صفحه 305 از 1402 نخستنخست ... 2052552952962972982993003013023033043053063073083093103113123133143153554058051305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,041 تا 3,050 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

دوستان کسی نیست که جواب سوالای ما رو هم بده؟ اگر یه نفر سرباز نخبه باشه و نخواد آموزشی نخبگان ( اول تیر یا اول دی) رو بره و بخواد که آموزشی معمولی رو بره، می تونه جاش رو خودش تعیین کنه؟ آخه سردار کمالی گفته بود که می شه. کسی هست که این شرایط رو قبلا تجربه کرده باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    دوستان کسی نیست که جواب سوالای ما رو هم بده؟ اگر یه نفر سرباز نخبه باشه و نخواد آموزشی نخبگان ( اول تیر یا اول دی) رو بره و بخواد که آموزشی معمولی رو بره، می تونه جاش رو خودش تعیین کنه؟ آخه سردار کمالی گفته بود که می شه. کسی هست که این شرایط رو قبلا تجربه کرده باشه؟
    این که سردار کمالی گفته نمیدونم اما دو حالت وجود داره

1-شما قبل اینکه بری سربازی نخبگان اقدام می کنی و اونجوری آموزشی حتما اول تیر یا دی خواهد بود

2-شما نخبگان اقدام می کنی اما در حین پروسه اداریش که ظول می کشه دفترچه نظام وظیفه هم پست می کنی اونجوری ماه بعدش که می تونه غیر از دی و تیر باشه اعزام بشی

آموزشیت که تموم شد اگه پروسه اداری نخبگانت تموم شده باشه از نخبگان نامه میاد که فلانی ترخیص کنید تو هم یه نامه میبری نخبگان که من آموزشی رفتم دیگه دی یا تیر نمی ری (من یه نمونه اینجوری دیدم)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    این که سردار کمالی گفته نمیدونم اما دو حالت وجود داره

1-شما قبل اینکه بری سربازی نخبگان اقدام می کنی و اونجوری آموزشی حتما اول تیر یا دی خواهد بود

2-شما نخبگان اقدام می کنی اما در حین پروسه اداریش که ظول می کشه دفترچه نظام وظیفه هم پست می کنی اونجوری ماه بعدش که می تونه غیر از دی و تیر باشه اعزام بشی

آموزشیت که تموم شد اگه پروسه اداری نخبگانت تموم شده باشه از نخبگان نامه میاد که فلانی ترخیص کنید تو هم یه نامه میبری نخبگان که من آموزشی رفتم دیگه دی یا تیر نمی ری (من یه نمونه اینجوری دیدم)
    دوست عزیز ممنون از پاسخت اما سوال من چیز دیگه ای بود. من برگه سبزم چند هفته قبل اومده، اعزامم اول اسفند افتاده. نخبگان هم تازه یک هفته است که تایید شدم. سوال من این بود که آیا می تونم محل خدمت آموزشیم رو خودم تعیین کنم. مثلا بیفتم مدرس کرج یا 01 ارتش؟

Junior Member

سلام خدمت تمامی دوستان، میخواستم بدونم کسانی که به عنوان نخبه شناخته می شوند، نوع طرحی که انجام میدن برای بنیاد نخبگان مسلح مهمه؟یعنی وقتی نخبه شناخته شدی دیگه هر طرحی که سازمان بکارگیرندت تصویب کنه و شما انجام بدی براشون مهم نیست که امتیاز میدن اونا دیگه؟ کار من به روش مرور نظام منده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaJ1368 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون به خاطر راهنمایی
    من خرداد تشکیل پرونده دادم، آخر آبان پروندم تایید شد
    اول آذر درخواست تسهیلات سربازی دادم، وسطایه دی تایید شد
    وقتی تایید شد یه دو سه روز طول کسید تا مدارکم کپی برابر اصل کنم و پنج بعد کپی برابر اصل (10/28 تاریخ نامه) شماره نامه دادن و گفته هفت روز کاری دیگه برم ستاد کل نیرو های مسلح
    ایشالله پرونده شما هم زود زود جوابش بیاد
    یک دنیا ممنون
    ممنون دوست گرامی. سوال من دقیقا تو این مورد بود از وقتی که به شما اعلام شد که حائز شرایط استفاده از تسهیلات هستید تا روزی که بهتون یه شماره نامه اعلام کردن چقد طول کشید!؟ قبلا 3 روزه بود، الان میگن 15 20 روز طول میکشه! مرحله ی کپی برابر اصل کردن تو مرحله ی قبل تایید نهایی هست نه بعدش! ضمنا مرسی که کل پروسه تون رو گفتید ولی چون شما پزشکی هستید نوبتتون با من فرق داره. فنی ها خیلی طولانی تره صفش.

Junior Member mehdi1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان گلم
    مرسی خودمم به این گزینه یکم فکر میکردم
    6 ماه کسریم که الان برگه هاشو دارم و تایید نظام وظیفه شده است .
    ولی کسری 2 ماهه جبهه پدرم هنوز دنبالش نرفته .

خوب با این شرایط : 9 ماه خدمت کردم + 6 ماهه کسری صد در صد دارم + البته 2 ماه جبهه را هم تکلیفشو مشخص میکنم .

پس کلاً بیخیال این نخبگیم که پروژه میدم بشم ؟
    البته مدارکم 7 روز پیش تحویل دادما ، البته تا پیگیری نکنم به جایی نمیرسه ، البته شنیدم تا بیان بهت پروژه بدن کلی طول میکشه دیگه ، درست نمیگم بچه ها ؟؟؟

مرسی از همه بچه های خوب و گل این انجمن تاثیر گذار .
    راهی که از رویاها به موفقیت می رود وجود دارد ، تنها باید با دیدی درونی آن را بیابیم ، با شهامت در آن پا بگذاریم و با پشتکار آن را دنبال کنیم . (کالپاناچاوالا K.C )(فضانورد کشته شده فاجعه کلمبیا)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از پاسخت اما سوال من چیز دیگه ای بود. من برگه سبزم چند هفته قبل اومده، اعزامم اول اسفند افتاده. نخبگان هم تازه یک هفته است که تایید شدم. سوال من این بود که آیا می تونم محل خدمت آموزشیم رو خودم تعیین کنم. مثلا بیفتم مدرس کرج یا 01 ارتش؟
    تعیین محل آموزشی دست خودت نیست اگه تو پروسه نظام وظیفه باشی که اونا خودشون انتخاب می کنن اگه هم آموزشی تیر نخبگان بری فکر کنم همون 01 میوفتی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم
    مرسی خودمم به این گزینه یکم فکر میکردم
    6 ماه کسریم که الان برگه هاشو دارم و تایید نظام وظیفه شده است .
    ولی کسری 2 ماهه جبهه پدرم هنوز دنبالش نرفته .

خوب با این شرایط : 9 ماه خدمت کردم + 6 ماهه کسری صد در صد دارم + البته 2 ماه جبهه را هم تکلیفشو مشخص میکنم .

پس کلاً بیخیال این نخبگیم که پروژه میدم بشم ؟
    البته مدارکم 7 روز پیش تحویل دادما ، البته تا پیگیری نکنم به جایی نمیرسه ، البته شنیدم تا بیان بهت پروژه بدن کلی طول میکشه دیگه ، درست نمیگم بچه ها ؟؟؟

مرسی از همه بچه های خوب و گل این انجمن تاثیر گذار .
    سلام
    قطعا بیخیال بشی بهتره. تا جواب نخبگیت بیاد خدمتت از این ور تموم میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    تعیین محل آموزشی دست خودت نیست اگه تو پروسه نظام وظیفه باشی که اونا خودشون انتخاب می کنن اگه هم آموزشی تیر نخبگان بری فکر کنم همون 01 میوفتی
    ممنون از پاسخت. من به خاطر این مصاحبه http://www.hamvatansalam.com/news26869.html سردار کمالی گفتم شاید بشه خودمون محل خدمت رو تعیین کنیم که گویا نمی شه!

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

پیش فرض کسری یا بنیاد ملی؟؟

سلام دوستان
    من با اینکه رزومم بدک نبود(GRE 316 و 2-3 تا ISI ) اما ایلتس خراب شد. 5.5 !!!!
    تصمیم گرفتم امسال بچسبم به سربازی و سال دیگه برم اما!
    معدل لیسانسم 15 که مرحله اول رد میشم واسه طرح 10 ماهه و باز باید درخواست بدم که مقاله بیشتر دارم و ارشدم 17.5 که بعد احتمال زیاد قبول کنن.
    از طرفی یه دوست دارم که مهندس نیرو دریایی ارتشه و گفت پروژه کسری میتونم سریع واست اکی کنم اما ضمانت ویزا نداری!!!!
    با توجه به رشتم که مکانیکه وروی مواد مدرن کار می کنم( از بیو تا هوافضا) میترسم نتونم مبزای امریکا بگیرم ( هدفم هم فقط امریکاس)
    ولی خب اگه بنیاد ملی هم برم باز اوناهم میفرستنم واسه یه نهاد نظامی که اگه سپاه بفرستن که اوضا بدتر میشه تا کسری ارتش

دوستان اگه تجربه یا اطلاعی دارن ممنون میشم کمکم کنن.
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)