کردن، که همونطور که ممکنه بدوین افراد مرتبط با اینجا تو قطعنامه 1929 سازمان ملل تحریم شدن.

حالا چند تا سوال دارم، که اگه کسانی که به صورت انجام پروژه کارت پایان خدمت گرفتن یا کسانی که دقیق خبر دارن جواب بدن خیلی ممنون میشم:
    1- بعد از اتمام پروژه چقدر طول میکشه کارت پایان خدمت صادر شده؟
    2- امکان ممنوع الخروج شدن بعد از گرفتن کارت پایان خدمت وجود داره یا نه؟ (تو بنیاد گفتن نه، اما چون مجددا قصد apply دارم میپرسم که مطمئن بشم)
    3- تو کارت پایان خدمت "یگان خدمت"، "یگان اعزام کننده"، و "یگان ترخیص کننده" رو چی مینویسه؟
    4- هر پروژه ای که محول بشه حتما باید قبول کرد یا میشه در صورت عدم تمایل یا عدم تخصص قبول نکرد و درخواست تغییر پروژه یا حتی تغییر محل انجام پروژه رو داد؟
    5- آیا محل انجام پروژه در انتهای کار اصراری خواهند داشت که حتما مقاله ای از تحقیق انجام شده چاپ بشه؟ یا برعکس، اصرار دارن چاپ نشه؟ (که البته من ترجیح میدم چاپ نشه و جایی درز نکنه)

ممنون میشم اگه کمک کنید.

Junior Member

سلام
    من هم سوالهای پست بالایی رو که ارش پرسیده دارم بعلاوه اینکه اگر کسی به تازگی رفته اموزشی لطفا بگید کجا رفتید و ایا شرایط به همون بدی هست که میگن یا نه؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

سلام
    من آخرای سربازیم از بنیاد هستم و اگه نتونم سر موقع تموم کنم (آموزشی هم رفتم) و پذیرش بگیرم آیا می تونم برای مصاحبه و ویزا از کشور خارج بشم یعنی از تسهیلات بنیاد استفاده کنم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Materials at Sharif Univ., MSc Nanotech at Tarbiat Modares Univ., PhD Materials at UC Irvine

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    سلام
    من آخرای سربازیم از بنیاد هستم و اگه نتونم سر موقع تموم کنم (آموزشی هم رفتم) و پذیرش بگیرم آیا می تونم برای مصاحبه و ویزا از کشور خارج بشم یعنی از تسهیلات بنیاد استفاده کنم ؟
    والا اینو شما باید بهتر از ما بدونید. اما اونطور که من شنیدم از دیگران گویا همکاری میکنن، ولی جواب دقیق رو میتونی از سرهنگ سعیدی که مسئول بخش خروج از کشور تو بنیاد نخبگان نیروهای مسلح هستند بپرسی.

مرامی اگه جواب دقیقو گرفتی ازشون ما رو هم بی نصیب نذار

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashB نمایش پست ها
    سلام به همه.

من برای fall 2010 از UC Irvine پذیرش داشتم که بعد از 4 ماه که از تقاضای ویزام گذشت و از کلیرنسم خبری نشد، ترجیح دادم بیشتر از این خودمو علاف نکنم و برم خدمت. بنیاد نخبگانی بودم و اول دی اعزام میشم آموزشی، 01 نزاجا. چیزی که خیلی نگرانم کرده اینه که معرفی نامه انجام پروژه منو به دانشگاه مالک اشتر صادر کردن، که همونطور که ممکنه بدوین افراد مرتبط با اینجا تو قطعنامه 1929 سازمان ملل تحریم شدن.

حالا چند تا سوال دارم، که اگه کسانی که به صورت انجام پروژه کارت پایان خدمت گرفتن یا کسانی که دقیق خبر دارن جواب بدن خیلی ممنون میشم:
    1- بعد از اتمام پروژه چقدر طول میکشه کارت پایان خدمت صادر شده؟
    2- امکان ممنوع الخروج شدن بعد از گرفتن کارت پایان خدمت وجود داره یا نه؟ (تو بنیاد گفتن نه، اما چون مجددا قصد apply دارم میپرسم که مطمئن بشم)
    3- تو کارت پایان خدمت "یگان خدمت"، "یگان اعزام کننده"، و "یگان ترخیص کننده" رو چی مینویسه؟
    4- هر پروژه ای که محول بشه حتما باید قبول کرد یا میشه در صورت عدم تمایل یا عدم تخصص قبول نکرد و درخواست تغییر پروژه یا حتی تغییر محل انجام پروژه رو داد؟
    5- آیا محل انجام پروژه در انتهای کار اصراری خواهند داشت که حتما مقاله ای از تحقیق انجام شده چاپ بشه؟ یا برعکس، اصرار دارن چاپ نشه؟ (که البته من ترجیح میدم چاپ نشه و جایی درز نکنه)

ممنون میشم اگه کمک کنید.
    خودم رفتم بنیاد ته و توه همه اینا رو در آوردم ولی دقیق ترشو اگه کسی تجربه داشته لطفا بگه و اصلاح کنه:

1- اگه یکی دو ماه قبل از پایان طرح تشکیل پرونده بدین برای کارت، اون طور که میگن خیلی طول نمیکشه.
    2- به هیچ وجه امکان ممنوع الخروجی وجود نداره.
    3- یگان اعزام و یگان ترخیص "ستاد کل نیروهای مسلح".
    4- امکان انتخاب پروژه هست.
    5- معمولا یک مقاله علمی-پژوهشی داخلی لازمه.

Junior Member

دوستان سلام
    من تازه دارم برای گرفتن پروژه تحقیقاتی به جای سربازی برای بنیاد اقدام می کنم. یک برگه ای رو به من دادند تحت عنوان "موافقت استاد راهنما با انجام پروژه تحقیقاتی حین تحصیل به جای سربازی". که باید استاد راهنماپ و مدیر گروه امضا و دفتر استعداد درخشان (یا بخش جایگزین دیگر به تشخیص معاونت آموزشی دانشگاه) امضا و مهر کنند. استاد راهنما ومدیر گروه امضا کردند ولی وقتی رفتم استعداد درخشان میگن تو اصلا استعداد درخشان نیستی که ما برات امضا کنیم. (من با شاگرد اولی در ورودی های ارشد برای بنیاد اقدام کردم). به جاهای دیگه هم سر زدم. هیچکی زیربار نمیره این برگه رو برای من مهر کنه. میگن قانون استعداد درخشان در مورد شاگرد اولی ارشد برداشته شده و ما اگه امضا کنیم یعنی اینکه تأیید کردیم تو شاگرد اولی. جالب اینجاست که خشون نامه شاگرد اولی منو به خطاب به بنیاد امضا کردند ولی هیچکی این برگه موافق استاد راهنما رو برام امضا و مهر نمیکنه. اگه دوستان در جریان هستند لطفا بنده را راهنمایی کنند. متشکرم

سلام دوستان من فارغ التحصیل مهندسی شهرسازی هستم و 7 ترمه کارشناسیم رو گرفتم معدلم بالای 17 هست و شاگرد اولیم هم قطعیه ولی فعلا مقاله ندارم می خواستم بپرسم فقط 1 مقاله کنفرانسی کافیه تا عضو بنیاد بشم؟
    راستی من باید آخر اسفند امسال دفترچه سربازیم رو بفرستم این جوری برام مشکلی پیش نمیاد؟ ÷ایان نامه ای هم که کار کردم در مورد مدیریت بحرانه به نظرتون اگه تو بنیاد عضو بشم می تونم از پایان نامم استفاده کنم؟

Junior Member

سلام.
    دوستان براي نخبگان كسري خدمت در قوانين جديد نظام وظيفه وجود داره؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط r0ck نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان براي نخبگان كسري خدمت در قوانين جديد نظام وظيفه وجود داره؟
    بله
    1- حدود 9-10 ماه انجام پروژه تحقیقاتی در مراکزی که نیاز دارند
    2- دوره آموزشی 45 روزه به جای 60 روز، و با بیگاری خیلی خیلی کمتر و ملاحظه بیشتر، که میتونه قبل، بعد، یا وسط انجام پروژه بیوفته

Junior Member

من حدود 16 ماه برام كسري خورده بابت جبهه و جانبازي پدر/حالا سوالم اينه حدود دو ماه ميتونم جور كنم تا دوره ي آموزشي رو هم نرم؟من عضو بنياد هستم.بنياد ميتونه كاري در اين مورد برام انجام بده؟يا راهه ديگه اي هست كه من بتونم كسريمو به 18 ماه برسونم تا نرم آموزشي؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)