صفحه 278 از 1402 نخستنخست ... 1782282682692702712722732742752762772782792802812822832842852862872883283787781278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,771 تا 2,780 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

اگه کسی از دوستان لینک سایتهای دارای لیست شرکت ها و سازمان های دارای پروژه کسر خدمت برای رشته های علوم پزشکی رو داره ،بی زحمت بذاره،خیلی توو نت گشتم ولی پیدا نکردمممنون میشم ازتون

Junior Member

برای آموزشی دی ماه این هارو ببرید:
    من پارسال دی ماه اونجا بودم.
    دمپایی
    لیوان، ترجیحن پلاستیکی یا فلزی تا نشکنه...
    کلاه پشمی...
    قفل کوچولو برای کمد
    کتاب
    قرص های سرماخوردگی و اینها
    قاشق و چنگال
    سنجاق برای رو تختی
    کارت تلفن
    دستکش پشمی
    کلن سربازی چیزه مزخرفیه، اما برای نخبه ها خدایی چیزه خاصی نیست. من اون موقع خیلی قاطی کرده بودم، مخصوصن روزهای اول! اما الان واقعن دلم برای او روزها و بچه هاو سر کلاس خوابیدن ها تنگ شده :-)
    ما مدرس کرج بودیم...
    تا میتونید از مرخصی استفاده کنید...
    هفته اول یه دفترچه مرخصی بهتون میدن و میگن اسم و فامیل و محل سکونت رو بنویسید، آدرس خونه رو استان های دور بزنید، مثلن مشهد، چون مرخصی بیشتر میدن، ولی برای مثلت قزوین مرخصی کم میدن :-)
    مسئولیت هم قبول نکنید، ارشد نظافت و کلاسو...
    به بهانه امتحان و کنکور و... میشه مرخصی گرفت...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arli نمایش پست ها
    برای آموزشی دی ماه این هارو ببرید:
    من پارسال دی ماه اونجا بودم.
    دمپایی
    لیوان، ترجیحن پلاستیکی یا فلزی تا نشکنه...
    کلاه پشمی...
    قفل کوچولو برای کمد
    کتاب
    قرص های سرماخوردگی و اینها
    قاشق و چنگال
    سنجاق برای رو تختی
    کارت تلفن
    دستکش پشمی
    کلن سربازی چیزه مزخرفیه، اما برای نخبه ها خدایی چیزه خاصی نیست. من اون موقع خیلی قاطی کرده بودم، مخصوصن روزهای اول! اما الان واقعن دلم برای او روزها و بچه هاو سر کلاس خوابیدن ها تنگ شده :-)
    ما مدرس کرج بودیم...
    تا میتونید از مرخصی استفاده کنید...
    هفته اول یه دفترچه مرخصی بهتون میدن و میگن اسم و فامیل و محل سکونت رو بنویسید، آدرس خونه رو استان های دور بزنید، مثلن مشهد، چون مرخصی بیشتر میدن، ولی برای مثلت قزوین مرخصی کم میدن :-)
    مسئولیت هم قبول نکنید، ارشد نظافت و کلاسو...
    به بهانه امتحان و کنکور و... میشه مرخصی گرفت...
    سلام. اقا کلا چند روز باید بریم. چند روز مرخصی در هفته میدن؟ مثلا میشه گفت کار میکنیم و خرج زندگیمون درنمیاد جیم بزنیم. اموزشی کلا مثل سربازی عادیه یعنی 5 صبح باید از خواب پاشیم و ... . پس باید توی پادگان بمونیم و نمیشه بعد از ظهر برگشت خونه؟ یکی میگفت هتل و فقط کلاس عقیدتی سیاسی میزارن و بحث های بی محتوا. موبایل پس نمیشه برد؟ با ماشین شخصی میشه رفت یا باید با اتوبوس بریم؟

من نخبگیم اوکی شده و باید برای آموزشی برم؛ اگه من با فوق لیسانس برم درجه ام چیه توی کارت پایان خدمت؟ اسکن کارتش رو کسی گذاشته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsobh نمایش پست ها
    من نخبگیم اوکی شده و باید برای آموزشی برم؛ اگه من با فوق لیسانس برم درجه ام چیه توی کارت پایان خدمت؟ اسکن کارتش رو کسی گذاشته؟
    سلام، میشه بگید کی نخبگیتون اُکی شد و زمان بررسی پروندتون تو کمیته چقدر بود؟ با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jackrooz نمایش پست ها
    سلام. اقا کلا چند روز باید بریم. چند روز مرخصی در هفته میدن؟ مثلا میشه گفت کار میکنیم و خرج زندگیمون درنمیاد جیم بزنیم. اموزشی کلا مثل سربازی عادیه یعنی 5 صبح باید از خواب پاشیم و ... . پس باید توی پادگان بمونیم و نمیشه بعد از ظهر برگشت خونه؟ یکی میگفت هتل و فقط کلاس عقیدتی سیاسی میزارن و بحث های بی محتوا. موبایل پس نمیشه برد؟ با ماشین شخصی میشه رفت یا باید با اتوبوس بریم؟
    بین 45 تا 50 روز هستش.
    5 و نیم بلند میشید و تا 4 یا 5 بعداز ظهر کلاس میرید یا نظام جمع و تربیت بدنی و ...
    نه از این خبرا نیست که الکی الکی هم بپیچونی، هرچی باشه سربازیه و با ادمای نظامی و خشک سرکار دارید که خودشون ختم همه چین...
    اره هتله ولی نسبت به سربازی های عادی، اما یادت نره سربازیه و توئ یه سربازی، و اونجا فرمانده داد بزنه بگه دهنتو ببند، ادم باید دهنشو ببنده، چه دکتر باشی چه فوق دکترا...
    با ماشین هم میشه رفت و مدس پارکینک داره...
    به هیچ وجه نمیشه موبایل و این چیزا بد...
    فکر نکنید میگن هتله، یعنی میرید تو یه هتل واقعی و لای پر قو میشینیدا!!!!! اره سختگیری نداره و برخوردها نسبت محترمانه اس، مثل کار بدنی و دراز و نشست و ... از این خبرا و اذیت کردن نیست. البته روزای اول یه زهر چشمی میگیرن! اما به امید هتل و اینچیزا نیاشیدا! هفته ای یه بارم سرویس های بهداشتی رو باید تمیز کنید!
    غذاهاشون هم تو مایه های سلف دانشگاه س اما یذره بدتر...
    اوایل سخته، و بدترین سختیشم اینه که بیکار و علاف هستی!!!!
    دلم برای مافیا با کارت تلفن تنگ شده :-)

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsobh نمایش پست ها
    آقایون من کل صفحات این تاپیک رو زیرو رو کردم ولی ندیدم کسی سوال منو جواب بده!
    درجه چی میخوره توی کارت پایان خدمت نخبگان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arli نمایش پست ها
    بین 45 تا 50 روز هستش.
    5 و نیم بلند میشید و تا 4 یا 5 بعداز ظهر کلاس میرید یا نظام جمع و تربیت بدنی و ...
    نه از این خبرا نیست که الکی الکی هم بپیچونی، هرچی باشه سربازیه و با ادمای نظامی و خشک سرکار دارید که خودشون ختم همه چین...
    اره هتله ولی نسبت به سربازی های عادی، اما یادت نره سربازیه و توئ یه سربازی، و اونجا فرمانده داد بزنه بگه دهنتو ببند، ادم باید دهنشو ببنده، چه دکتر باشی چه فوق دکترا...
    با ماشین هم میشه رفت و مدس پارکینک داره...
    به هیچ وجه نمیشه موبایل و این چیزا بد...
    فکر نکنید میگن هتله، یعنی میرید تو یه هتل واقعی و لای پر قو میشینیدا!!!!! اره سختگیری نداره و برخوردها نسبت محترمانه اس، مثل کار بدنی و دراز و نشست و ... از این خبرا و اذیت کردن نیست. البته روزای اول یه زهر چشمی میگیرن! اما به امید هتل و اینچیزا نیاشیدا! هفته ای یه بارم سرویس های بهداشتی رو باید تمیز کنید!
    غذاهاشون هم تو مایه های سلف دانشگاه س اما یذره بدتر...
    اوایل سخته، و بدترین سختیشم اینه که بیکار و علاف هستی!!!!
    دلم برای مافیا با کارت تلفن تنگ شده :-)
    سلام. مرسی از جواب اقا ما شنیده بودیم وسط هفته مرخصی میدن درسته؟ بوفه داره یه بیسکویت بخریم یا باید با خودمون خوراکی ببریم؟

Junior Member

سلام
    اگر امکانش هست دوستان مجرب و کارآزموده یک روند کلی ازمراحل کلی کار( ثبت نام در سامانه ثریا الی اخر)به اضافه مدت زمان تقریبی که هر مرحله طول میکشه ارائه کنند. من خیلی از صفحاتو خوندم اما به نتیجه نرسیدم
    اینکه گفته ثبت نام فقط توی مهرماه و اسفند هستش قضیه ش چیه؟؟بقیه ماهها نمیشه ثبت در ثریا کرد؟؟؟؟؟؟
    تایید اولیه توی کمیته استانی صورت میگیره بعد پرونده میره تهران؟؟؟
    چقدر سوال کردم

Junior Member

سلام دوستان
    من در حال حاضر دانشجوی سال دوم ارشد هستم و در حال انجام پروژه کسر خدمت برای یک سازمان دفاعی هستم.چهار تا سوال دارم:
    1-پس از اتمام یک پروژه امکان انجام چند پروژه دیگر وجود دارد؟(آیا در تعداد انجام پروژه محدودیت داریم؟)
    2-آیا مدت زمان کسری محدودیت دارد؟(اینکه گفته میشود تا یکسال میتوانید کسری بگیرید صحت دارد؟)
    3-اگر تا پایان دوره ارشد به شرایط بنیاد ملی نخبگان برسم آیا امکان دارد برای مقدار باقیمانده از خدمت از این بنیاد پروژه جایگزین خدمت بگیرم؟
    4-در صورتی که موفق به اخذ امریه بشوم،آیا کسری ناشی از پروژه ها در آن اعمال میشود یا خیر؟
    ممنون از راهنمایی شما
    ویرایش توسط vhm : December 6th, 2013 در ساعت 12:52 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)