صفحه 269 از 1402 نخستنخست ... 1692192592602612622632642652662672682692702712722732742752762772782793193697691269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,681 تا 2,690 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان عزیزم.
    یه سوال درباره دارندگان مقالات ISI داشتم.
    کسی می دونه اگه اسم من دوم ذکر بشه، اون وقت هنوز می تونم از تسهیلات بنیاد نخبگان و کسری خدمت و اون داستانا استفاده کنم ؟؟!!
    ممونم ازتون.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_man نمایش پست ها
    دوستان من چند بار دیدم که این سوال مطرح شده ولی جوابی بهش داده نشده. کسانی که میدونن لطفا جواب این سوال رو بدن چون خیلی مهمه.

----::: اگر در حین انجام پروژه بنیاد ملی نخبگان باشیم و پذیرشمون از خارج از کشور بیاد میتونیم از کشور خارج شیم؟ :::----
    نمیدونم برای پذیرش چه اتفاقی میفته ولی یکی از دوستانم که دانشجوی دکتری بود، حین انجام پروژه ی بنیاد برای فرصت مطالعاتی 3 ماهه از کشور خارج شد و بعدش هم برگشت و 2 ماه آموزشی رو رفت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم.
    یه سوال درباره دارندگان مقالات ISI داشتم.
    کسی می دونه اگه اسم من دوم ذکر بشه، اون وقت هنوز می تونم از تسهیلات بنیاد نخبگان و کسری خدمت و اون داستانا استفاده کنم ؟؟!!
    ممونم ازتون.
    سلام؛

در صورتی که اسم اول اسم استاد راهنما یا مشاور شما باشه بله می تونید. در بررسی اسم ها، بنیاد اسم استاد راهنما و مشاور رو حذف میکنه.

Junior Member

سلام دوستان من يه سوال داشتم
    من دانشجوي دوره دكتري در دانشگاه امام صادق هستم. دو تا مقاله علمي پژوهشي هم دارم كه اسمم هم نفر اول هست. معدل دوره دكتري تا الان كه واحدهامون تموم شده و هنوز پايان نامه رو دفاع نكردم 17.18 و معدل ارشدم كه كارشناسي ارشد پيوسته هست (يعني مجموع ليسانس و فوق ليسانس كه ما يسره ميخونيم و بينش آزمون نداريم) به همراه پايان نامم 16.64. حالا ميخوام سوال كنم كه آيا من ميتونم عضو بنياد بشم براي گرفتن پروژه ب جاي خدمت؟
    ضريب معدل دانشگاه رو هم از هرجا سوال كردم نميدونستن. راستي من سال 88 پايان نامه ارشدم رو دفاع كردم و سال 89 دكتري قبول شدم. ممنون ميشم اگه جواب بديد.

Junior Member

سلام به همگی.
    من تازه عضو شدم و تا جایی که شد مطالب رو خوندم.
    دو تا سوال داشتم
    1. شنیدم بعد از انجام 60 درصد از پروژه اول میشه برای گرفتن پروژه دوم اقدام کرد.آیا صحت داره؟
    2.وقتی پروژه میگیری زمان تحویلش از قبل مشخص شده است یا نه؟ حداقل چقد باید طول بکشه تا بتونی تحویلش بدی؟ و اینکه مدت زمانی که (از لحاظ تاریخ ها) روی پروژه کار کردی در میزان کسری پیشنهادی تاثیر داره یا نه؟ مثلا بهتره که یه پروژه رو سر 3 ماه تحویل بدی و یه پروژه دیگه شروع کنی یا اینکه همون پروژه اولی رو 6 ماه کش بدی؟
    ممنونم از همتون که وقت میگذارید

Junior Member

سلام

دوستان من اکثر مطالب رو خوندم ولی :
    1- من فوق لیسانس از خارج از ایران دارم. آیا میتونم از طرح کسر خدمت نیروهای مسلح استفاده کنم یا خیر؟
    2- لیست سازمان های مورد تایید نیروهای مصلح رو پیدا نکردم. کسی میتونه دوباره بزاره؟
    3- من برگ سبزم رو گرفتم ، و 10/1 اعزامم هست ، میتونم برم دنبال طرح کسری در حین خدمت یا خیر؟

ممنون پیشاپیش

نقل قول نوشته اصلی توسط alihhh نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    من تازه عضو شدم و تا جایی که شد مطالب رو خوندم.
    دو تا سوال داشتم
    1. شنیدم بعد از انجام 60 درصد از پروژه اول میشه برای گرفتن پروژه دوم اقدام کرد.آیا صحت داره؟
    2.وقتی پروژه میگیری زمان تحویلش از قبل مشخص شده است یا نه؟ حداقل چقد باید طول بکشه تا بتونی تحویلش بدی؟ و اینکه مدت زمانی که (از لحاظ تاریخ ها) روی پروژه کار کردی در میزان کسری پیشنهادی تاثیر داره یا نه؟ مثلا بهتره که یه پروژه رو سر 3 ماه تحویل بدی و یه پروژه دیگه شروع کنی یا اینکه همون پروژه اولی رو 6 ماه کش بدی؟
    ممنونم از همتون که وقت میگذارید
    سلام
    1. خیر صحت نداره شما باید پروژه اول را تموم کنید
    2. زمان تحویل به صورت تقریبی توی پروپزال تعیین میشه منتها میشه دیرتر و یا زودتر تحویل داد. زمان انجام پروژه نباید زیاد با زمان پیشنهاد شده برای کسری اختلاف داشته باشه. در حد یکی دو ماه اشکالی نداره ولی اگه بیشتر بشه بر روی روند داوری و کسری نهایی تاثیر گذار خواهد بود.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mazyar1128 نمایش پست ها
    سلام

دوستان من اکثر مطالب رو خوندم ولی :
    1- من فوق لیسانس از خارج از ایران دارم. آیا میتونم از طرح کسر خدمت نیروهای مسلح استفاده کنم یا خیر؟
    2- لیست سازمان های مورد تایید نیروهای مصلح رو پیدا نکردم. کسی میتونه دوباره بزاره؟
    3- من برگ سبزم رو گرفتم ، و 10/1 اعزامم هست ، میتونم برم دنبال طرح کسری در حین خدمت یا خیر؟

ممنون پیشاپیش
    سلام
    1. بله میتونید منتها برای تصویب پروپزال یه مصاحبه حفاظتی دارید که باید مواظب باشید چیز بی ربطی نگید.
    2. مراجعه کنید به خود سازمان( تهران اتوبان صیاد) توی برد زده. دوستاتون هم میتونید بفرستید
    3. بله میتونید، هرچه زودتر اقدام کنید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه امکان داره بگید فرمت تهیه کتابچه و سی دی برای طرح های 6 ماهه چجوریه؟ و بعد ادرس اونجایی که نامه تایید سازمان رو بایستی برد کجاست؟ من شهرستانم اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم که قبل اومدن به تهران امادشون کنم
    سلام
    فرمت تهیه کتابچه یه فرمت استاندارده مثل پایان نامه های دانشگاهی که خود سازمانی که کسری گرفتید در اختیارتون میزاره. شما باید نامه اتمام و زمان پیشنهادی کسری را از سازمانت بگیری و بیاری بنیاد( اتوبان صیاد) تحویل بدی. داخل سی دی هم فایل های زیر باید باشه:
    1)Details
    که اگه چیز اضافی یا پیوستی دارید توی ان فایل میزارید
    2) Project
    فایل پی دی اف کارتون با این نام باید سیو بشه
    3) Orig
    فایل ورد پایان نامتون با نام اریج
    4) View
    فایلHTML پایان نامتون که باید از ورد سیو HTML بگیرید با نام وییو

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    سلام
    1. خیر صحت نداره شما باید پروژه اول را تموم کنید
    2. زمان تحویل به صورت تقریبی توی پروپزال تعیین میشه منتها میشه دیرتر و یا زودتر تحویل داد. زمان انجام پروژه نباید زیاد با زمان پیشنهاد شده برای کسری اختلاف داشته باشه. در حد یکی دو ماه اشکالی نداره ولی اگه بیشتر بشه بر روی روند داوری و کسری نهایی تاثیر گذار خواهد بود.
    موفق باشید
    متشکرم از پاسخگویی سریعتون
    پس با این اوصاف بهترین کار اینه که پروژه ها رو برای 6 ماه بگیرم و سر 6 ماه تحویل بدم و برم سراغ پروژه بعدی دیگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)