صفحه 277 از 1402 نخستنخست ... 1772272672682692702712722732742752762772782792802812822832842852862873273777771277 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

دوست عزیز من بیشتر از 2 ماه از زمان ثبت نام گذشته خبری نشده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

دوست عزیز رشته با رشته فرق می کنه. من از نزدیک به فرآیند پذیرش توسط بنیاد واقفم. اگر شما هم بدونید اونجا به چه سرعتی کار می کنند. نا امید میشد. طولانی ترین پروسه پذیرش رو من دارم که حدوداً 6 ماهی میشه. آخرش بیخیالش شدم. حدوداً تیر ماه پذیرش اولیه گرفتم (اردیبهشت ثبت نام کردم). و هنوز هم هنوز جواب نهایی رو نگرفتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alejandro نمایش پست ها
    دوست عزیز رشته با رشته فرق می کنه. من از نزدیک به فرآیند پذیرش توسط بنیاد واقفم. اگر شما هم بدونید اونجا به چه سرعتی کار می کنند. نا امید میشد. طولانی ترین پروسه پذیرش رو من دارم که حدوداً 6 ماهی میشه. آخرش بیخیالش شدم. حدوداً تیر ماه پذیرش اولیه گرفتم (اردیبهشت ثبت نام کردم). و هنوز هم هنوز جواب نهایی رو نگرفتم.
    سلام . شما رشته تون چی بوده؟ برای چه رشته هایی بیشتر طول میکشه ؟ ممنون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_17173 نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان بخش "خدمت سربازی" رو توی صفحات اصلی سایت خوندم و این چیزارو نمی دونستم. اونجا نوشته اگر کسی یکی از شرایط بنیاد ملی نخبگان رو داشته باشه بعد از طی کردن مراحل اداری می تونه خدمت سربازی خودش رو از طریق انجام پروژه ای به طول حدودا 10 ماه + دوره آموزشی سربازی 45 روزه به انجام برسونه. حالا سوالم اینه این دوره 10 ماهه رو ما می تونیم سر کار خودمون باشیم و یا حتی توی خونه باشیم و روی پروژه کار کنیم؟! یا در طی این 10 ماه باید هرروز توی فلان اداره حاضر باشیم؟
    سلام دوست عزیز
    بستگی داره چطوری با سازمان مورد نظر به توافق برسید.
    ولی اکثرا قبول میکنند که شما در خونه پروژه را انجام بدین و هر از چند ماهی یک گزارش بفرستید. یا فوقش هر 2-3 ماه یکبار حضوری برید اونجا.
    معمولا سازمانها مراعات می کنند. مخصوصا اگه شهرستانی باشید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ptw نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام

یه سوال داشتم آیا به غیر از آموزشی دی یا تیر ماه دیگه نمیشه رفت؟ من معافیت تحصیلم تا اردیبشت وقت داره؟
    سلام دوست عزیز
    من یکبار شنیدم که اگه عجله داشته باشید میتونید مثل سربازان معمولی برید دوره آموزشی را بگذرانید. منتها در اینصورت باید به جای 45 روز ، 2 ماه برید آموزشی.
    البته فکر نکنم نیازی به عجله کردن باشه. شما اگه در بنیاد تشکیل پرونده بدین و بنیاد شما را به عنوان سرباز قبول بکنه ، دیگه نیازی نیست نگران معافیت تحصیلی باشید. چون شما در موعد مقرر خودتون را به بنیاد معرفی کردید.
    البته خیلی مطمئن نیستم. بهتره اینو از مسئولین بنیاد هم بپرسید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niazeman نمایش پست ها
    سلام . شما رشته تون چی بوده؟ برای چه رشته هایی بیشتر طول میکشه ؟ ممنون
    ببینید بستگی داره به داورهای که باهاشون قرارداد دارد (معمولاً باید شرایطی رو داشته باشند که به عنوان داور مورد اعتماد پذیرفته شن). معمولاً سعی میشه یک هفته در میون و شاید هم ماهی یکبار جلسه انجام بشه (تشکیل جلسه صد در صد به وقت آزاد داور بستگی داره)، بعضی ها هم که وقت ندارند غیر حضوری کارها رو بررسی می کنند. در نهایت اگر خوش شانص باشید و داور منظم داشته باشید کارهاتون منظم پیش میره. ضمناً کارشناسانی که مرحله اول رو انجام میدن بسیار افراد مسئولیت پذیری هستند و باید جواب مرحله اوب رو یک تا دو ماه بگیرید.
    ویرایش توسط darklord : February 20th, 2015 در ساعت 09:24 PM دلیل: درخواست کاربر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-TMU

سلام دوستان
    کسی میدونه به جای گواهی موقت مدرک ارشد، میشه گواهی معرفی به نظام وظیفه رو ارائه داد یا نه؟
    چون توی گواهی معرفی به نظام وظیفه تاریخ فارغ التحصیلی، تاریخ شروع تحصیل و معدل ذکر شده. فقط خطاب به بنیاد نخبگان نیست، خطاب به نظام وظیفه س.
    ممنون.

با سلام
    بله می شه، همون نامه معرفی به نظام وظیفه که مهر دانشگاه خرده کافیه. موفق باشید

با سلام خدمت دوستان
    قابل توجه دوستانی که اموزشی برای دی ماه ثبت نام کردند. من امروز ن ن م بودم که فرمت تحویل نهایی گزارش رو بپرسم. در مورد آموزشی چندتا سوال کردم (چون خودمم آموزشی دی ثبت نام کرده بودم) اول اینکه مکانش به احتمال زیاد پادگان شهید مدرس کرج هستش، ولی ممکنه اونجا هم نباشه، خلاصه گفتند که بهمون (به کسانی که ثبت نام کردند) اس ام اس می دن و گفتند اگر اس ام اس رو دریافت نکردید حتما باهاشون تماس بگیرید. البته تا یک هفته قبل از شروع دوره اس ام اس رو خواهند داد.
    در ضمن پرسیدم که چه چیزایی باید با خودمون ببریم؟ گویا تمامی وسایل رو (منظورم لباس هستش) همون روز اول بهمون می دن. فقط به من گفت برگه معاینه اولیه پزشک + برگه واکسیناسیون (که تو دفترچه نظام وظیفه هست و می شه از پلیس 10+ گرفت) رو پر شده همراهمون داشته باشیم + کپی کارت ملی و شناسنامه. مکانهایی هم که می شه واکسن زد رو می تونید از پلیس +10 بپرسید.
    اینا اطلاعاتی بود که امروز به من دادند. البته ممکنه دوستایی که آموزشی رو رفتند کمک بیشتری بکنند. در هر صورت امیدوارم دوران خوشی رو در پادگان داشته باشیم به امید موفقیت

Junior Member

سلام دوستان یک سوال داشتم. من میخواستم از طریق ارشد اقدام کنم مجلاتی که در لیست تامسون هستند معتبر هستند برای چاپ مقاله یا در لیست scupos هستند هم میشه مقاله چاپ کرد؟؟ یعنی منظورم اینه که در روند تکمیل پرونده تسهیلات سربازی دچار اشکال نمیشه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)