صفحه 308 از 1402 نخستنخست ... 2082582982993003013023033043053063073083093103113123133143153163173183584088081308 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,071 تا 3,080 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان
    امروز یه اتفاق جالب واسم افتاد بد نیست شما هم بدونید و به این گزینه هم فکر کنید
    امروز رفتم بنیاد ن ن م که تارخ دفاعم(پروژه های زیر 6 ماه) رو مشخص کنم نوبتهایی که میدادند واسه دفاع برای حدودای 20 روز دیگه میشد ولی واسه من رو دقیقا همین امروز زدن یعنی از لحظه درخواست دفاع تا پایان پروسه دفاع 20 دقیقه زمان برد که خیلی برام عجیب و البته خوشایند بود.
    البته من 12/1 اعزامم و الکی گفتم از شهرستان اومدم که فک کنم یارو با خودش گفته اگه تاریخ دفاع رو مثه بقیه بزنم که میشه چند روز قبل از اعزام یا شایدم بعدش و اینکه از شهرستان اومده دیگه برنگرده.
    شاید این تجربه به درد کسی بخوره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng, Hydraulic Structures

سلام دوستان
    بلاخره امروز وضعیت من بعد از 3 ماه 9 روز که از برابر اصل کردن مدارک میگذشت تغییر کرد و فرم معرفی به نیروهای مسلح برام اومد.
    دوستانی که مهر ماه برابر اصل کردن نگران نباشن مثکه کم کم دارن پرونده ها رو بررسی می کنن.

Junior Member

پیش فرض سوال

سلام دوستان عزیز کسایی که دفاع کردن معمولاً دیگه این فروم شاید نیان ، اما اگه کسی میدونه جواب بده سوالمو. من باید تا عید پروژه خودمو تموم کنم. پروژه نخبگی هستش نه کسری. تازه دو تا پروژه هم دارم . قضیه مفصله. حالا سوالم اینه که این نحوه دفاع چطوره. مخصوصاً توی ستاد نخبگان؟ خیلی سخت میگیرن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال

سلام دوست عزیز، چرا دوتا پروژه اگر تجربه ای یا مطلبی هست بگید استفاده کنیم، چون منم تازه پروژمو شروع کردم.تشکر

پیش فرض پاسخ : سوال

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein4u نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز کسایی که دفاع کردن معمولاً دیگه این فروم شاید نیان ، اما اگه کسی میدونه جواب بده سوالمو. من باید تا عید پروژه خودمو تموم کنم. پروژه نخبگی هستش نه کسری. تازه دو تا پروژه هم دارم . قضیه مفصله. حالا سوالم اینه که این نحوه دفاع چطوره. مخصوصاً توی ستاد نخبگان؟ خیلی سخت میگیرن؟
    یک سوال دوست عزیز، پروژه نخبگی با پروژه کسری چه فرق هایی از نظر نحوه گرفتن پروژه یا معرفی به سازمان مربوطه داره؟ من فکر می کردم هرکس که عضو بنیاد نباشه ولی پرونده اش برای تسهیلات نظام وظیفه تایید بشه، پروژه ای که همراهش کسری خدمت هم داره میتونه انجام بده؟ یعنی من تا به حال اشتباه می کردم؟؟؟ کسی که عضو ب م ن هست با کسی که عضو نیست و صرفا برای تسهیلات نظام وظیفه تاییدش کردن فرق میکنه از نظر تسهیلات سربازی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bavarianminid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بلاخره امروز وضعیت من بعد از 3 ماه 9 روز که از برابر اصل کردن مدارک میگذشت تغییر کرد و فرم معرفی به نیروهای مسلح برام اومد.
    دوستانی که مهر ماه برابر اصل کردن نگران نباشن مثکه کم کم دارن پرونده ها رو بررسی می کنن.
    مبارکه مهندس...شما دقیقا از روزی که در سامانه ثریا ثبت نام کردی تا امروز که نامه اش اومد چقدر طول کشید پروسه اش؟؟؟
    مقاله isi داشتی یا isc??

Junior Member

سلام به همگی

من از طرف بنیاد ملی نخبگان به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح معرفی شدم. اونها منو به سازمانی معرفی کردن. نامه رو حدود یک ماه پیش به اون سازمان دادم.
    بعد از تحویل نامه مرتب برای پیگیری به اون سازمان مراجعه کردم.
    هر روز شخص موردنظر به نحوی و به یه بهانه ای مثل جلسه و ... منو سر کار گذاشته. هی میگه برو دو روز دیگه بیا....
    جواب ناممو نمیده
    میگم اگه نمیخوای، عدم نیاز بزن
    گوشش بدهکار نیست
    به خدا اعصابمو خورد کرده. تو این یه ماهه از زندگی افتادم. نامه رو هم پس نمیده

به نظر شما چی کار کنم؟

تو قرآن آیه زیر رو داریم که میگه:

و اللّه لا يهدي القوم الظالمين. اولئك جزاءهم ان عليهم لعنة اللّه و الملائكه و الناس اجمعين

Junior Member

سلام دوست عزیز،امیدوارم هرچه زودتر کارتون درست بشه،میشه اسم اون سازمانم بگید؟

Junior Member

سلام دوستان، لطفا راهنمایی کنید
    سه روز پیش برای من توی سامانه ثریا قسمت تکمیل فرم برای ارسال به نیروهای مسلح (1) شد . الان میخوام فرمش رو پر کنم و بفرستم .
    1- میخواستم بدونم که آدرس محل سکونتی که توی این فرم می نویسم توی مکان جایی که قراره بهم پروژه بدن تاثیری داره یا نه؟ مثلا اگه من توی استان خراسان رضوی باشم من رو میندازن مشهد؟
    2- اگه بخوام توی تهران پروژه بهم بدن حتما باید تهرانی باشم ؟
    3- لیست سازمان هایی که میشه براشون پروژه جایگزین خدمت انجام داد رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niazeman نمایش پست ها
    سلام دوستان، لطفا راهنمایی کنید
    سه روز پیش برای من توی سامانه ثریا قسمت تکمیل فرم برای ارسال به نیروهای مسلح (1) شد . الان میخوام فرمش رو پر کنم و بفرستم .
    1- میخواستم بدونم که آدرس محل سکونتی که توی این فرم می نویسم توی مکان جایی که قراره بهم پروژه بدن تاثیری داره یا نه؟ مثلا اگه من توی استان خراسان رضوی باشم من رو میندازن مشهد؟
    2- اگه بخوام توی تهران پروژه بهم بدن حتما باید تهرانی باشم ؟
    3- لیست سازمان هایی که میشه براشون پروژه جایگزین خدمت انجام داد رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
    ممنون
    سلام و تبریک. هر کجا میخای بیفتی قبل اینکه بری ب ن م از اون سازمان یه دونه اعلام نیاز ببر با خودت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)