صفحه 286 از 1402 نخستنخست ... 1862362762772782792802812822832842852862872882892902912922932942952963363867861286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,851 تا 2,860 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان
    من یه پروژه دارم که 9 یا 10 ماه بهم کسری میدن همین روزا فقط نامه کسریم مونده. حالا من میتونم درخواست بدم که به جای دفاع به صورت پروژه های بالای 6 ماه، از حالتی که پروژه زیر 6 ماه کسری داره استفاده کنم(به دلیل کمبود زمان میخوام زودتر نتیجه مشخص شه که حالت دوم زمان خیلی کمتری طول میکشه)؟؟؟؟؟
    به نظرتون اگه قبول کنن امکان داره بتونم از 9 یا 10 ماه کسری، 5یا 6 ماه بگیرم؟؟؟
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniar87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه پروژه دارم که 9 یا 10 ماه بهم کسری میدن همین روزا فقط نامه کسریم مونده. حالا من میتونم درخواست بدم که به جای دفاع به صورت پروژه های بالای 6 ماه، از حالتی که پروژه زیر 6 ماه کسری داره استفاده کنم(به دلیل کمبود زمان میخوام زودتر نتیجه مشخص شه که حالت دوم زمان خیلی کمتری طول میکشه)؟؟؟؟؟
    به نظرتون اگه قبول کنن امکان داره بتونم از 9 یا 10 ماه کسری، 5یا 6 ماه بگیرم؟؟؟
    خیلی ممنون
    دوست عزیز دقیقا زمانی که شما میخواهید نامه کسریتون رو که توش مثلا نوشته 10 ماه رو به بنیاد تحویل بدید می پرسه که تو پوشه 6 ماهه ها بذاره یا بالای 6 ماه اگر تو پوشه بالای 6 ماه بذاره حداقل اقل 2 ماه تا 3 ماه طول میکشه تا بره برای ارزیابی که نتیجش احتمالا میشه 8 ماه پیشنهاد حالا دوباره در بهترین حالت اگر خدمتت کم مونده باشه 3-4 هفته دیگه برات وقت دفاع میذاره و باز در بهترین حالت همون 8 ماه ارزیابی مجدد برات تصویب میشه یعنی بی برو برگرد از زمان تحویل تا دفاع 3 ماه الافی ...... اما اگر تو پوشه 6 ماهه بذاره به احتمال99 درصد میگه برو هفته بعد واسه دفاع بیا و باز به احتمال 90 درصد 5 ماهش برات تصویب میشه

حالا با در نظر گرفتن این ماه ها و مدت زمان باقی مونده خدمتت و یه حساب 2*2=4 فکر کنم راحت بتونی تصمیم بگیری !!!

Junior Member

دوستان ممنون می شوم اگر کسی لطف کنه و آدرس پادگان شهید مدرس کرج را درج کنه. از تهران چقدر طول میکشه و از کجا باید برویم. ممنون از شما

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط s_farzad نمایش پست ها
    دوستان ممنون می شوم اگر کسی لطف کنه و آدرس پادگان شهید مدرس کرج را درج کنه. از تهران چقدر طول میکشه و از کجا باید برویم. ممنون از شما
    درود
    نزدیک کرجه. تقریبا نزدیک ایستگاه مترو اتمسفر. گوگل کنی راحت میاد. از دوستان تقاضا میشه تجربیات رو با توجه به نزدیک بودن زمان اعزام بگن. مخصوصا وسایل لازم و زمان بندی های حضور در آنجا.
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    دوست عزیز دقیقا زمانی که شما میخواهید نامه کسریتون رو که توش مثلا نوشته 10 ماه رو به بنیاد تحویل بدید می پرسه که تو پوشه 6 ماهه ها بذاره یا بالای 6 ماه اگر تو پوشه بالای 6 ماه بذاره حداقل اقل 2 ماه تا 3 ماه طول میکشه تا بره برای ارزیابی که نتیجش احتمالا میشه 8 ماه پیشنهاد حالا دوباره در بهترین حالت اگر خدمتت کم مونده باشه 3-4 هفته دیگه برات وقت دفاع میذاره و باز در بهترین حالت همون 8 ماه ارزیابی مجدد برات تصویب میشه یعنی بی برو برگرد از زمان تحویل تا دفاع 3 ماه الافی ...... اما اگر تو پوشه 6 ماهه بذاره به احتمال99 درصد میگه برو هفته بعد واسه دفاع بیا و باز به احتمال 90 درصد 5 ماهش برات تصویب میشه

حالا با در نظر گرفتن این ماه ها و مدت زمان باقی مونده خدمتت و یه حساب 2*2=4 فکر کنم راحت بتونی تصمیم بگیری !!!
    دوست عزیز، من یکی از دوستام حدود 10 آبان وقت گرفته بود که دقیقا دفاعش افتاد یا 10 یا 9 آذر یادم نیست، یکشنبه بود. یعنی یه ماه وقت برد، اون موقع هم من اینجا پرسیدم که چقدر وقت می بره بچه ها گفتن حداقل یه ماه هست. حالا اگر واقعا انقدر روندش طولانی شده و کسی 2 تا کار داره و از خدمتش مثلا 10 ماه مونده باشه، بهتره کار براش همینه که بره تو پروسه ی زیر 6 ماه...
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Junior Member

سلامبچه ها من رفتم یکی از این سازمان ها گفتن که کسری خدمت زیر 6 ماه هستش فقط ما گفتیم سازمان های دیگه بالای 6 ماه هم میدن و اینا بعد گفت که شما یه چیز مکتوب پیدا کنین که گفته باشه کسری خدمت بالای 6 ماه میشه دادما هم بالای 6 ماه میدیمحالا از بنیاد ن. ن. م میشه یه نامه گرفت که پروژه کسری خدمت از 2 ماه تا مثلا 24 ماه رو میتونه پوشش بده (همونجوری که اعلام کردند)

Junior Member

سلام
    من از طرف بنیاد ملی نخبگان به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح معرفی شدم. اونا یه نامه به یکی از دانشگاه ها زدن. رفتم دانشگاه گفتن که پروژه ای برای تخصص شما نداریم و بهت نامه عدم نیاز میدیم.
    سوالم اینه که اگه نامه عدم نیاز بهم بدن دوباره بنیاد منو به جای دیگه معرفی میکنه؟
    اگه دوباره بهم نامه عدم نیاز بدن چی؟ تا چن بار میتونم از بنیاد نامه بگیرم؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها

سلام
    واقعا ممنونم. من قبلا خدمت رفتم حالا با توجه به پروژه های و سایر کسریام احتمالا لب مرزی میشم و شاید معاف شم. حالا نمیدونم باید حتما برم خدمت یا اگه بگم تمومه کارم پرونده مو به جریان میندازن؟ شنیدم که اگه دفترچه نفرستم با قانون قبلی (یعنی سال 90 که من خدمت رفتم) حساب میشه سربازیم یعنی 18 ماه. خیلی سردرگمم. متاسفانه چون سر کار میرم نمیتونم هر روز برم اینا رو چک کنم. حالا اگه کسی از دوستان خبر داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    از دوست عزیزمون borok خیلی خیلی ممنونم

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط spageti66 نمایش پست ها
    سلام
    من از طرف بنیاد ملی نخبگان به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح معرفی شدم. اونا یه نامه به یکی از دانشگاه ها زدن. رفتم دانشگاه گفتن که پروژه ای برای تخصص شما نداریم و بهت نامه عدم نیاز میدیم.
    سوالم اینه که اگه نامه عدم نیاز بهم بدن دوباره بنیاد منو به جای دیگه معرفی میکنه؟
    اگه دوباره بهم نامه عدم نیاز بدن چی؟ تا چن بار میتونم از بنیاد نامه بگیرم؟

ممنون
    درود. اصلا نگران نباش زیاد بودن مثل شما. فقط قبل از اینکه نامه دوم رو برات بزنن برو یه جا ok کن بعد بگو معرفیت کنن. کدوم دانشگاه رفته بودی؟
    ممنون

سلام
    من نخبه وطیفه ام و الان 7 ماهه پروژه انجام دادم و از هفته دیگه میرم آموزشی که بعد از اون 3 ماهه دیگه باید پروژه انجام بدم تا 10 ماه کامل بشه. پروژه من صرفا مطالعاتی هست ولی الان بعد از 7 ماه مدیر این مرکزی که من هستم میگه باید وارد ساخت و نمونه سازی بشی در صورتیکه توی پروپوزال و شناسنامه طرح من و فازبندی هاش فقط کار مطالعاتیه. حالا حرف زور میزنن واسه اینکه من رو بیشتر اونجا الاف کنن. در ضمن اون مرکز یه مرکزی مطالعاتیه و هیچ امکانات آزمایشگاهی نداره و گفتن برو خودت بگرد یه شرکتی رو پیدا کن تا واست انجام بده. حالا منی که 7 ماه پروژه مطالعاتی انجام دادم و 2 گزارش 3 ماهه روند پروژه به خوبی واسم فرستاده شده حق دفاعی از خودم دارم؟ راهنمایی کنید ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)