صفحه 309 از 1402 نخستنخست ... 2092592993003013023033043053063073083093103113123133143153163173183193594098091309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,081 تا 3,090 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

دوستان عزیز من یه سوال دارم خواهشا این یکی رو دیگه یه نفر لطفا جواب بده.
    من از مهرماه پروژه کسری خدمت برداشتم و دارم روش کار می کنم و اون مسئولش بهم گفته که اگر تا آخر فروردین روش کار کنم 12 ماه برام کسری رد می کنه. از این طرف حدود یک هفته پیش نامه نخبگیم رو زدن برای نیروهای مسلح تا از این پروژه های 10 ماهه جایگزین خدمت بردارم. حالا رفتم اونجا می گن دو راه داری.
    1- پروژه کسری رو انصراف بدم و یه پروژه نخبگی از نو تعریف کنم و 10 ماهه انجامش بدم
    2- پروژه کسری رو انجام بدم و هر اندازه که برام کسری تصویب کردن از 10 ماه پروژه ی نخبگی کم می شه.
    حالا به نظرتون کدوم راه سریعتر به نتیجه می رسه؟ من احتیاج دارم که هر چه سریعتر کارت پایان خدمت بگیرم.
    راه اول خوبیش اینه که دفاعش فرمالیته است و سخت نمی گیرن ولی بدیش اینه که حداقل باید شش هفت ماه بگذره. راه دوم خوبیش اینه که می تونن تا آخر فروردین برام 12 ماه رو رد کنن اما از اونطرف نمی دونم پروسه ی دفاعش چقدر طول می کشه و آیا به اندازه ی 10 ماه برام کسری تصویب می کنن یا نه؟
    پیشاپیش از جواباتون ممنون

سلام
    من واسه نامه اعلام نیاز به معاونت تخقیقات دانشگاه محل تحصیلم رفتم و درخواست دادم و اونا هم قبول کردن منتهی یه چیزی گفتن که یکم نگرانم کرد و اونم این که اگه اونا بخوان باید از صبح تا ظهر واسشون کار کنم!!!!!
    آخه من که از صبح تا ظهر بیمارستانم و عملا انجام اینکار برام مقدور نیست!!!!!!
    میتونن مجبورم کنن که علاوه براجرا طرح براشون کار هم بکنم!؟ یا کارشون غیرقانونیه!!!؟
    غیر دانشگاه خودم مرکز دیگه ای تو بیرجند نمیشناسم که بتونم باهاش همکاری کنم به نظرتون نامه درخواست ببرم یا اینکه نبرم و بزارم خود بنیاد یه سازمان برام تعیین کنه!؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    من از مهرماه پروژه کسری خدمت برداشتم و دارم روش کار می کنم و اون مسئولش بهم گفته که اگر تا آخر فروردین روش کار کنم 12 ماه برام کسری رد می کنه. از این طرف حدود یک هفته پیش نامه نخبگیم رو زدن برای نیروهای مسلح تا از این پروژه های 10 ماهه جایگزین خدمت بردارم. حالا رفتم اونجا می گن دو راه داری.
    1- پروژه کسری رو انصراف بدم و یه پروژه نخبگی از نو تعریف کنم و 10 ماهه انجامش بدم
    2- پروژه کسری رو انجام بدم و هر اندازه که برام کسری تصویب کردن از 10 ماه پروژه ی نخبگی کم می شه.
    حالا به نظرتون کدوم راه سریعتر به نتیجه می رسه؟ من احتیاج دارم که هر چه سریعتر کارت پایان خدمت بگیرم.
    راه اول خوبیش اینه که دفاعش فرمالیته است و سخت نمی گیرن ولی بدیش اینه که حداقل باید شش هفت ماه بگذره. راه دوم خوبیش اینه که می تونن تا آخر فروردین برام 12 ماه رو رد کنن اما از اونطرف نمی دونم پروسه ی دفاعش چقدر طول می کشه و آیا به اندازه ی 10 ماه برام کسری تصویب می کنن یا نه؟

آرش جان روش دوم امکان نداره, کسر خدمت رو نمیشه از ده ماه کم کرد. بهترین راه اینه که همین کاری رو که داری میکنی یجوری تغییر یا گسترشش بدن که جای ده ماهه انجام بدی.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوست عزیز
    بهترین راه اینه که همین پروژه ای که الان تعریف کردین و دارین کار میکنین را به عنوان پروژه جایگزین نخبگی (10 ماهه) براتون تعریف بکنند. یعنی تغییر وضعیت بدن از پروژه کسری به پروژه نخبگی. یک جورایی شبیه روش 1 که گفتین ، با این تفاوت که پروژه جدید همون پروژه ایه که روش وقت گذاشتین.
    روش 2 اصلا معقول نیست و فکر نمیکنم بنیاد همچین چیزی را قبول بکنه.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    آرش جان روش دوم امکان نداره, کسر خدمت رو نمیشه از ده ماه کم کرد. بهترین راه اینه که همین کاری رو که داری میکنی یجوری تغییر یا گسترشش بدن که جای ده ماهه انجام بدی.
    موفق باشید
    ممنون از پاسختون. شما مطمئنی که روش دوم امکان نداره، آخه من از سه نفر از مسئولایی که اونجا بودن پرسیدم با قاطعیت گفتن میشه. دو تاشون هم فکر کنم سرهنگ بودن. حتی یکیشون گفت که یه نفر 14 ماه کسری داشته بعدش نخبگیش احراز شده، همون موقع کارت پایان خدمتش رو صادر کردن و به اندازه ی چهار ماه هم بهش حقوق دادن!
    اون سرهنگی که اونجا بود با قاطعیت می گفت اگه ده ماه کسری داری و آموزشی هم رفتی بیا همین الان می فرستیمت برای صدور کارت. حالا من موندم چیکار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بهترین راه اینه که همین پروژه ای که الان تعریف کردین و دارین کار میکنین را به عنوان پروژه جایگزین نخبگی (10 ماهه) براتون تعریف بکنند. یعنی تغییر وضعیت بدن از پروژه کسری به پروژه نخبگی. یک جورایی شبیه روش 1 که گفتین ، با این تفاوت که پروژه جدید همون پروژه ایه که روش وقت گذاشتین.
    روش 2 اصلا معقول نیست و فکر نمیکنم بنیاد همچین چیزی را قبول بکنه.
    موفق باشید
    ممنون آقا امید. تغییر وضعیت رو که قبول نمی کنن. یعنی اول باید از پروژه کسری انصراف داد و بعد دوباره اعلام نیاز ببری برای پروژه نخبگی. اگه این کار رو بکنم دیگه کاری ندارن که من از مهر دارم رو این پروژه کار می کنم و
    کنتورم صفر می شه و باید از حالا 10 ماه ( حداقل هفت هشت ماه) از این تاریخ بگذره تا قبول کنن که دفاع کنم. من می خوام هرچه سریعتر کارتم رو بگیرم. در مورد روش دوم هم خودم تا امروز فکر می کردم که نمی شه ولی امروز رفتم اتوبان صیاد از چند نفر از مسئولایی که اونجا بودن پرسیدم همه با قاطعیت گفتن می شه. یعنی گفتن اگه 10 ماه کسری بیاری حله.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

ممنون از پاسختون. شما مطمئنی که روش دوم امکان نداره، آخه من از سه نفر از مسئولایی که اونجا بودن پرسیدم با قاطعیت گفتن میشه. دو تاشون هم فکر کنم سرهنگ بودن. حتی یکیشون گفت که یه نفر 14 ماه کسری داشته بعدش نخبگیش احراز شده، همون موقع کارت پایان خدمتش رو صادر کردن و به اندازه ی چهار ماه هم بهش حقوق دادن!
    اون سرهنگی که اونجا بود با قاطعیت می گفت اگه ده ماه کسری داری و آموزشی هم رفتی بیا همین الان می فرستیمت برای صدور کارت. حالا من موندم چیکار کنم
    ممنون آقا امید. تغییر وضعیت رو که قبول نمی کنن. یعنی اول باید از پروژه کسری انصراف داد و بعد دوباره اعلام نیاز ببری برای پروژه نخبگی. اگه این کار رو بکنم دیگه کاری ندارن که من از مهر دارم رو این پروژه کار می کنم و
    کنتورم صفر می شه و باید از حالا 10 ماه ( حداقل هفت هشت ماه) از این تاریخ بگذره تا قبول کنن که دفاع کنم. من می خوام هرچه سریعتر کارتم رو بگیرم. در مورد روش دوم هم خودم تا امروز فکر می کردم که نمی شه ولی امروز رفتم اتوبان صیاد از چند نفر از مسئولایی که اونجا بودن پرسیدم همه با قاطعیت گفتن می شه. یعنی گفتن اگه 10 ماه کسری بیاری حله.
    اگه اینطوری که میگین باشه و بشه از 10 ماه کسری برای نخبگی استفاده کرد ، اینجوری خیلی خیلی خوب میشه.
    ولی من شک دارم که همچین چیزی صحیح باشه.
    حتما قبل از اینکه اینکار را بکنید ، قشنگ تحقیق بکنید. اگه خبر جدیدی هم کسب کردین به ما هم اطلاع بدین.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

چرا کسی جوابمو نمیده؟ نیاز به کمک دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط spageti66 نمایش پست ها
    سلام به همگی

من از طرف بنیاد ملی نخبگان به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح معرفی شدم. اونها منو به سازمانی معرفی کردن. نامه رو حدود یک ماه پیش به اون سازمان دادم.
    بعد از تحویل نامه مرتب برای پیگیری به اون سازمان مراجعه کردم.
    هر روز شخص موردنظر به نحوی و به یه بهانه ای مثل جلسه و ... منو سر کار گذاشته. هی میگه برو دو روز دیگه بیا....
    جواب ناممو نمیده
    میگم اگه نمیخوای، عدم نیاز بزن
    گوشش بدهکار نیست
    به خدا اعصابمو خورد کرده. تو این یه ماهه از زندگی افتادم. نامه رو هم پس نمیده

به نظر شما چی کار کنم؟

Junior Member

دوست عزیز میشه اسم اون سازمان بگی؟یا بهشون بگو عدم بکارگیری بزنن برات بری دوباره از ب ن ن م سازمان دیگه بهت معرفی کنن، این پیشنهاد منه.امیدوارم کارت هرچه زودتر را بیفته

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    شما نامه ای که بهتون میدن یه نسخش از طرف خود بنیاد میره یگان خدمتی و شما لازم نیست کاری انجام بدید و اون نامه کسری را به خودتون میدن جهت اطلاع شما و یگان خدمتی چون نامه هیچ مهر رسمی نداره و در واقع برای یگان خدمتی شما تا توی سامانه نظام وظیفه ثبت نشه سندیت نخواهد داشت.
    موفق باشید
    چطور میشه فهمید کسری بنیاد تو سامانه نظام وظیفه ثبت شده یا نه؟

میشه از پلیس+۱۰ پرسید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)