صفحه 25 از 1402 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435751255251025 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام
    این حداقل 12 ماه تمام وقت که میگن باید پروژه طول بکشه، تا چه حد قابل کم کردنه. یعنی اصلا میشه مثلا 8 ماهه تموم کرد و کارت پایان خدمت گرفت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Materials at Sharif Univ., MSc Nanotech at Tarbiat Modares Univ., PhD Materials at UC Irvine

نقل قول نوشته اصلی توسط r0ck نمایش پست ها
    من حدود 16 ماه برام كسري خورده بابت جبهه و جانبازي پدر/حالا سوالم اينه حدود دو ماه ميتونم جور كنم تا دوره ي آموزشي رو هم نرم؟من عضو بنياد هستم.بنياد ميتونه كاري در اين مورد برام انجام بده؟يا راهه ديگه اي هست كه من بتونم كسريمو به 18 ماه برسونم تا نرم آموزشي؟
    کسری شما حتی اگه 160 ماه هم بشه باز باید دوره آموزشی رزم مقدماتی رو بگذرونید که مدتش 2 ماهه. اما اگه نخبه باشی و از اعزام نخبگان استفاده کنی میشه 1 ماه و نیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashB نمایش پست ها
    کسری شما حتی اگه 160 ماه هم بشه باز باید دوره آموزشی رزم مقدماتی رو بگذرونید که مدتش 2 ماهه. اما اگه نخبه باشی و از اعزام نخبگان استفاده کنی میشه 1 ماه و نیم.
    سلام
    در مورد فرمايشتون عرض كنم كه اگه كسي دوره ي آموزش مقدماتي رو گذرونده باشه(همون دروس امادگي دفاعي مدارس )و كسرخدمت اون حدود 18 ماه بشه با يه تعهد محضري مبني بر حضور در دوره ي آموزشي بنا به فراخوان در طول بازه ي سه ساله ميتونه به دوره ي آموزشي نره.البته من شخصا جزئياتشو نميدونم ولي اگه دقت كنين تو دفترچه هم فرمش موجوده.يكي از اقوام ما هم اقدام كرده در اين مورد و منتظره معافيتشه.
    ولي بازهم در اين مورد مطمئن نيستم.

پیش فرض انجام پروژه در کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام

سلام دوستان
    من حدود 20 روز هست که کارم تو بنیاد نخبگان درست شده و برای انجام پروژه از طرف بنیاد نخبگان نیروهای مصلح به کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام معرفی شدم. رشته من مهندسی صنایع است، خودم هم نمی دونم چرا منو به اینجا معرفی کردند. از دوستان می خوام که منو راهنمایی کنند. آیا کسی اطلاعاتی در مورد پروژه‏هایی که در مجمع تشخیص مصلحت(در رابطه با رشته مهندسی صنایع) انجام می شه داره؟ در چه زمینه ای هستند؟ و از همه مهمتر آیا نیاز به حضور در محل داره یا میشه به صورت دورکاری انجامش داد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انجام پروژه در کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام

سلام
    خسته نباشید دوستان
    یه سوالی من داشتم و اونم اینه که توی ایین نامه من دیدم نوشته معدل 16 لیسانس و 17 ارشد یا رتبه اولی، حالا من لیسانسم کمتر از 16 هست ولی ارشد هم معدلم 17 هست هم اینکه شاگرد اولم. ISI هم دارم.
    به نظرتون من واجد شرایط هستم؟

پیش فرض پاسخ : انجام پروژه در کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام

بله واجد شرایط هستید. البته تنها برای بحث سربازی، برای بقیه موارد نظیر کمک هزینه تحصیلی یه مقدار سخت گیرند و باید تمامی شرایط رو با هم داشته باشید.

Junior Member

با سلام
    یه سوال داشتم اگر ممکن است جواب بدهید
    شنیدم اگر کسی سرباز نخبه بشود ، اول چند ماهی ( ظاهرا 5 ماه) کسر خدم میخوره بعد اگر خواست به جای باقی خدمتش صرح تحقیقاتی برداره . این شنیده ها درسته؟ سوال دوم اینکه اگر کسی مثلا با احتساب همه ی کسر خدمتها مثلا 3 ماه خدمت داشته باشه ایا بازم میتونه طرح برداره یا خیر
    ممنون میشم اگه جواب بدین

Junior Member

یه سوال دیگه هم داشتم
    ایا گذراندن دورهی تکمیلی (کفالت از اموزش ) میتونه جایگزین دورهی اموزشی نخبگان باشه؟

Junior Member

ببخشید من بعد از پرسیدن دو سوال بالا تمام مطالبو از اول تا اخر خوندم ولی جوابمو نگرفتم
    سوالمو واضح میگم . شنیدم اگه کسی یه اختراع مورد تائید بنیاد داشته باشه ، میشه سرباز نخبه و همون اول 5 ماه کسر خدمت میخوره برای باقی خدمتشم اگر خواست تاکید میکنم اگر خواست ، میتونه پروزه برداره .
    لطف کمک کنید

Banned

ببخشید دوستان برام سوال پیش اومده که این همکاری در پروژه نظامی برای معافیت تحصیلی موقع گرفتن ویزا و چک امنیتی برامون دردسر ساز نخواهد بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)