صفحه 280 از 1402 نخستنخست ... 1802302702712722732742752762772782792802812822832842852862872882892903303807801280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,791 تا 2,800 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام بر دوستان گل
    یه سوال فنی دارم
    من مدارکم رو برابر با اصل کردم و الان بیش از 2 ماهه درخواست دادم برای تسهیلات سربازی! هر چی هم زنگ میگن خیلیها تو نوبت هستند تا پروندشون توی شورا بررسی بشه! دیگه ناامید شدم !
    فکر میکنین مراجعه حضوری کارسازه ؟ اصلا اجازه میدن به این دلیل برم داخل پیش کارشناسای بنیاد ؟

پیش کی باید برم ؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jjaavvaadd نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گل
    یه سوال فنی دارم
    من مدارکم رو برابر با اصل کردم و الان بیش از 2 ماهه درخواست دادم برای تسهیلات سربازی! هر چی هم زنگ میگن خیلیها تو نوبت هستند تا پروندشون توی شورا بررسی بشه! دیگه ناامید شدم !
    فکر میکنین مراجعه حضوری کارسازه ؟ اصلا اجازه میدن به این دلیل برم داخل پیش کارشناسای بنیاد ؟

پیش کی باید برم ؟
    ممنون
    بله حتمن حضوری برو...
    من پارسال حضوری رفتم و موقعیتم رو توضیح دادم و خیلی سریع کارهام انجام شد...
    موفق باشید
    "موفقیت در ایران، یعنی پیگیری!"

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان
    با توجه به نزدیک بودن آموزشی از کسانی که تجربه داشتن خواهش میشود که تجربیات خودشون رو بگن.
    ممنون

دوستان برای من امروز صبح اس ام اس آموزشی دی ماه اومد. توش زده 3 دی ماه ساعت 8 صبح پادگان شهید مدرس کرج باشم. برای بقیه هم اومده؟ در ضمن گفته لباس گرم + گرمکن ورزشی+ حوله+ برگه معاینه پزشکی و واکسن همراهم باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    آقا گلابه گلاب. خیالت تخت
    واسه آموزشی نخبگان که نمیخواد مو ها رو کوتاه کنیم، درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi_gh نمایش پست ها
    دوستان برای من امروز صبح اس ام اس آموزشی دی ماه اومد. توش زده 3 دی ماه ساعت 8 صبح پادگان شهید مدرس کرج باشم. برای بقیه هم اومده؟ در ضمن گفته لباس گرم + گرمکن ورزشی+ حوله+ برگه معاینه پزشکی و واکسن همراهم باشه
    برای من هم اس ام اس اومد

Junior Member

سلام بر دوستان
    واسه انجام سربازی از طریق ب م ن ن (10ماه +45روز) فقط طی دو پارت میشه ثبت تان توی ثریا کرد؟؟اسفند و فروردین و شهریور و مهر یا اون واسه چیز دیگه است؟؟
    کلا از ب بسم الله(ثبت نام ثریا و ....) تا روزی که پروژه خدمت معین میشه در بهترین و بدترین حالتش چقدر طول میکشه؟؟
    اگه من به فرض تو استان گیلان باشم اون دهماه پروژه رو توی خونه یا حداکثر تو استان انجام میدم یا نه ممکنه هرجایی باشه؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    اگه کسی به بنیاد نیروهای مسلح معرفی شده باشه (از طرف بنیاد نخبگان) ولی هنوز پروژه اش رو با جایی شروع نکرده باشه، و واسه چند روز بخواد بره خارج از کشور، نیروهای مسلح اونو به نظام وظیفه معرفی میکنه واسه گرفتن پاسپورت و بقیه این کارا؟
    ممنون

Junior Member

اساتید سلام
    آقا من کسریم به اندازه ای که میخام جور شده. خدمت قبلی داشتم. الانم دانشجوی ارشدمم. میتونم کارت پایان خدمت بگیرم یا باید تا بعد اتمام ارشد صبر کنم؟ اگه کسی راهی سراغ داره که میتونم کارت پایان خدمتو در حین ارشد بگیرم راهنماییم کنه.(حتی راه های بند پ). ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_850 نمایش پست ها
    اساتید سلام
    آقا من کسریم به اندازه ای که میخام جور شده. خدمت قبلی داشتم. الانم دانشجوی ارشدمم. میتونم کارت پایان خدمت بگیرم یا باید تا بعد اتمام ارشد صبر کنم؟ اگه کسی راهی سراغ داره که میتونم کارت پایان خدمتو در حین ارشد بگیرم راهنماییم کنه.(حتی راه های بند پ). ممنون
    سلام، آره میشه، ولی نمی دونم چطور..... چون یکی از دوستای من از جبهه پدرش کسری داشت و فقط چند ماه از خدمتش مونده بود. برای همین تو ترم دوم ارشدش مرخصی گرفت و رفت خدمتش رو تموم کرد. این شبیه کیس شماست، باید برید میدان سپاه و بپرسید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)