صفحه 27 از 1402 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637771275271027 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

باید تاييد علمی و سپس سطح بندی بشه. سطح 3 می تونی استفاده کنی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    من معدل کارشناسيم 12 هست و يه ثبت اختراع دارم.
    ميتونم از مزاياي سربازي نخبگان استفاده کنم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    بنده فوق لیسانس برق دارم. من اختراعی دارم که از وزارت نیرو و 3 استاد دانشگاه تاییدیه داره و به تولید هم رسیده. 2 ماه پیش برای بنیاد اقدام کردم ولی حالا که 10 روز بعد اعزاممه هنوز تو مرحله داوریه. ظاهرا مجبورم آموزشو برم. اولا فکر می کنید تا دو ماه دیگه جواب بیاد. ثانیا با توجه به شرایطی که عرض کردم و نظر به اینکه یه همکار هم تو اختراعم دارم فکر می کنید جواب مثبت بگیرم؟
    سوال دوم اینکه من برای محکم کاری دنبال طرح کسر هم رفتم که به دانشگاه مالک اشتر ارجاع شدم. 9 ماه کسر می دن اما آیا باتوجه به اینکه تو متلک اشتره برای خروج و ادامه تحصیلم به مشکل بر نمی خورم. دعاش می کنم هر عزیزی رو که لطف کنه و جوابمو بده.

Junior Member

سلام میلاد جان بله می تونی.ربطی به معدل و مقطع تحصیلیت نداره. فقط باید اختراعتو وارد سامانه بنیاد کنی اگه تایید شد مشکلی نداره. تا می تونی اطلاعاتتو خوب و کامل بفرست و یه استاد خوب به عنوان توصیه کننده پیدا کن.

Junior Member

یه چیز به اطلاع بروبچی که اختراعی رو ثبت کردن میرسونم :
    میشه با این اختراغتون ، بشین سطح سه بنیاد ( البت در صورت تائید اختراعتون)
    یه راه تائید استفاده ا زسایت بنیاد نخبگان است
    اما راه دومی که میخام بگم اینه
    بنیاد های هر استان معمولن یه سری نمایشگاه هایی رو تو طول سال برای ارائه ی اختراعات اون استان و بعضا کشور برپا میکنن میتونین با شرکت در اونا ، برای اختراعتون تائید بگیرین .هم سریع تره و هم حداقل قیلافه ی داورو میبینین ( که اگه مثلا تائیدتون نکرد بریدو ماشینشو پنچر کنین)

سلام به همه دوستان،‌من سه تا سوال دارم و ممنون ميشم راهنماييم كنين اگه اطلاعاتي راجع به اين قضايا داريد:

1- من رفتم بنياد نخبگان و اينجور كه به نظر مياد ديگه اجازه خروج بدون پرداخت وثيقه رو نميدن،‌ يعني از تسهيلات نظام وظيفه نخبگان فقط همون انجام پروژه به جاي خدمت مونده. كسي خبر داره كه قضيه چيه؟ توي سايتشون هنوزم خروج از كشور بدون وثيقه هست ولي اينا ميگن كه لغو شده!!!

2- آيا ميشه از مجموع كسر خدمت و تسهيلات نخبگان به صورت همزمان استفاده كرد؟؟ فردي كه نخبه باشه خدمتش عملا 12 ماه هست كه ميشه آموزشي 45 روزه و بقيه اش هم انجام پروژه،‌حالا اگه يه نفر كسر خدمت بيش از 12 ماه داشته باشه و عضو كانون هم باشه، آيا معاف ميشه؟

3- اگر براي انجام سربازي نخبگان به صورت انجام پروژه اقدام كنيم و وسطش پذيرشمون بياد و آموزشي رو هم رفته باشيم،‌ آيا ميشه پروژه رو در خارج از كشور به اتمام رسوند؟

Junior Member

شما شرايطت دقيقا مثل منه. من 14 دی اقدام کردم، سازمان پژوهش ها تاييد کرد. فرستاده برای بنياد نخبگان که سطح بندی بشه. هنوز بعد از 2 ماه خبری نیست. اگه سطح 3 بنیاد نشه از تسهیلات بنیاد خبری نیست حتی اگر سازمان پژوهش ها تایید کرده باشه. الانم آموزشیم. یعنی اعزامم اول اسفند بود.
    سوال دومتم من نمی دونم. ولی چقدر خوب که بهت 9 ماه کسری دادن. منو معرفی کردن ساصد، فعلاً از اونجا هم هیچ خبری نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_soltani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده فوق لیسانس برق دارم. من اختراعی دارم که از وزارت نیرو و 3 استاد دانشگاه تاییدیه داره و به تولید هم رسیده. 2 ماه پیش برای بنیاد اقدام کردم ولی حالا که 10 روز بعد اعزاممه هنوز تو مرحله داوریه. ظاهرا مجبورم آموزشو برم. اولا فکر می کنید تا دو ماه دیگه جواب بیاد. ثانیا با توجه به شرایطی که عرض کردم و نظر به اینکه یه همکار هم تو اختراعم دارم فکر می کنید جواب مثبت بگیرم؟
    سوال دوم اینکه من برای محکم کاری دنبال طرح کسر هم رفتم که به دانشگاه مالک اشتر ارجاع شدم. 9 ماه کسر می دن اما آیا باتوجه به اینکه تو متلک اشتره برای خروج و ادامه تحصیلم به مشکل بر نمی خورم. دعاش می کنم هر عزیزی رو که لطف کنه و جوابمو بده.
    شما شرايطت دقيقا مثل منه. من 14 دی اقدام کردم، سازمان پژوهش ها تاييد کرد. فرستاده برای بنياد نخبگان که سطح بندی بشه. هنوز بعد از 2 ماه خبری نیست. اگه سطح 3 بنیاد نشه از تسهیلات بنیاد خبری نیست حتی اگر سازمان پژوهش ها تایید کرده باشه. الانم آموزشیم. یعنی اعزامم اول اسفند بود.
    سوال دومتم من نمی دونم. ولی چقدر خوب که بهت 9 ماه کسری دادن. منو معرفی کردن ساصد، فعلاً از اونجا هم هیچ خبری نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph. D.

سوال:
    وزارت علوم آیین نامه ای جهت معرفی نخبگان به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح داره آیا تا به حال کسی از این آیین نامه استفاده کرده؟
    سطوح معرفی شده در این آیین نامه چه برتری هایی نسبت به هم دارند
    من 1 دی ماه 88 آاموزشی رفتم و هم اکنون در یکی از شرکتهای مهندسی مشاور خاتم الانبیا مشغول خدتمتم و شرایط سطح 1 نخبگی را دارم و وزارت علوم رفتم و گفتند بایذ بری و از دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه نامه بیاوری. آیا من نیز میتوانم با وجود در حال خدمت بودن از این طرح استفاده کنم
    لینک دانلود بخشنامه از سایت وزارت علوم:

http://www.msrt.ir/sites/Talented/Do...84%d9%87%d8%a7

Junior Member

Exclamation راهنمایی در مورد مراحل گرفتن طرح سربازی در بنیاد ملی نخبگان

با سلام و تبریک به مناسبت عید به تمامی دوستان ممنون میشوم در مورد سوالات زیر راهنماییم کنین.

اول از همه در مورد خودم باید بگم که لیسانس و فوق لیسانس را با معدل بالاتر از ۱۷ از شریف گرفته ام بعد از اون عازم انگلستان شدم البته با سپردن وثیقه نزد وزارت علوم در حال حاضر درسم تمام شده و متاسفانه با فشاری که وزارت علوم برای نقد کردن وثیقه اعمال کرده مجبور به برگشتن هستم اگر چه دوره پست دکتری خود را هم شروع کردم اما میتوانم هر موقع قراردادم را فسخ کنم. به هر حال سوالات من این هست پیشاپیش ممنون میشوم جواب بدهید

۱- از آنجا که ۴ مقاله ISI دارم و معدل کارشناسی و ارشدم بالاتر از ۱۷ هست میتوانم از امتیازات بنیاد ملی نخبگان استفاده کنم یا نه؟ اگر جواب مثبت هست چه مدت طول میکشد که پرونده ام کامل بشود و پروژد بگیرم یادآوری کنم که رشته ام ریاضی هست آیا برای این رشته پروژه خاصی دارند یا نه؟ البته حدودا چند ماه پیش قبل از اینکه مدرک دکتری خود را بگیرم مدارکم را به آنها ایمیل کردام اما متاسفانه اصلا هیچ جوابی از آنها نگرفتم.

۲- سوال دوم هم این هست از آنجایی که برای استخدام در دانشگاه منظورم هیت علمی میباشد ثبت نام کرده ام آیا اگر با فرض اینکه من طرح برای نخبگان انجام ندهم مشکل نداشتن کارت پایان خدمتم پا برجا خواهد بود یا نه منظورم این هست که آیا بعد میتوانمبه دانشگاه بگوییم من سربازی ندارم و آنها قبول میکنند که استخدامم کنند یا نه؟

۳- در پایان ممنون میشوم اگر کسی دقیقا مراحل را شرح دهد با مدت زمانی که هر مرحله میبرد چون واقعا برای من مهم هست. و درپایان آیا به حضور فیزیکی من نیاز میباشد یا نه؟ یا این که میشود برادرم کارهای مرا انجام دهد!

با تشکر msshd

Junior Member

سلام

ببشخید کسی که به عنوان نخبه شناخته شده ، می تونه بدون وصیغه برای آزمونی مثل SAT بره دوبی ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)