صفحه 282 از 1402 نخستنخست ... 1822322722732742752762772782792802812822832842852862872882892902912923323827821282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,811 تا 2,820 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

دوستان کسی نیس راهنمایی کنه
    من یک دی اعزام به خدمتم لطفا راهنمایی کنین اگر بشه من بیام تهران پیگیری کنم تو این هفته
    البته من از ارشدم رو آموزش محور بودم و دو تا همایشی دادم از پایان نامه ام (پایان نامه ما به صورت نظری بود و پژوهشی نبود)
    ولی از کارای دیگه ام مقالات زیر رو دادم و 4 تا طرح دارم که یکی از طرح ها مجری بودم و سه تای دیگه همکار طرح
    3 تا مقاله علمی پژوهشی که تو یکی نفر اول و دو تا دیگه نفر سوم هستم
    1 مقاله کوتاه ISI که نفر سوم هستم
    2 مقاله همایش بین المللی
    9 مقاله همایش ملی
    البته من میتونم یه مقاله ترویجی بدم و دو ماهه پذیرش بگیرم ولی خب اگه با شرایط فوق بشه اقدام کرد همین الان اقدام میکنم چون پروسه اش طول میکشه و اینجوری تا آموزشیم تموم بشه میتونم طرح بگیرم و ترخیص بشم
    از بدشانسی افتادیم مرکز آموزش مرزبانی (شهید رجائی کرمانشاه)

نقل قول نوشته اصلی توسط fhossein نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    اگه کسی به بنیاد نیروهای مسلح معرفی شده باشه (از طرف بنیاد نخبگان) ولی هنوز پروژه اش رو با جایی شروع نکرده باشه، و واسه چند روز بخواد بره خارج از کشور، نیروهای مسلح اونو به نظام وظیفه معرفی میکنه واسه گرفتن پاسپورت و بقیه این کارا؟
    ممنون
    اگه پروژه رو هنوز شروع نکردین باید از طریق خود بنیاد ملی و سامانه ثریا اقدام کنید ، یک گزینه برای تسهیلات خروج از کشور داره ، اگه پروژه رو شروع کرده باشین باید از طریق بنیاد مسلح پیگیر کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان معدلم 17.50 هست و یه عنوام مفاله ISI مرتبط با پایان نامم دارم اما شاگرد اول گروهمون نیستم.به نظر شما دوستان با تجربه تر آیا میتونم امید به این داشته باشم که از طرف بنیاد واجد شرایط برا خروج بدون وثیقه و یا کسر خدمت بشم؟؟؟
    و عـــــــــــــــین همیشه سپاسگذار خواهم بود از پاسخ دوستان.
    سلام
    دوست عزیز بین شرط معدل و شاگرد اول بودن "یا" وجود داره. به بیان دیگه لازم نیست دو شرط رو باهم داشته باشید. به نظرم شرط شاگرد اولی برای کسانی هست که با وجود اینکه معدل کل کمتر از 17 دارند، میان تعداد معینی از افراد، شاگرد اول هستند. خلاصه اینکه شما حائز شرایط هستید و هرچه زودتر اقدام به تشکیل پرونده تو سامانه ثریا کنید که طی شدن مراحل، روندی است بس طولانی و جانکاه!!! ان شاء الله موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ilanloo نمایش پست ها
    دوستان کسی نیس راهنمایی کنه
    من یک دی اعزام به خدمتم لطفا راهنمایی کنین اگر بشه من بیام تهران پیگیری کنم تو این هفته
    البته من از ارشدم رو آموزش محور بودم و دو تا همایشی دادم از پایان نامه ام (پایان نامه ما به صورت نظری بود و پژوهشی نبود)
    ولی از کارای دیگه ام مقالات زیر رو دادم و 4 تا طرح دارم که یکی از طرح ها مجری بودم و سه تای دیگه همکار طرح
    3 تا مقاله علمی پژوهشی که تو یکی نفر اول و دو تا دیگه نفر سوم هستم
    1 مقاله کوتاه ISI که نفر سوم هستم
    2 مقاله همایش بین المللی
    9 مقاله همایش ملی
    البته من میتونم یه مقاله ترویجی بدم و دو ماهه پذیرش بگیرم ولی خب اگه با شرایط فوق بشه اقدام کرد همین الان اقدام میکنم چون پروسه اش طول میکشه و اینجوری تا آموزشیم تموم بشه میتونم طرح بگیرم و ترخیص بشم
    از بدشانسی افتادیم مرکز آموزش مرزبانی (شهید رجائی کرمانشاه)

دوستان من امروز به یکی از سازمان هایی کخ کسر خدمت هم میدن زنگ زدم و رشته ام رو پرسید گفت فردا یا پس فردا مدارک تو با رزومه تو بیار
    حالا من چیکار کنم؟ برم برای پروژه گرفتن؟ یا اینکه اول هماهنگ کنم چه پروژه ای میدن و اینا آخه من الان ارومیه هستم یا دوستمو بفرستم که حضوری پیگیری کنه برام؟
    اگه من طرح بردارم و بعدا حائز شرایط نخبگی بشم قبل اینکه طرح کسر خدمتم تموم بشه میتونم همونو به عنوان پروژه 10 ماهه که مدنظر بنیاد هست از طرف همون سازمان ارائه کنم؟

لطفا راهنمایی کنین من خیلی عجله دارم و هفته دیگه اعزام میشم
    ممنونم از لطف تون دوستان

Junior Member rogershah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط ilanloo نمایش پست ها
    دوستان من امروز به یکی از سازمان هایی کخ کسر خدمت هم میدن زنگ زدم و رشته ام رو پرسید گفت فردا یا پس فردا مدارک تو با رزومه تو بیار
    حالا من چیکار کنم؟ برم برای پروژه گرفتن؟ یا اینکه اول هماهنگ کنم چه پروژه ای میدن و اینا آخه من الان ارومیه هستم یا دوستمو بفرستم که حضوری پیگیری کنه برام؟
    اگه من طرح بردارم و بعدا حائز شرایط نخبگی بشم قبل اینکه طرح کسر خدمتم تموم بشه میتونم همونو به عنوان پروژه 10 ماهه که مدنظر بنیاد هست از طرف همون سازمان ارائه کنم؟

لطفا راهنمایی کنین من خیلی عجله دارم و هفته دیگه اعزام میشم
    ممنونم از لطف تون دوستان
    تحت هیچ شرایطی نمیشه تلفنی انجام داد، متاسفانه این مشکلات واسه شهرستانیا هست، انگار ایران فقط تهرانه !!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط master_man نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    واسه انجام سربازی از طریق ب م ن ن (10ماه +45روز) فقط طی دو پارت میشه ثبت تان توی ثریا کرد؟؟اسفند و فروردین و شهریور و مهر یا اون واسه چیز دیگه است؟؟
    کلا از ب بسم الله(ثبت نام ثریا و ....) تا روزی که پروژه خدمت معین میشه در بهترین و بدترین حالتش چقدر طول میکشه؟؟
    اگه من به فرض تو استان گیلان باشم اون دهماه پروژه رو توی خونه یا حداکثر تو استان انجام میدم یا نه ممکنه هرجایی باشه؟
    سلام دوست من.
    هر زمانی می شه برای انجام سربازی از طریق ب م ن ن (10ماه +45روز) اقدام کرد (از طریق ثریا) و دو زمانی که فرمودید مربوط به چیز دیگری است.

Junior Member

سلام دوستان عزیز.

میگم این ضریب دانشگاه ها رو چه جوری باید در بیارم؟؟؟ برای گرفتن معدل که شرایط ورودی به سازمان ملی نخبگان هست نیاز دارم بدونم...

Junior Member

دوستان اموزشی رفته. میگن 3 دی سه شنبه باید بریم مدرس کرج. از همون روز اول باید بمونیم و مرخصی اخر هفته نداریم؟ یا فقط لباس میگیریم برمیگردیم خونه؟ متاهل یا مجرد باشی فرقی هم داره؟ ماشین بریم بهتره یا مترو؟ میگن پارکینگ داره شبی 500 تومن میگیره؟ یه هفته بدون موبایل خیلی ستمه. اگر کار واجب داشته باشی هم بهت مرخصی ساعتی نمیدن؟ گرفتاریه این اموزشی راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tactis نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.

میگم این ضریب دانشگاه ها رو چه جوری باید در بیارم؟؟؟ برای گرفتن معدل که شرایط ورودی به سازمان ملی نخبگان هست نیاز دارم بدونم...
    تو سایتش جدیدا زده:
    bmn.ir
    at the left side of the wabpage

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fhossein نمایش پست ها
    تو سایتش جدیدا زده:
    bmn.ir
    at the left side of the wabpage
    ممنون از راهنمایی تان.
    اگه امکان داره لینک دقیقشو بدین.
    خیلی ممنون