صفحه 311 از 1402 نخستنخست ... 2112613013023033043053063073083093103113123133143153163173183193203213614118111311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,101 تا 3,110 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    سلام من متوجه نشدم مجموعا میزان پیشنهادی 12 ماه بوده یا 24 ماه ؟؟

به هر حال چیزی که مهمه نتیجه ارزیابی ثانویه است که برای شما 6+4=10 ماه تصویب شده و این میزان در نتیجه نهایی بسیار تاثیرگذار است و در بیشتر موارد همین تصویب میشه الیته متاسفانه ولی باز هم باید امید داشت و ان شاالله بیشتر تصویب میشه
    مجموع 24 ماهه که همون 4+6 نتیجه ارزیابی ثانویه بوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    سلام.
    معمولا همون میزان ارزیابی ثانویه یکی دو ماه بالا یا پایین تصویب میشه.
    موفق باشید
    ممنون امیدوارم بیشتر تصویب شه ولی.

سلام
    لطفاً یک جوانمرد جواب بدهد که: بین پروژه نخبگی با پروژه کسری چه فرق هایی از نظر نحوه گرفتن پروژه یا معرفی به سازمان مربوطه تا گرفتن کسری وجود داره؟ من فکر می کردم هرکس که عضو بنیاد نباشه ولی پرونده اش برای تسهیلات نظام وظیفه تایید بشه، پروژه ای که همراهش کسری خدمت هم داره میتونه انجام بده؟ یعنی من تا به حال اشتباه می کردم؟؟؟ کسی که عضو ب م ن هست با کسی که عضو نیست و صرفا برای تسهیلات نظام وظیفه تاییدش کردن فرق میکنه از نظر تسهیلات سربازی؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mec_eng_2010 نمایش پست ها
    سلام
    لطفاً یک جوانمرد جواب بدهد که: بین پروژه نخبگی با پروژه کسری چه فرق هایی از نظر نحوه گرفتن پروژه یا معرفی به سازمان مربوطه تا گرفتن کسری وجود داره؟ من فکر می کردم هرکس که عضو بنیاد نباشه ولی پرونده اش برای تسهیلات نظام وظیفه تایید بشه، پروژه ای که همراهش کسری خدمت هم داره میتونه انجام بده؟ یعنی من تا به حال اشتباه می کردم؟؟؟ کسی که عضو ب م ن هست با کسی که عضو نیست و صرفا برای تسهیلات نظام وظیفه تاییدش کردن فرق میکنه از نظر تسهیلات سربازی؟
    سلام دوست عزیز
    شما لطف کنید ابتدا ویکی سربازی را کامل مطالعه بکنید.
    اگر جواب سوالتون را پیدا نکردین ، بعد بیاید اینجا مطرح بکنید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

با سلام خدمت دستان
    بنده جهت استفاده از تسهیلات نظام وظیفه حدود 2 ماه قبل مدارک را از طریق سامانه ثریا بارگذاری کردم و پس از طی مراحل مختلف تا 2 هفته قبل به مرحله اتمام فرایند رسیدم و قرار بود بعد از 48 ساعت گزینه تسهیلات نظام وظیفه برای بنده فعال شود که به علت عدم فعال شدن از طرف اینجانب پیگیری صورت گرفته و کارشناس مربوطه گفت که به علت کسری 3 صدمی معدل دوره کارشناسی باید با نوشتن نامه از معاونت بنیاد تاییده کسری معدل را بگیرم و سپس بعد از آن گزینه تسهیلات نظام وظیفه برای بنده فعال خواهد شد. در حالی که بالغ بر 2 هفته است که نامه را ارسال کرده ام اما با پیگیریهای صورت گرفته هنوز پاسخی از طرف بنیاد به عمل نیامده است. از دوستان خواهشمندم اگر تجربه ای در این زمینه دارند بنده را راهنمایی بفرمایند.
    با احترام

Junior Member

با سلام
    همانطور که میدونید کسایی که پروژه کسری خدمت انجام میدن و میخوان تحویل بدن باید تو یه سی دی فایل های ورد و پی دی اف و اچ تی ام ال رو بفرستند
    حالا مشکل من اینه که وقتی میخوام ورد را به صورت اچ تی ام ال ذخیره کنم اکثر فرمول ها نشون داده نمیشه و کلا فایل میریزه بهم، حالا میخوام ببینم حتما این فایل باید اصلاح بشه یا همینطور ببرم قبول میکنند؟ اگر پی دی اف هارو به عکس تبدیل کنم و بعد به اچ تی ام ال، مشکل حل میشه ولی اونجور هر صفحه به عکسی تبدیل میشه که تو اچ تی ام ال نشون داده میشه آیا اینجور قبول می کنند؟
    خیلی اذیتم کرده دو سه روزه دستم بنده
    لطفا کسایی که میتونند راهنمایی کنند.
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    با سلام
    همانطور که میدونید کسایی که پروژه کسری خدمت انجام میدن و میخوان تحویل بدن باید تو یه سی دی فایل های ورد و پی دی اف و اچ تی ام ال رو بفرستند
    حالا مشکل من اینه که وقتی میخوام ورد را به صورت اچ تی ام ال ذخیره کنم اکثر فرمول ها نشون داده نمیشه و کلا فایل میریزه بهم، حالا میخوام ببینم حتما این فایل باید اصلاح بشه یا همینطور ببرم قبول میکنند؟ اگر پی دی اف هارو به عکس تبدیل کنم و بعد به اچ تی ام ال، مشکل حل میشه ولی اونجور هر صفحه به عکسی تبدیل میشه که تو اچ تی ام ال نشون داده میشه آیا اینجور قبول می کنند؟
    با سپاس
    سلام. منم همین مشکل را داشتم زیاد گیر نمیدن فقط اون اپراتوری که چک میکنه سی دی را به صورت سریع نگاه میکنه و اگه خیلی تابلو نباشه مشکلی نیست.
    از من تقریبا درست بود فقط بعضی جا ها متن و عکس تداخل داشت که گیر نداد بهم.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    سلام. منم همین مشکل را داشتم زیاد گیر نمیدن فقط اون اپراتوری که چک میکنه سی دی را به صورت سریع نگاه میکنه و اگه خیلی تابلو نباشه مشکلی نیست.
    از من تقریبا درست بود فقط بعضی جا ها متن و عکس تداخل داشت که گیر نداد بهم.
    موفق باشید
    خیلی ممنون از جوابتون دوست عزیز
    خوب اینجور مشکلی پیش نمیاد برا اون داوری که میخوان بفرستند؟
    بنظرتون اگه همون حالت تبدیل عکس صفحات پی دی اف رو به اچ تی ام ال بذارم میفهمند؟ آخه اینجور مشکل حل میشه

خیلی ممنون از جوابتون دوست عزیز
    خوب اینجور مشکلی پیش نمیاد برا اون داوری که میخوان بفرستند؟
    بنظرتون اگه همون حالت تبدیل عکس صفحات پی دی اف رو به اچ تی ام ال بذارم میفهمند؟ آخه اینجور مشکل حل میشه
    خواهش می کنم برای داوری فقط چکیده شما را پرینت می کنند و برای داور ها میفرستند برای همین به شما تاکید می کنند که حتما چکیده داشته باشه

در مورد این کاری که میخواهید بکنید چون دیگه توی عکس فونت معلوم نیست شاید بفهمند. به نظر من خودتون را توی دردسر نندازین و همون روال عادی را برید.
    موفق باشید

با سلام
    با سپاس
    سلام

به نظم من، توی فایل word، هر جا که فرمول داری، یه عکس از فرمول بگیر (snapshot) و عکس را در فایل ورد insert picture کن. اونوقت فایل word نهایی رو تبدیل به HTML کن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)