صفحه 276 از 1402 نخستنخست ... 1762262662672682692702712722732742752762772782792802812822832842852863263767761276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi_gh نمایش پست ها
    خواهش می کنم. ببین دوست عزیز سازمانی که من باهاشون کار می کنم بهم گفت که گروه کارتو تایید کرده. بنابراین بعد دفاع (که فرمالیته است) باید 2 نسخه از گزارشم رو گالینگور کنم، یکی رو خود سازمان بر می داره، اون یکی رو خودشون یا من با نامه اتمام کار واسه نخبگان نیروی مسلح می فرستند. یعنی فقط نامه سازمان مهمه. نگران نباشید. همون توضیحاتی رو که بهتون دادم براشون بگید و بگید که اکسپت طول می کشه. مطمئنا قبول می کنند.

حالا یه سوال من دارم، با ن ن م صبحت کردید در مورد آموزشی دی ماه، نگفتند که باید واکسن بزنیم یا نزنیم؟ کجا باید واسه واکسن بریم؟ به من که هیچی نگفتند. فقط گفتند مکان و ساعت رو واست اس ام اس می کنیمآ البته 2 ماه پیش گفتند. پس انشالله شما رو هم در آموزشی می بینیم. امیدوارم دوستای بیشتری قبل از آموزشی اینجا با هم آشنا شیم تا تو دوره همو ببینیم
    سلام. من هم فردا میرم واسه یک دی آموزشی ثبت نام کنم.

Junior Member

دوستان یک سوال: اگه تحویل پروژه به بنیاد نخبگان با 10، 20 روز تأخیر نسبت به تاریخ اتمام پروژه انجام بگیره مشکلی پیش میاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi_gh نمایش پست ها
    خواهش می کنم. ببین دوست عزیز سازمانی که من باهاشون کار می کنم بهم گفت که گروه کارتو تایید کرده. بنابراین بعد دفاع (که فرمالیته است) باید 2 نسخه از گزارشم رو گالینگور کنم، یکی رو خود سازمان بر می داره، اون یکی رو خودشون یا من با نامه اتمام کار واسه نخبگان نیروی مسلح می فرستند. یعنی فقط نامه سازمان مهمه. نگران نباشید. همون توضیحاتی رو که بهتون دادم براشون بگید و بگید که اکسپت طول می کشه. مطمئنا قبول می کنند.

حالا یه سوال من دارم، با ن ن م صبحت کردید در مورد آموزشی دی ماه، نگفتند که باید واکسن بزنیم یا نزنیم؟ کجا باید واسه واکسن بریم؟ به من که هیچی نگفتند. فقط گفتند مکان و ساعت رو واست اس ام اس می کنیمآ البته 2 ماه پیش گفتند. پس انشالله شما رو هم در آموزشی می بینیم. امیدوارم دوستای بیشتری قبل از آموزشی اینجا با هم آشنا شیم تا تو دوره همو ببینیم
    اقا من دفترچه سبز رو چند ماه پیش فرستادم و واکسن هم زدم و برگه سبز رو دادم ب ن ن م. فکر کنم باید واکسن بزنی تا بتونی اموزشی بری

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_850 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال: اگه تحویل پروژه به بنیاد نخبگان با 10، 20 روز تأخیر نسبت به تاریخ اتمام پروژه انجام بگیره مشکلی پیش میاد؟
    خیر مشکلی نداره ولی به نظرم یه زنگ بزنید بپرسید بد نیست

Junior Member

با سلام
    من 1.5 ماهه درخواست تسهیلات سربازی رو دادم ولی هنوز خبری نیست، به نظرتون طبیعی هست ؟ چه جوری میشه پیگیری کرد ؟
    سوال دوم اینکه برای مهندسی برق ژورنال علمی پژوهشی قبول میکنند ؟ اسم ژورنال من توی لیست بوده و تایید اولیه شده، به نظرتون امکان داره رد بشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_gh نمایش پست ها
    با سلام
    من 1.5 ماهه درخواست تسهیلات سربازی رو دادم ولی هنوز خبری نیست، به نظرتون طبیعی هست ؟ چه جوری میشه پیگیری کرد ؟
    سوال دوم اینکه برای مهندسی برق ژورنال علمی پژوهشی قبول میکنند ؟ اسم ژورنال من توی لیست بوده و تایید اولیه شده، به نظرتون امکان داره رد بشه ؟
    معمولا جواب اولیه یمه مقدرا طول می کشه..پس طبیعی هست
    من شاخه هنر هستم..مهندسی رو نمی دونم....اما مجله ای علمی و پژوهشی تحت نظارت وزارت علوم باشه و مجوز داشته باشه، بعید می دونم به مشکل بر بخوره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_gh نمایش پست ها
    با سلام
    سلام آقا رضا، خیلی ممنون میشم اگه تغییری در وضعیتتون پیش اومد ما رو هم خبر کنید، مخصوصا اینکه جواب کمیتتون چی شده؟ خیلی ها با شرایط مشابه رو از بلاتکلیفی در میارین.... ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط modal66 نمایش پست ها
    سلام آقا رضا، خیلی ممنون میشم اگه تغییری در وضعیتتون پیش اومد ما رو هم خبر کنید، مخصوصا اینکه جواب کمیتتون چی شده؟ خیلی ها با شرایط مشابه رو از بلاتکلیفی در میارین.... ممنون
    سلام من هم 1.5 ماه پیش درخواست دادم امروز تماس گرفتم گفتن توی نوبت کمیته نظام وظیفس که این کمیته هفته ای فقط یه بار تشکیل میشه معلوم نیس کی نوبت بشه

Junior Member

سلام دوستان من الان بخش "خدمت سربازی" رو توی صفحات اصلی سایت خوندم و این چیزارو نمی دونستم. اونجا نوشته اگر کسی یکی از شرایط بنیاد ملی نخبگان رو داشته باشه بعد از طی کردن مراحل اداری می تونه خدمت سربازی خودش رو از طریق انجام پروژه ای به طول حدودا 10 ماه + دوره آموزشی سربازی 45 روزه به انجام برسونه. حالا سوالم اینه این دوره 10 ماهه رو ما می تونیم سر کار خودمون باشیم و یا حتی توی خونه باشیم و روی پروژه کار کنیم؟! یا در طی این 10 ماه باید هرروز توی فلان اداره حاضر باشیم؟

Junior Member

دوست عزیز سلام

یه سوال داشتم آیا به غیر از آموزشی دی یا تیر ماه دیگه نمیشه رفت؟ من معافیت تحصیلم تا اردیبشت وقت داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)