صفحه 26 از 1402 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536761265261026 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام
    بچه هایی که کارهای ثبت و اختراع و احراز نخبگی و ... طی کردن یه سوال دارم
    چند سال پیش برای ثبت اختراع رفته بودم ساختمون اصلی (میرداماد-مدرس) بعد از دادن اضهار نامه و نقشه ها و باقی مدارک مسولش بهم یه وقتی رو مشخص کرد و گفت که فلان روز به همراه cd که یا عکس از طرحت + نمونه ساخته شدش رو بیار.
    از اون روز تا چند وقت پیگیر ساخت دستگاهم شدم اما وقتی دیدم که ساختش واسه من غیر ممکنه ازش منصرف شدم و قید نخبگی اختراع و ... زدم.
    (آخه ساخت اون وسیله دستگاه و ماشین آلات خاصی میخاست و کار دست نبود.مثلا باید یه عدسی با تقعر و تحدب خاص میشد که اینجور عدسی ها تو بازار نیست)
    اول میخواستم بدونم که حتما باید نمونه کار رو براشون ببریم یا صرفا با ادعای یک نفر مبنی بر داشتن یه ایده(ایده ؛ نه طرح و نه اختراع و نه ماکت) براش ثبت اختراع میکنن؟
    از قدیم گفتن یکی یکی...دومیشم بعد از اولی میپرسم

Junior Member

دومیشم اینکه بعد از اتمام تحصیلاتم وارد دوره غیبت میشم(در حال حاضر سقف سنوات تحصیلم تموم شده و با موافقت نظام وظیفه به شرط خوردن غیبت بهم مجوز دادن که چند ترم بیشتر درس بخونم) تسهیلات سربازی نخبگان به غایبین هم تعلق میگیره؟
    خواهش میکنم به هردو سوالم جواب بدین

Junior Member

من یه توصیه بهت دارم سعی کن حتما انجام بدی برو به این ادرس اینترنتی http://www.best-idea.ir/ و ایده ات رو اونجا ثبت کن . این یه جشنواره ی ملی که حمایتهای خوبی میکنه . فقط احتیاج به یه ایده و به نظرم یه راه منطقی برای اجرای اون است ( ماکت و.... لازم نداره) حتما برو جایزهی نقدی خویبی هم داره

تا بیست بهمن هم بیشتر وقت نداری پس عجله کن

موفق باشی

باسلام
    سوالم اینه که توی ایین نامه من دیدم نوشته معدل 16 لیسانس و 17 ارشد حالا من لیسانسم کمتر از 16 هست ولی ارشد هم معدلم 17 هست هم اینکه یک ISI هم دارم. به نظرتون میشه نخبه شد برای طرح سربازی؟
    میشه کمبود معدل لیسانس رو یجوری جبران کرد؟
    متشکر

Junior Member

سلام
    من 2تا سوال دارم که واقعاً واسم مهمن اما تا الان کسی رو پیدا نکردم که جوابشمن رو بدونه!
    1-برای یک فارغ التحصیل ارشد ملاک شاگرد اول از نظر بنیاد نخبگان فقط نمره دروس تئوریه یا پروژه و سمینار هم نمرشون حساب میشه؟
    2-اگه من درسم ور 4 ترمه تموم کنم ولی یکی دیگه از همدوریام درسشو 5 ترمه تموم کنه ولی معدلش از من بیشتر باشهو آیا من که زودتر تموم کردم میتونم برای شاگرد اولی اقدام کنم؟
    متشکرم

Junior Member

سلام،
    1-ملاک معدل کل هستش یعنی با در نظر گرفتن دروس تئوریه و پروژه و سمینار
    2- اگر همه ورودیها فارغ التحصیل نشده باشن یا برای شما گواهی صادر نمیکنه یا اگر بخوان صادر کنن دروس باقی مانده ی دیگران رو 20 می گذارن و اگر با این حال شاگرد اول شدید گواهی به شما می دن....البته هر دانشگاه قوانینش با جاهای دیگه متفاوته بنابراین از دانشگاه خودتون جویا بشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Tarbiat Modares

دوستان عزیز یک سوال داشتم که اگه کسی اطلاعاتی داره خوشحال می شم سریعتر جواب بده! نامه منو هفته پیش بنیاد زده برای نخبگان نیروهای مسلح! مدرک من ارشد برق - قدرت است. می خواستم بدونم که نیروهای مسلح منو کجا معرفی می کنه و روند گرفتن پروژه چگونه خواهد بود؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انجام پروژه در کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام

نقل قول نوشته اصلی توسط Rajabinasab نمایش پست ها
    بله واجد شرایط هستید. البته تنها برای بحث سربازی، برای بقیه موارد نظیر کمک هزینه تحصیلی یه مقدار سخت گیرند و باید تمامی شرایط رو با هم داشته باشید.
    سلام
    خدا خیرت بده اینو در جواب سوال من گفتی؟؟؟؟؟

باسلام
    سوالم اینه که توی ایین نامه من دیدم نوشته معدل 16 لیسانس و 17 ارشد حالا من لیسانسم کمتر از 16 هست ولی ارشد هم معدلم 17 هست هم اینکه یک ISI هم دارم. به نظرتون میشه نخبه شد برای طرح سربازی؟
    میشه کمبود معدل لیسانس رو یجوری جبران کرد؟
    متشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IAU

من معدل کارشناسيم 12 هست و يه ثبت اختراع دارم.
    ميتونم از مزاياي سربازي نخبگان استفاده کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)