صفحه 303 از 1402 نخستنخست ... 2032532932942952962972982993003013023033043053063073083093103113123133534038031303 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,021 تا 3,030 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان، شما کسی رو دیدید که مهرماه درخواست تسهیلات سربازی رو داده باشه و جوابش اومده باشه؟ کسی که از طریق دانش آموختگان برتر درخواست داده باشه ها
    من 24 مهر درخواست دادم هنوز که هنوزه جوابی نگرفتم، 2-3 بار رفتم بنیاد. هر بار یه چیز میگن! قبلا گفتن درخواستهای مهر ماه دارن بررسی میشن ، امروز میگه درخواستای شهریور ! نکنه خبرایی هست، مثلا بخوان این تسهیلاتو بردارن !
    ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن بگن
    سلام
    توی همین فروم یکی از بچه ها بود که مهر درخواست داده بود و جوابش اومده بود معمولا گروه فنی شلوغه و جواب دادنشون طولانی میشه

Junior Member mehdi1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام به همگی عزیزان
    بنده از طریق اختراع ، برگزیده در جشنواره اختراعات بنیاد ملی نخبگان (نوآوری و شکوفایی) شده ام ، البته مدارکم را هفته پیش تحویل بنیاد تهران دادم و 9 ماه هم هست که در حال گذراندن خدمت سربازی هستم .2 سوال داشتم از خدمت بزرگواران :
    1-من جهت گرفتن پروژه در برابر خدمت ، با وجود اینکه سرباز هستم به مشکل بر نمیخورم ؟
    2- هر چقدر زنگ میزنم تهران واسه پیگیری (البته خودشون گفتن تماس بگیر) اضلاً جواب نمیدن ، نمیدونید چرا ؟ کسی از بزرگواران و نخبگان شماره ای از این دوستان بنیاد ملی نخبگان بخش سربازی نداره که پاسخگو باشن ؟
    میدونید دیگه آدم نگران میشه ، البته آب که از سر ما گذشته و دیگه داریم خدمت میکنیم !
    راهی که از رویاها به موفقیت می رود وجود دارد ، تنها باید با دیدی درونی آن را بیابیم ، با شهامت در آن پا بگذاریم و با پشتکار آن را دنبال کنیم . (کالپاناچاوالا K.C )(فضانورد کشته شده فاجعه کلمبیا)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1986 نمایش پست ها
    سلام به همگی عزیزان
    بنده از طریق اختراع ، برگزیده در جشنواره اختراعات بنیاد ملی نخبگان (نوآوری و شکوفایی) شده ام ، البته مدارکم را هفته پیش تحویل بنیاد تهران دادم و 9 ماه هم هست که در حال گذراندن خدمت سربازی هستم .2 سوال داشتم از خدمت بزرگواران :
    1-من جهت گرفتن پروژه در برابر خدمت ، با وجود اینکه سرباز هستم به مشکل بر نمیخورم ؟
    2- هر چقدر زنگ میزنم تهران واسه پیگیری (البته خودشون گفتن تماس بگیر) اضلاً جواب نمیدن ، نمیدونید چرا ؟ کسی از بزرگواران و نخبگان شماره ای از این دوستان بنیاد ملی نخبگان بخش سربازی نداره که پاسخگو باشن ؟
    میدونید دیگه آدم نگران میشه ، البته آب که از سر ما گذشته و دیگه داریم خدمت میکنیم !
    تا اونجایی که میدونم مشکل نداره فقط 9 ماه خدمتت صفر میشه فقط آموزشی نمیری و پروژه 12 ماه باید انجام بدی در مورد سوالت دومتم بگم کلا سیستم اداری ایران تلفن جواب نمیدن D: وباید حضوری کارتو پیگیری کنی

Junior Member mehdi1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سپاسگذارم نیما جان پاسخمو دادی ، فقط مطلبی متوجه نشدم در فرمایش شما :

1-آیا امکانش هست این پروژه را زودتر مثلاً 5 ماهه یا کمی بیشتر تحویل داد ؟؟؟ ( چون من به امید خدا میخوام مثل بقیه دوستان جهت پذیرش سال 2014 صد در صد اقدام کنم انقدر فرصت ندارم دوست گلم )

2-حالا به فرض که پروژه سختی به من خورد و نتونستم انجام دهم (قانون احتمالات از شانس من ) ، دوباره مجبور شدم برگردم خدمت از بقیه این 9 ماهم یعنی صفر میشه واقعاً ، اگه اینطوریه عجب عدالتی ؟؟؟

با سپاس فراوان .
    راهی که از رویاها به موفقیت می رود وجود دارد ، تنها باید با دیدی درونی آن را بیابیم ، با شهامت در آن پا بگذاریم و با پشتکار آن را دنبال کنیم . (کالپاناچاوالا K.C )(فضانورد کشته شده فاجعه کلمبیا)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

1-آیا امکانش هست این پروژه را زودتر مثلاً 5 ماهه یا کمی بیشتر تحویل داد ؟؟؟ ( چون من به امید خدا میخوام مثل بقیه دوستان جهت پذیرش سال 2014 صد در صد اقدام کنم انقدر فرصت ندارم دوست گلم )

2-حالا به فرض که پروژه سختی به من خورد و نتونستم انجام دهم (قانون احتمالات از شانس من ) ، دوباره مجبور شدم برگردم خدمت از بقیه این 9 ماهم یعنی صفر میشه واقعاً ، اگه اینطوریه عجب عدالتی ؟؟؟

با سپاس فراوان .
    زودتر انجام دادنش بستگی به اون نهادی داره که پروژه واسش انجام میدی من 8 9 ماه هم دیدم تحویل دادن ولی 5 ماه ندیدم و نمی دونم
    در مورد سوالت دومت هم اولا پروژه به زور نمیدن که خودت می ری با جاهای مختلف صحبت می کنی ببینی پروژه کدوم راحت تره من کسیو ندیدم نتونه انجام بده همه یجوری انجام دادن ولی بازم اگه نتونی و برگردی خدمت نمیدونم 9 ماهت برمی گرده یا نه

Junior Member

سلام روز همگی بخیر ببخشید یه سوال داشتم خدمت اساتید گرامی.بنده دانشجوی انصرافی اخراجی دانشگاه سراسری در رشته مهندسی نرم افزار هستم.و در حالحاضر ۹ ماه خدمت نیرو انتظامی هستم.پروژه ها ،سامانه های اداری زیادی ساختم و همینطور سایت های زیادی تسلط به ترجمه انگلیسی...سوالم: مدرک من دیپلم ثبت شده ایا به من پروژه ای تعلق میگیره؟؟؟نمونه کتر و طرح های زیادی هم دارم که همه عملی و کاربردی می باشد.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    تا بحال کسی بوده که پروژه + ۲ ماه آموزشی که باید بشه ۱۲ ماه (طبق آیین نامه) را به مدت کمتر مثلا ۸ ماهه دفاع کنه؟ (یعنی ۴۵ روز آموزشی +مدت انجام پرژه= ۸ماه)

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

با سپاس فراوان .
    ببین زمان پایان یک پروژه به جایی که انجام می دی بستگی داره، من سه ماهه هم دیدم، باید از خودشون بپرسید...
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط samadblaj نمایش پست ها
    سلام روز همگی بخیر ببخشید یه سوال داشتم خدمت اساتید گرامی.بنده دانشجوی انصرافی اخراجی دانشگاه سراسری در رشته مهندسی نرم افزار هستم.و در حالحاضر ۹ ماه خدمت نیرو انتظامی هستم.پروژه ها ،سامانه های اداری زیادی ساختم و همینطور سایت های زیادی تسلط به ترجمه انگلیسی...سوالم: مدرک من دیپلم ثبت شده ایا به من پروژه ای تعلق میگیره؟؟؟نمونه کتر و طرح های زیادی هم دارم که همه عملی و کاربردی می باشد.
    متاسفانه در این زمینه کسی کاری با میزان سواد شما نداره و فقط اسم مدرک ملاک هست.
    طبق قانونش هم تا زمانی که دست کم مشغول به تحصیل در مقطع فوق لیسانس نباشید نمیتونید پروژه ای بردارید.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط samadblaj نمایش پست ها
    پروژه کسری مختص فوق لیسانس و دکتراست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)