صفحه 275 از 1402 نخستنخست ... 1752252652662672682692702712722732742752762772782792802812822832842853253757751275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,741 تا 2,750 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    با تشكر از راهنمايي خوبت.به نظرتون حضوري برم اونجا بگم كه در ارسال مدارك اشتبا كردمو همونجا ازم مدارك رو بگيرن؟كسي ادرس بنياد در تهران رو ميدونه؟
    کریم خا زند -خیابان استاد نجات الهی - کوچه شهید حقیقت طلب- پلاک 17 - ساختمان بنیاد نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط jackrooz نمایش پست ها
    اقا دو تا سوال من نخبه وظیفه ام الان پروژه در حال اتمام 3 تا گزارش سه ماهه رو دادم و پایان نامه رو هم نوشتم. اون سازمان میگه باید مقاله ای اس ای بدی و قبول بشه بعد دفاع کنی!! خوب مقاله که حداقل 4 تا 6 ماه طول میکشه که جواب اولیه اش بیاد و اومدیم و اکسپت نشد بعدش چی؟ ایا همچنین قانونی توی بنیاد نخبگان هست که باید مقاله داشته باشی یا این سازمانیه؟ مرسی از دوستانی که تجربه دارند لطفا جواب بدند
    با سلام
    ببین من هم شرایط شما رو تا حدودی داشتم، من 1.5 ماه پیش پروژه ام برای سازمانی که کار می کردم تموم شد و وقتی که کار رو تحویل دادم گفتند که باید مقاله بدی، من چون رشتم هنری اونا گفتند که مقاله باید علمی پژوهشی باشه، بستگی به سازمان مربوطه داره، از بعضی ها مقاله می خوان، از بعضی ها نمی خوان، منم دیدم که نمی تونم باهاشون در بیفتم گفتم زمانی که پروپوزالم تصویب شد داخل پروپوزال حرفی از مقاله زده نشده، بنابراین شما کار من رو تایید کنید، اونوقت من هم مقاله رو می دم، البته اینم بگم که مقاله رو هم آماده کردم و قبل از داوری دادم بخونن که مطمئن بشن که من مقاله رو برای داوری خواهم فرستاد. اونها هم قبول کردم، چون براشون توضیح دادم که ممکن اکسپت مقاله 6 ماه تا یک سال طول بکشه، اونها هم قبول کردند، کارم رو تایید کردند و فقط دفاع مونده که اون هم انشالله بعد آموزشی دی ماهم هست. البته دفاع فرمالیته است، بر اساس گفته خودشون وقتی گروه کار رو تایید کنه کار تمومه، الان هم یک 1 ماهی هست که مقاله ام رو واسه داوری مجله فرستادم. شما هم اگر می تونید همین کار رو انجام بدید. موفق باشید

اموزشی دی ماه باید برم. زنگ زدم نخبگان نیرو مسلح نه اسم پرسید نه چیزی میگه برو پادگان مدرس اول دی ماه بعد اونجا بهت لباس میدن. میگم برگه نمیخوان میگه نه اسمت هست!!! اقا کسی تجربه داره از اموزشی. وسایل ببریم نبریم روز اول ساعت چند بریم؟ جای ماشین واسه پارک کردن داره توی پادگان نگه میدارن یا میفرستن خونه؟ متاهل باشی فرقی میکنه یا نه
    با سلام، بالاخره یکی پیدا شد که اموزشی دی ماه امسال هست، منم برای دی ثبت نام کردم
    راستش من قرار بود تیرماه برم که یکی از سربازای نخبگان نیروهای مسلح بهم گفت خردادماه بیا ثبت نام که وقتی رفتم جا پر شده بود. این که افتادم واسه دی ماه. ببین دوست عزیر من اوایل مهرماه رفته بودم که یکی از گزارشاتم رو تحویل بدم که همونجا هم حضوری ثبت نام کردم، اتفاقا اسم و فامیل، شماره پرونده، کد ملی و این که مجردم یا متاهل رو ازم پرسید و تو یک فرم که جلوش بود یادداشت کرد و گفت برای اول دی بهت اس ام اس می دیم که کجا بیایی. البته با توجه به تجربیات دوستان فکر کنم همون پادگان شهید مدرس باشه، ولی مثل این که امسال تابستون جای دیگه ای بود. خلاصه خواستم بگم که حتما از ثبت نامت مطمئن بشی که مثل تیرماه من نشه. خودشون گویا تو اس ام اس اعلام می کنند که چه ساعتی باید اونجا باشیم، گویا روز اول وسایل رو می دن، بله مثل این که پارکینگ هم داره. مثل این که به متاهل ها مرخصی وسط هفته هم می دن. البته من خودم هم همون طوری که گفتم اول دی باید بیام آموزشی و این اطلاعات رو از صفحات قبلی به دست آوردم. حالا باز سوالی بود و یا اطلاعاتی به دست آوردید به من هم بگید. ممنون. موفق باشید

دوستان كسي ميدونه با مراجعه حضوري ميشه مداركي رو كه اشتباها اپلود كردم رو ببرم يا نه؟كه ديگه كارم طولاني نشه در نقص مدرك

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi_gh نمایش پست ها
    با سلام
    ببین من هم شرایط شما رو تا حدودی داشتم، من 1.5 ماه پیش پروژه ام برای سازمانی که کار می کردم تموم شد و وقتی که کار رو تحویل دادم گفتند که باید مقاله بدی، من چون رشتم هنری اونا گفتند که مقاله باید علمی پژوهشی باشه، بستگی به سازمان مربوطه داره، از بعضی ها مقاله می خوان، از بعضی ها نمی خوان، منم دیدم که نمی تونم باهاشون در بیفتم گفتم زمانی که پروپوزالم تصویب شد داخل پروپوزال حرفی از مقاله زده نشده، بنابراین شما کار من رو تایید کنید، اونوقت من هم مقاله رو می دم، البته اینم بگم که مقاله رو هم آماده کردم و قبل از داوری دادم بخونن که مطمئن بشن که من مقاله رو برای داوری خواهم فرستاد. اونها هم قبول کردم، چون براشون توضیح دادم که ممکن اکسپت مقاله 6 ماه تا یک سال طول بکشه، اونها هم قبول کردند، کارم رو تایید کردند و فقط دفاع مونده که اون هم انشالله بعد آموزشی دی ماهم هست. البته دفاع فرمالیته است، بر اساس گفته خودشون وقتی گروه کار رو تایید کنه کار تمومه، الان هم یک 1 ماهی هست که مقاله ام رو واسه داوری مجله فرستادم. شما هم اگر می تونید همین کار رو انجام بدید. موفق باشید
    سلام مرسی از جواب. من کارم نرم افزاری بوده. حتی نرم افزار هم بهشون دادم با یه گزارش 60 صفحه ای. مقاله رو هم نوشتم ولی همین مساله ی اکسپت شدنشه دیگه. خصوصا از ایران واسه خارج بفرستی گیر بیشتر میدن. پس بنیاد کاری نداره و گیری نمیده فقط نامه سازمان مهم درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spageti66 نمایش پست ها
    تو رو خدا یکی جواب ده
    زنگ بزن پیگیر باش. اونجا حساب کتاب نداره. شاید اصلا نامه دستشون نرسیده

Junior Member

سلام دوستان،من 3-4 باریه که دارم می نویسم متنمو،ولی هیچکی جوابمو نمیده،خواهشا اگه اطلاعات دارین،ج بدین
    من یه توضیحی درباره خودم بدم،بعد شما توضیح بفرمایید
    من دانشجوی سال ششم رشته دکترای حرفه ای دامپزشکی دانشگاه تهران ام.ورودی 87

چند تا سوال داشتم که امیدوارم بتونم جوابشو ازتون بگیرم

من هیچ جا شرایط نخبگی رو برای دانشجویان دکترای حرفه ای ندیدم و نخوندم.لطفا اگه میشه لینکشو بذارین یا خودتون جواب بدین اگه اطلاع دارین

سوال دیگم اینه:من معدلم 15.5 هستش و شاگرد اول نیستم،ولی چند تا مقاله آی اس آی با ایمپکت بالا در حال چاپ دارم.میخواستم ببینم که با این شرایط میتونم عضو بنیاد بشم و از تسهیلات سربازیش استفاده کنم؟؟؟میخوام ببینم معدل بالای 17 یا شاگرد اولی شرط حتمی و لازمه،یا فقط از طریق مقاله هام میتونم عضو شم

برای استفاده از تسهیلات سربازی باید چیکار کنم؟
    -هرچی میگردم توو سایتا دنبال پروژه های کسر خدمت برای رشته های علوم پزشکی،چیزی پیدا نمیکنم،اگه کسی لینکشو میدونه برام بذاره،ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi12 نمایش پست ها
    سلام دوستان،من 3-4 باریه که دارم می نویسم متنمو،ولی هیچکی جوابمو نمیده،خواهشا اگه اطلاعات دارین،ج بدین

من هیچ جا شرایط نخبگی رو برای دانشجویان دکترای حرفه ای ندیدم و نخوندم.لطفا اگه میشه لینکشو بذارین یا خودتون جواب بدین اگه اطلاع دارین

سوال دیگم اینه:من معدلم 15.5 هستش و شاگرد اول نیستم،ولی چند تا مقاله آی اس آی با ایمپکت بالا در حال چاپ دارم.میخواستم ببینم که با این شرایط میتونم عضو بنیاد بشم و از تسهیلات سربازیش استفاده کنم؟؟؟میخوام ببینم معدل بالای 17 یا شاگرد اولی شرط حتمی و لازمه،یا فقط از طریق مقاله هام میتونم عضو شم

-هرچی میگردم توو سایتا دنبال پروژه های کسر خدمت برای رشته های علوم پزشکی،چیزی پیدا نمیکنم،اگه کسی لینکشو میدونه برام بذاره،ممنون میشم

سلام دوست عزیز
    تا اونجا که یادمه یک شرط نخبه وظیفه بودن، داشتن حداقل معدل 17.5 بود. شما یک تماس با بنیاد نخبگان نیروهای مصلح بگیرید و آخرین شرایط مربوط به نخبه وظیفه رو پرسید و همچنین بپرسین با توجه به رشته شما، آیا سازمانی رو میتونند برای شما معرفی کنند یا نه، اگه موافقت کردند، حضورا میرید اونجا و یک برگه در خواست پر میکنید.

امیدوارم دوستان دیگر بیشتر بتونند به شما کمک کنند !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi12 نمایش پست ها

سلام
    دوست عزیز برای این که شرایط شما سر راست نیست و سر مساله معدل مشکل دارید، پیشنهاد میکنم یک نصفه روز وقت بذارید و به بنیاد ملی نخبگان مراجعه کنید. اونجا کارشناسانی هستن که دقیقا یه آیین نامه های بنیاد آشنا هستن و پاسخ سوالات شما رو دقیقا میدن و خیال خودتون هم بیشتر راحت میشه. مثلا راجع به این بپرسید که ضریب معدل برای رشتتوتن برای دانشگاه تهران چند هست و آیا با مقاله اضافی میشه کسر معدل رو جبران کرد یا نه... البته از راهنمایی های دوستان هم میتونید استفاده کنید، ولی همون طور که میدونید، دوستان با توجه به تجربه شخصی خودشون جواب میدن و از این توصیه ها زمانی میشه استفاده کرد که شرایط فرد جواب دهنده مشابه شرایط فرد سوال کننده باشه! به هر حال، به نظر بنده، اگر حضورا مراجعه کنید بهتر هستش... ان شاء الله موفق باشید

سلام مرسی از جواب. من کارم نرم افزاری بوده. حتی نرم افزار هم بهشون دادم با یه گزارش 60 صفحه ای. مقاله رو هم نوشتم ولی همین مساله ی اکسپت شدنشه دیگه. خصوصا از ایران واسه خارج بفرستی گیر بیشتر میدن. پس بنیاد کاری نداره و گیری نمیده فقط نامه سازمان مهم درسته؟
    خواهش می کنم. ببین دوست عزیز سازمانی که من باهاشون کار می کنم بهم گفت که گروه کارتو تایید کرده. بنابراین بعد دفاع (که فرمالیته است) باید 2 نسخه از گزارشم رو گالینگور کنم، یکی رو خود سازمان بر می داره، اون یکی رو خودشون یا من با نامه اتمام کار واسه نخبگان نیروی مسلح می فرستند. یعنی فقط نامه سازمان مهمه. نگران نباشید. همون توضیحاتی رو که بهتون دادم براشون بگید و بگید که اکسپت طول می کشه. مطمئنا قبول می کنند.

حالا یه سوال من دارم، با ن ن م صبحت کردید در مورد آموزشی دی ماه، نگفتند که باید واکسن بزنیم یا نزنیم؟ کجا باید واسه واکسن بریم؟ به من که هیچی نگفتند. فقط گفتند مکان و ساعت رو واست اس ام اس می کنیمآ البته 2 ماه پیش گفتند. پس انشالله شما رو هم در آموزشی می بینیم. امیدوارم دوستای بیشتری قبل از آموزشی اینجا با هم آشنا شیم تا تو دوره همو ببینیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)