صفحه 292 از 1402 نخستنخست ... 1922422822832842852862872882892902912922932942952962972982993003013023423927921292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,911 تا 2,920 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsankh نمایش پست ها
    دوستان من همچنان معتقدم بایدم بنیاد بی برنامه نخبگان رو بابت عدم پاسخگویی و شفافیت در کارشون تحت فشار قرار داد
    دیوان عدالت اداری، طبق تعریفی که در قانون ازش شده، جایی هست برای «
    رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي». البته در ظاهر و عنوان، اینکه عملا چنین کاری رو انجام میدن یا خیر چندان خوشبین نیستم. به هر صورت طرح این مسئله ضرری نداره.
    نشانی
    تهران، خیابان حافظ، ضلع جنوبی پارک شهر، خیابان بهشت، دیوان عدالت اداری

شماره تماس
    روابط عمومی: 8-51201
    تلفن گویا: 51200

http://www.divan-edalat.ir
    دوستانی که در کارشون با بنیاد ملی به مشکل برخورد کردن، لطفا بیاید این مسائل رو انعکاس بدیم...چه در رسانه ها، چه در اینجور مراجع. کاری نداشته باشید که اینها رسیدگی میکنن یا نه، ما حداقل کاری که از دستمون برمیاد باید انجام بدیم و این خیلی بهتره تا بنشینیم منتظر ببینیم آقایون توی بنیاد کی میلشون میکشه کار ما رو راه بندازن و حداقل یه جواب منطقی به ما بدن...
    من در کنار این کارها بهتون پیشنهاد میکنم که به خود مسئولین بنیاد هم نارضایتی خودتون رو اعلام کنید، هم دکتر حسینی ملاقات حضوری داره هم دکتر ستاری (تو سایت درخواست ملاقات حضوری داره) احتمالا سریعتر نتیجه خواهید گرفت
    من پارسال اقدام کرده بودم که اون موقع هم کار من خیلی طول کشید، اون موقع دکتر حسینی بود، ولی دکتر ستاری جدید اومده و شاید الان برین پیش دکتر ستاری بهتر باشه

Junior Member

سلام دوست عزیز ممنون 4 ماه از زمان تشکیل پروتده تا الان طول کشیده. در ضمن من دکتری کشاورزی خوندم و المپیادی بودم یعنی جزو دانش اموختگان نبودم.من امروز بنیاد بودم گفت دانش آموختگان خیلی شلوغه برا کسایی که افتخار دارن مثل المپیاد و... کمیته خلوت تره و زود جواب میدن!!!(این الان زودشونه).خانمی که اونجا بود میگفت الان پرونده کسایی از دانش اموختگان داره میره کمیته که برج 7 درخواست دادن.و میگفت هیچ کاری هم نمیشه کرد تنها راه برا اینکه زودتر بررسی شه پروندتون اینه که شما یه نامه بنویسین به دکتر حسینی معاون فرهنگی و امور نخبگان اگه ایشون دستور بدن بدون نوبت پروندتون میره کمیته.موفق باشین. ولی هیچ کی سوال منو جواب نداد تو این فروم چند بار هم پرسیدم بازم میپرسم
    من در حال استخدامم اگه شروع به سربازی شم ب.ن.ن.م یه نامه میده که در حین سربازی استخدام شم یا نه؟اگه کسی گرقته این نامه رو تو رو خدا آپلودش کنه ببینم متنش چیه؟موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niazeman نمایش پست ها
    سلام . ضمن عرض تبریک میخواستم بدونم این 4 ماه از زمانیه که درخواست استفاده از تسهیلات نظام وظیفه رو دادین یا از زمان شروع ارسال و تشکیل پرونده بوده؟ ممنون
    سلام ممنون ازتون.از زمان تشکیل پرونده بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ptw نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

این 4 ماه از اول ثبت نام طول کشیده یا از زمان درخواست تهسیلات سربازی؟ شما چه رشته ای می خونید؟ ممنون میشم اگه پاسخم رو بدید
    از اول ثبت نام بود.من فارغ التحصیل دکتری کشاورزی- اصلاح نباتات هستم

Junior Member

سلام
    دوستان من ارشد مهندسی صنایع می خونم
    میخواستم بدونم باید به کجا مراجعه کنم برای گرفتن پروژه
    از دوستان خواهش می کنم جواب بدن
    لطفا اسم جاهایی که بم پروژه میدن رو بگید
    پروسه کار را هم بگید
    لطفا جواب بدین
    من قبلا آموزشی رفتم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

سلام یه سوال وقتی یه نهادی یه پروژه کسری داره و میتونی اون پروژه انجام بدی

از کجا میشه فهمید با انجام اون پروژه ممنوع الخروج میشی یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_ataei نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون 4 ماه از زمان تشکیل پروتده تا الان طول کشیده. در ضمن من دکتری کشاورزی خوندم و المپیادی بودم یعنی جزو دانش اموختگان نبودم.من امروز بنیاد بودم گفت دانش آموختگان خیلی شلوغه برا کسایی که افتخار دارن مثل المپیاد و... کمیته خلوت تره و زود جواب میدن!!!(این الان زودشونه).خانمی که اونجا بود میگفت الان پرونده کسایی از دانش اموختگان داره میره کمیته که برج 7 درخواست دادن.و میگفت هیچ کاری هم نمیشه کرد تنها راه برا اینکه زودتر بررسی شه پروندتون اینه که شما یه نامه بنویسین به دکتر حسینی معاون فرهنگی و امور نخبگان اگه ایشون دستور بدن بدون نوبت پروندتون میره کمیته.موفق باشین. ولی هیچ کی سوال منو جواب نداد تو این فروم چند بار هم پرسیدم بازم میپرسم
    من در حال استخدامم اگه شروع به سربازی شم ب.ن.ن.م یه نامه میده که در حین سربازی استخدام شم یا نه؟اگه کسی گرقته این نامه رو تو رو خدا آپلودش کنه ببینم متنش چیه؟موفق باشید.
    با سلام
    اگه شروع به سربازی کنید ب ن ن م نامه ای میده که شما منع استخدامی ندارید من اینو شنیدم ولی خود نامه رو ندیدم

من یه پروژه 12 ماهه مهر ماه امسال گرفتم.
    میخواستم این پروژه رو سال بعد تحویلش بدم.
    ولی چند روز پیش باهام تماس گرفتن.
    گفتن پروژه رو هرچه زودتر بیام ارائه بدم بهتره.
    مثل اینکه اشخاصی که مسئول پروژه من هستن دارن عوض میشن و میرن از اون بخش.
    اگر پروژه رو زودتر آماده کنم خیلی ناقص میشه و احتمالاً کسری خیلی کمتری واسم ثبت کنن.
    راه دیگه هم اینه که صبر کنم و با حوصله پروژه رو کامل انجام بدم و سال بعد ارائه بدم،
    اما اگر مدیران پروژه ام عوض بشن مشخص نیست چی پیش میاد.
    کسی وضعیت مشابه منو تجربه کرده؟
    حالا من باید چی کار کنم؟

سلام دوستان من حدود 40 روز پرونده ام رو به ثریا فرستادم.بعد از چند روز زنگ زدن امروز موفق شدم حرف بزنم و اون اقا در کامپیوتر چک کرد و گفت در حال بررسیه و 1 ماه دیگه کار داره.اما الان برام اس ام اس اومد که تغییر ایجاد شده.جلوی قسمت (انتخاب آیین نامه جهت شناسایی) علامت 1 اومده بود که شما مشخص نکردین از دانش آموخته هنری هستین یا متقاضی بررسی معدل و مقاله!!!!!! این مرحله ای که روشن شده دقیقا اولین مرحله(بعد ار آشنایی فرایند) در ثبت نام هست.ایا بعد 40 روز من تازه در این قسمت بررسی شدم یا کلا بررسی کردن و این یه قسمت مشکل داشته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    سلام دوستان من حدود 40 روز پرونده ام رو به ثریا فرستادم.بعد از چند روز زنگ زدن امروز موفق شدم حرف بزنم و اون اقا در کامپیوتر چک کرد و گفت در حال بررسیه و 1 ماه دیگه کار داره.اما الان برام اس ام اس اومد که تغییر ایجاد شده.جلوی قسمت (انتخاب آیین نامه جهت شناسایی) علامت 1 اومده بود که شما مشخص نکردین از دانش آموخته هنری هستین یا متقاضی بررسی معدل و مقاله!!!!!! این مرحله ای که روشن شده دقیقا اولین مرحله(بعد ار آشنایی فرایند) در ثبت نام هست.ایا بعد 40 روز من تازه در این قسمت بررسی شدم یا کلا بررسی کردن و این یه قسمت مشکل داشته؟

دوست عزیز سلام

نه پروندت کلا بررسی شده ولی به احتمال زیاد نقص پرونده خورید بعد تکمیل مجدد به مدت حدود 15 الی 20 روز دیگه دوباره بهتون اس میاد برای رفتن به مرحله بعد ( آپلود توصیه نامه) و بعد از اون حدود 2 هفته دیگه کپی برابر اصل مدارکو ازتون می خواد موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)