صفحه 268 از 1402 نخستنخست ... 1682182582592602612622632642652662672682692702712722732742752762772783183687681268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان،
    لطفا هر چه سریع تر راهنماییم کنید
    بنده تازه کارشناسی ارشد رو تموم کردم و میخوام پروژه سربازی از بنیاد ملی نخبگان بگیرم
    شرایط معدل رو برای کارشناسی و ارشد رو دارم، مقاله ISC دارم نه ISI...
    حالا آیا با شرایطم قبول میکنن؟
    لطفا زودتر ج بدید، چون من میخواستم امسال اپلای کنم، ولی گفتم سربازی رو از طرف ب م ن برم، بعد با خیاله راحت اپلای کنم
    یعنی امسال رو بیخیال اپلای شدم، و نمیخوام هم بیشتر از یه سال الاف شم

Junior Member

دوستان سلام
    چندتا سوال دارم:
    1-میخوام از بند 10 احراز شرایط نخبگی واسه کسر سربازی استفاده کنم.معدل فوقم قطعا بالای 17 میشه ولی معدل لیسانسم با توجه به ضریبی که واسه دانشگاهمون و رشته ام به معدلم اعمال میشه با همه ی شرایط میاد15.99 متاسفانه.بافرض اینکه بقیه موارد ؛کف مورد قبول بنیاد رو دارا باشم آیا ممکنه به خاطر یکصدم منو قبول نکند یا یک تلورانسی داره و مورد قبوله؟؟
    2-مرحله آخر(کپی برابر اصل و محرز شدن نخبگی یا عدم اون)تو استان خودمون و شورایی که توی استان تشکیل میشه بررسی میشه یا تهران؟
    3-نوشتن آدرس محل سکونت کجا تاثیر گزاره؟؟من بچه مازندرانم ولی میخوام تو استان گیلان بررسی و انشاالله پذیرفته بشم(لیسانس و فوق ؛رشت بودم وتمام استادهای منو میشناسن).این قضیه اش به چه صورته؟؟
    4-تشکر از پاسخ هاتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

سلام دوستان
    یک راهنمایی نیاز داشتم:
    معدل کارشناسی بنده 16.5، معدل ارشد 19 و شاگرد اول و همچنین رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد هم هستم. 3 مقاله submit شده دارم که متاسفانه هنوز جوابشون نیومده!!! اول اسفند اعزام به خدمت هستم. آیا در صورتی که وسط سربازی بتونم شرایط نخبگی رو کسب کنم اجازه می دن که بیام و از طرح بنیاد نخبگان استفاده کنم و یا یا اینکه نه دیگه امکانش نیست؟

Junior Member

سلام
    اونجوری که من پرس و جو کردم و همچنین یکی از سوالای خودم بود، بله میشه... ولی گفتن که بستگی به تعداد ماه هایی که مونده داره
    چون پروژه بنیاد 1 ساله هستش، اگه کمتر از یک سال از خدمتتون مونده باشه دیگه ادامه سربازی توو همون شرایط بهتره... ولی اگه اوایل
    خدمتتون مقالتون اکسپت بشه میتونید راحت اقدام کنید و پروژه ی بنیادو بگیرید، ایشالا زودتر هممون از شر سربازی راحت میشیم
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط masiha_abtin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک راهنمایی نیاز داشتم:
    معدل کارشناسی بنده 16.5، معدل ارشد 19 و شاگرد اول و همچنین رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد هم هستم. 3 مقاله submit شده دارم که متاسفانه هنوز جوابشون نیومده!!! اول اسفند اعزام به خدمت هستم. آیا در صورتی که وسط سربازی بتونم شرایط نخبگی رو کسب کنم اجازه می دن که بیام و از طرح بنیاد نخبگان استفاده کنم و یا یا اینکه نه دیگه امکانش نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط master_man نمایش پست ها
    دوستان سلام
    چندتا سوال دارم:
    1-میخوام از بند 10 احراز شرایط نخبگی واسه کسر سربازی استفاده کنم.معدل فوقم قطعا بالای 17 میشه ولی معدل لیسانسم با توجه به ضریبی که واسه دانشگاهمون و رشته ام به معدلم اعمال میشه با همه ی شرایط میاد15.99 متاسفانه.بافرض اینکه بقیه موارد ؛کف مورد قبول بنیاد رو دارا باشم آیا ممکنه به خاطر یکصدم منو قبول نکند یا یک تلورانسی داره و مورد قبوله؟؟
    2-مرحله آخر(کپی برابر اصل و محرز شدن نخبگی یا عدم اون)تو استان خودمون و شورایی که توی استان تشکیل میشه بررسی میشه یا تهران؟
    3-نوشتن آدرس محل سکونت کجا تاثیر گزاره؟؟من بچه مازندرانم ولی میخوام تو استان گیلان بررسی و انشاالله پذیرفته بشم(لیسانس و فوق ؛رشت بودم وتمام استادهای منو میشناسن).این قضیه اش به چه صورته؟؟
    4-تشکر از پاسخ هاتون
    1- اگه معدل با اعمال ضریب تا 15.90 باشه قابل قبوله و مشکلی نیست
    2-کپی برابر اصل تو دفاتر استانی انجام میشه ولی شورای نظام وظیفه تهران تشکیل میشه
    3-فکر نمی کنم تاثیر داشته باشه

Junior Member

سلام دوستان ... کسی میدونه با لیسانسم میشه کسری خدمت پروژه از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح گرفت .... من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت با معدل 15 هستم و 1 اسفند تاریخ اعزامم هست ... دوستان کسی اگه میدونه کمک کنه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط lamp نمایش پست ها
    سلام دوستان ... کسی میدونه با لیسانسم میشه کسری خدمت پروژه از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح گرفت .... من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت با معدل 15 هستم و 1 اسفند تاریخ اعزامم هست ... دوستان کسی اگه میدونه کمک کنه ...
    سلام، خیر حدود یک سال هست که با لیسانس نمیشه کسری گرفت.

Junior Member

سلام دوستان
    اگه امکان داره بگید فرمت تهیه کتابچه و سی دی برای طرح های 6 ماهه چجوریه؟ و بعد ادرس اونجایی که نامه تایید سازمان رو بایستی برد کجاست؟ من شهرستانم اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم که قبل اومدن به تهران امادشون کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یکم راهنمایی نیاز دارم
    من دانشجوی ارشد کامپیوتر از دانشگاه آزادم
    از طریق دفتر همکاری علم با صنعت رزومه دادم و بعد رد شدم
    ولی چون تو یکی از صنایع نظامی زیر نظر وزارت دفاع آشنا داشتم تماس کاری کردم و منو معرفی کردن به همون صنایع
    اونجا رفتم و گفتن یک سری فرم پر کن , کردم ولی بعد گفتن هیچ کدوم از بخشا اعلام نیاز نکردن ک ما بتونیم براتون پروژه تعریف کنیم
    و بعدا گفتن ما اینجا کلا پروژه نداریم ک بدیم به جای پایان نامه ات ارائه بدی و هم کسر از خدمت بگیری
    فقط میتونیم پروژه بگیم ک کوچولوس ولی شما انجام بدی در عوضش حالا چند ماه کسر از خدمت بگیرید
    گفتم باشه و گفتن حالا ما بررسی میکنیم تا هفته آینده خبر بگیر
    ولی اینم گفت ک این خودش شاید یه سالی طول بکشه ک من گفتم ایرادی نداره

آیا به نظرتون این روند طبیعی ؟
    و سوال دیگه اینکه دارن منو اذیت میکنن یا نه؟
    و اینکه اینجا وقتی من باس استخدامی سوال کردم گفتن بخشنامه اومده ک فقط از دانشگاه های رتبه الف کشور میپذیریم و دیگه حتی از آزاد تهران مرکزم کسی رو نمیگیریم باس استخدامی ؟! شما هم شنیدین؟
    سلام داداش ... من زیاد اطلاع ندارم ولی تو بحث امریه و کسری خدمت باید پیگری شدید داشته باشی ... روند ادارت ما که خودت بهتر می دونی تا باهاشون نحرفی و پیگیر نباشی کارت رو انجام نمی دن .....شما که ارشدی برو بتیاد نخبگان نیروهای مسلح تهران اونجا ثبت نام کن ... بابت استخدامی رو دیگه واقعا هیچی نمی دونم ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

دوستان من چند بار دیدم که این سوال مطرح شده ولی جوابی بهش داده نشده. کسانی که میدونن لطفا جواب این سوال رو بدن چون خیلی مهمه.

----::: اگر در حین انجام پروژه بنیاد ملی نخبگان باشیم و پذیرشمون از خارج از کشور بیاد میتونیم از کشور خارج شیم؟ :::----

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)