صفحه 310 از 1402 نخستنخست ... 2102603003013023033043053063073083093103113123133143153163173183193203604108101310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,091 تا 3,100 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط alimsh86 نمایش پست ها
    چطور میشه فهمید کسری بنیاد تو سامانه نظام وظیفه ثبت شده یا نه؟

میشه از پلیس+۱۰ پرسید؟
    بله میشه پرسید. برید بگید برگه سبزتون را براتون پرینت کنند.
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

سلام دوستای گلم، اگر دو تا پروژه زیر 6 ماه داشته باشیم از یک سازمان داشته باشیم، چه کسی میره دفاع؟ من یه دونه بالای 6 ماه یه دونه زیر 6 ماه دارم ولی احتمال داره بخوام که جفتشو ببرم توی زمان داوری زیر 6 ماه...
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم، اگر دو تا پروژه زیر 6 ماه داشته باشیم از یک سازمان داشته باشیم، چه کسی میره دفاع؟ من یه دونه بالای 6 ماه یه دونه زیر 6 ماه دارم ولی احتمال داره بخوام که جفتشو ببرم توی زمان داوری زیر 6 ماه...
    سلام آقا سیاوش
    اگه هر دو پروژه کمتر از 6 ماه باشند ، خودتون باید برید بنیاد برای دفاع.
    ولی اگه یکیش یا هر دو بالای 6 ماه باشند ، یک نفر از سازمان مربوطه میره برای دفاع هر دو پروژه.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

سلام امید جان، خب اگر استادم بره می دونم می تونه خیلی بهتر از من نتیجه بگیره، ولی این زمان داوری بالای 6 ماه یه ذره زیاده، می خوره به عید و این حرفها می ترسم بیشتر از 40-50 روز بشه، راه نداره رایزنی کرد وقت دفاع بالای 6 ماه رو جلوتر انداخت؟
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام امید جان، خب اگر استادم بره می دونم می تونه خیلی بهتر از من نتیجه بگیره، ولی این زمان داوری بالای 6 ماه یه ذره زیاده، می خوره به عید و این حرفها می ترسم بیشتر از 40-50 روز بشه، راه نداره رایزنی کرد وقت دفاع بالای 6 ماه رو جلوتر انداخت؟
    راستش اونطور که من میدونم ، چیزی که پروسه داوری پروژه های بیشتر از 6 ماه را طولانی میکنه ، داوری ثانویه است. یعنی قبل از داوری اصلی بنیاد ، یک سازمان ثانویه هم باید پروژه شما را داوری بکنه. اینکار به دلیل پروسه اداری زیاد معمولا طولانی میشه. شما میتونید با دوندگی و پیگیری زیاد این مرحله را تسریع بکنید.
    ولی اگه با 2 تا 6 ماه (که شاید 8-9 ماهشو تصویب بکنند) کارتون حل میشه ، من توصیه میکنم همین روند کمتر از 6 ماه را انتخاب بکنید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

سلام اگر دو تا پروژه را 6 ماه درخواست بدین و دو تا پروژه به هم مربوط باشه یا یک استاد راهنما یا شخص آگاه داشته باشین. شما دفاع نمیکنین و از خود سازمان برای دفاع میان و خوبیش اینه که دیگه فرآیند ارزیابی مجدد را ندارید و چیزی کمتر از 1 ماه برای نوبت دفاع باید صبر کنید.
    به نظر من بهترین راه همین هست که دو پروژه را هر کدوم 6 ماه اعلام کنید تا از یک نفر از سازمان دعوت بشه برای دفاه تا بتونید کسری بیشتری بگیرید.
    موفق باشید

Junior Member

میخواستم از تجربه دوستان استفاده کنم. من دو تا پروژه 12 ماهه بستم. دو ماه و نیم پیش پروژه دومم رو هم تحویل دادم و گفتن 2 ماه کمیسیون تخصصیشون طول میکشه. امروز رفتم بنیاد سربازه پرونده رو چک کرد و گفت میتونی دفاع کنی. پروژه هات رفته یه مرکز دیگه یکیش 4 ماه یکیش 6 ماه تایید شده. حالا جدای از احتمال اینکه طرف منو دست انداخته، میخواستم بدونم چجوریه؟ یعنی بررسی یه مرکز دیگه رو میزان کسری که روز دفاع میدن خیلی مهمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdankm نمایش پست ها
    میخواستم از تجربه دوستان استفاده کنم. من دو تا پروژه 12 ماهه بستم. دو ماه و نیم پیش پروژه دومم رو هم تحویل دادم و گفتن 2 ماه کمیسیون تخصصیشون طول میکشه. امروز رفتم بنیاد سربازه پرونده رو چک کرد و گفت میتونی دفاع کنی. پروژه هات رفته یه مرکز دیگه یکیش 4 ماه یکیش 6 ماه تایید شده. حالا جدای از احتمال اینکه طرف منو دست انداخته، میخواستم بدونم چجوریه؟ یعنی بررسی یه مرکز دیگه رو میزان کسری که روز دفاع میدن خیلی مهمه؟
    سلام من متوجه نشدم مجموعا میزان پیشنهادی 12 ماه بوده یا 24 ماه ؟؟

به هر حال چیزی که مهمه نتیجه ارزیابی ثانویه است که برای شما 6+4=10 ماه تصویب شده و این میزان در نتیجه نهایی بسیار تاثیرگذار است و در بیشتر موارد همین تصویب میشه الیته متاسفانه ولی باز هم باید امید داشت و ان شاالله بیشتر تصویب میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdankm نمایش پست ها
    سلام.
    معمولا همون میزان ارزیابی ثانویه یکی دو ماه بالا یا پایین تصویب میشه.
    موفق باشید

siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

سلام، من امروز رفته بودم ستاد واسه پی گیری کارهام که دو سه تا چیزی که دیدم رو خدمتتون عرض کنم، یکی اینکه یکی از بچه ها دو تا کسری زیر 6 ماه داشت که برای همین هفته بعد وقت دفاع بهش دادن دوم اینکه یکی دیگه یه بالای 6 ماه یه دونه هم زیر 6 ماه داشت که بهش اخر های بهمن وقت دفاع دادن (کار بالای 6 ماهش مورد ارزیابی ثانویه قرار گرفته بود) که چون به کارش نمی اومد به دو تا زیر 6 ماه رضایت داد که هفته ی بعد دفاع کنه...
    این داستان ارزیابی ثانویه هم اینه که پروژه های بالای 6 ماه رو ستاد می فرسته موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی که خانمی به اسم کنگرانی مسئولشه که شماره تلفنش همونجا هست، بهش زنگ می زنی پی گیری می کنی که کارت چطوریه و در چه مرحله ایه، توی ستاد به من گفتن بین 30-40 روز طول می کشه این داستان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)