صفحه 293 از 1402 نخستنخست ... 1932432832842852862872882892902912922932942952962972982993003013023033433937931293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,921 تا 2,930 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط lovescience نمایش پست ها
    من یه پروژه 12 ماهه مهر ماه امسال گرفتم.
    میخواستم این پروژه رو سال بعد تحویلش بدم.
    ولی چند روز پیش باهام تماس گرفتن.
    گفتن پروژه رو هرچه زودتر بیام ارائه بدم بهتره.
    مثل اینکه اشخاصی که مسئول پروژه من هستن دارن عوض میشن و میرن از اون بخش.
    اگر پروژه رو زودتر آماده کنم خیلی ناقص میشه و احتمالاً کسری خیلی کمتری واسم ثبت کنن.
    راه دیگه هم اینه که صبر کنم و با حوصله پروژه رو کامل انجام بدم و سال بعد ارائه بدم،
    اما اگر مدیران پروژه ام عوض بشن مشخص نیست چی پیش میاد.
    کسی وضعیت مشابه منو تجربه کرده؟
    حالا من باید چی کار کنم؟
    ببین دوست عزیز، وقتی که مجری ها عوض می شن کمی سخت بشه بعدی ها رو متقاعد کرد که من کارم خوب بوده یا نبوده، اصلا ممکنه بگن که به درد ما نمی خوره، تا اونجایی که من میدونم الان بیشتر جاها یه پروژه مادر می گیرن و در راستای اون چند تا پروژه خرد رو می دن به امثال ماها که انجامش بدیم. شما به نظر من همین رو زود تموم کن، برو پروژه دوم رو از همون جا بردار (البته می دونی که بیشتر از دو تا پروژه نمیشه برداشت) بعدم بهشون بگو که من به خاطر شما دارم زود تحویل می دهم و خلاصه چونه زنی کن که بالاتر بزنند، ارزش ریسک رو نداره شما کلی کار کنی سال بعد بری بهت بگن که آقا نمی خوایم اینو، بهت زنگ زده بودیم که!!!
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

نقل قول نوشته اصلی توسط ptw نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام

نه پروندت کلا بررسی شده ولی به احتمال زیاد نقص پرونده خورید بعد تکمیل مجدد به مدت حدود 15 الی 20 روز دیگه دوباره بهتون اس میاد برای رفتن به مرحله بعد ( آپلود توصیه نامه) و بعد از اون حدود 2 هفته دیگه کپی برابر اصل مدارکو ازتون می خواد موفق باشید.
    سلام دوست عزيز ممنون از پاسخگويي و راهنماييت.خدا كنه اينطور كه گفتين باشه و باز براي مدارك ديگه نقص نزنن.چون ايرادي كه گرفته بودن دقيقا برا اولين مرحله ثبت نام هست

Junior Member

من در حال استخدامم اگه شروع به سربازی شم ب.ن.ن.م یه نامه میده که در حین سربازی استخدام شم یا نه؟اگه کسی گرقته این نامه رو تو رو خدا آپلودش کنه ببینم متنش چیه؟یا اینکه متنشو دقیق اینجا بنویسه ممنون موفق باشید.

سلام آقایون، لطفا اگه می دونین جواب بدین به سوال من، تا اینجا که من میدونم برای عضویت در نخبگان سالی 2 مرتبه سایت درخواست باز میشه،در رابطه با ثبت نام تسهیلات نظام وظیفه محدودیت زمانی هست (مثل درخواست عضویت در نخبگان)یا اینکه هر وقت خواستم میتونم درخواست بدم تو سایت ثریا؟ در سایت ثریا باید گزینه متقاضی درخواست پرونده ام را انتخاب کنم یا گزینه دارای افتخارات مورد تاید بنیاد هستم را؟؟

Junior Member

سلام. آقا اگه من امروز بخوام 2 تا پروژه ای که داشتم برم واسه کمیسیون، چقد طول میکشه جوابش بیاد. هر 2 تا از نوع زیر 6 ماه بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_850 نمایش پست ها
    سلام. آقا اگه من امروز بخوام 2 تا پروژه ای که داشتم برم واسه کمیسیون، چقد طول میکشه جوابش بیاد. هر 2 تا از نوع زیر 6 ماه بوده
    سلام تا 2 ماه پیش که نوبت کمیسیون برای ایشتر از 6 ماه 1 ماهه بود ...اگر 1 پروژه 6 ماهه داشتی هم حداکثر 1 هفته ولی الان را اطلاع ندارم...در ضمن برای کمیسیون حتما باید پگان خدمتیتون مشخص باشه.
    موفق باشید

Junior Member

سلام

من درخواست استفاده از تسهیلات سربازی بنیاد نخبگان رو 6 آذر دادم (مقاله ISI). منتها هنوز در وضعیتش هیچ تغییری به وجود نیومده. کسی از بچه ها میدونه که تقریبا چه زمانی شورای مربوط به درخواست من تشکیل میشه؟
    اگه حضوری بریم بنیاد میشه تاریخ شورا رو جلوتر انداخت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gaurdian نمایش پست ها
    سلام

من درخواست استفاده از تسهیلات سربازی بنیاد نخبگان رو 6 آذر دادم (مقاله ISI). منتها هنوز در وضعیتش هیچ تغییری به وجود نیومده. کسی از بچه ها میدونه که تقریبا چه زمانی شورای مربوط به درخواست من تشکیل میشه؟
    اگه حضوری بریم بنیاد میشه تاریخ شورا رو جلوتر انداخت؟
    سلام، من 24 مهر ماه درخواست سربازی رو دادم، هنوز که هنوزه جوابی نگرفتم ! حضورا رفتم بنیاد، گفتن هنوز درخواستهای مهرماه در حال بررسی هست و خیلیهاشون هنوز تو شورا نرفتن !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jjaavvaadd نمایش پست ها
    سلام، من 24 مهر ماه درخواست سربازی رو دادم، هنوز که هنوزه جوابی نگرفتم ! حضورا رفتم بنیاد، گفتن هنوز درخواستهای مهرماه در حال بررسی هست و خیلیهاشون هنوز تو شورا نرفتن !
    ممنون از جواب.
    نمیدونید که اعضای شورا برای رشته های مختلف ثابته؟ منظورم اینه که آیا به تفکیک رشته این کار رو انجام میدن یا به تفکیک زمان درخواست؟ شما چه رشته ای هستید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gaurdian نمایش پست ها
    ممنون از جواب.
    نمیدونید که اعضای شورا برای رشته های مختلف ثابته؟ منظورم اینه که آیا به تفکیک رشته این کار رو انجام میدن یا به تفکیک زمان درخواست؟ شما چه رشته ای هستید؟
    ظاهرا بر اساس نوع رشته، مثلا هنر، فنی مهندسی و علوم انسانی. خیلی هم تخصصی نیست دیگه ! من خودم برق خوندم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)