صفحه 313 از 1402 نخستنخست ... 2132633033043053063073083093103113123133143153163173183193203213223233634138131313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان
    من طی دو سال گذشته 3تا پروژه کسر خدمت گرفتم که آخریش همین هفته تموم میشه. یکی 5 یکی 6 و یکی دیگه هم 6 ماه کسری بهم دادن. الان اگه خودم نامه هامو بگیرم و مستقیم ببرم مالک اشتر و بعد بنیاد نخبگان به نظرتون چند وقت بعد تاریخ دفاع برام میزنن؟
    2 به نظر شما با چند ماه موافق می شه؟
    3 بعد از دفاع چه مدت طول میکشه تا کسری به محل خدمتم ابلاغ بشه؟
    در ضن الان دو ماهه که سربازم
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام دوستان من یه پروژه کسر خدمت 6 ماهه از دانشگاه امام حسین اردیبهشت امسال گرفتم و تمام کاراشو انجام دادم و نامه کسریمو بردم بنیاد نخبگان ارتش. اونجا سی دی گزارشمو گرفتن و برام وقت دفاع دادن واسه 5 بهمن. بعد از دفاع در روز 6 بهمن کمیسیون گزاشتن و نهایتاً امیران اسلام 4 ماهشو تایید کردنو گفتن 8 بهمن بیا نامتو بگیر. من سرباز یکی از تیپ های نیرو زمینیم که تو شهرستان خدمت میکنم و فعلاً به دلایلی نمیتونم برم تهران ناممو بگشرم. حالا سوال که دارم اینه که نامه کسری من از بنیاد به کجا خورده؟ آیا به یگان خدمتیم خورده یا به ستاد کل نزاجا تو لویزان؟ اگه به یگان خدمتیم خورده باشه میتونم کسیو بفرسم به جای خودم نامرو بگیره بیاره ولی اگه به ستاد کل خورده حتمن خودم باید برم. به همین خاطر جوابش خیلی واسم مهمه. دوستان که تجربه دارن تو زمینه مخصوصن کسایی که در نیرو زمینی ارتش خدمت کردن یه لطفی کنن تجربه هاشونو بهم بگن مرسی. در ضمن دوستانی هم که میخوان از دانشگاه امام حسین پروژه بگیرن اگه سوال داشتن در خدمتم...

نقل قول نوشته اصلی توسط ilgar_mech نمایش پست ها
    با سلام. من از طریق بنیاد ملی نخبگان به بنیاد نخبگان مصلح معرفی شدم و این هفته باید برم اونجا، در ضمن 1 اسفند هم اعزام معمولی دارم. آخه مجبور بودم سر موعد دفترچه بفرستم. سوالم اینه که به نظرتون منو از لیست اعزام خارج میکنن یا نه؟ ممنون
    سلام
    قطعا اسمتون رو از لیست خارج میکنن، چون وقتی شما به بنیاد مسلح معرفی میشین در واقع سرباز اونجا هستید ،
    روزی هم که میرین بنیاد مسلح مستقیم خودتون میرین پیش یکی از سرهنگ ها که تو لیستش نگاه میکنه که کجا به تخصص شما نیاز دارن که نامه رو برای اونجا بزنه، به اون
    هم بگید که اگه کارهای لازم رو انجام بده که اسمتون خارج بشه از لیست اول اسفند

Member
    رشته و دانشگاه
    sharif- electrical eng

سلام دوستان
    من یه پروژه 6 ماهه و یک پروژه 9 ماهه دارم که از جاهای مختلف گرفتم.
    در حال حاضر 9 ماه از خدمتم مونده. میخواستم بدونم الان برای دفاع من کی باید بره؟ راستش با توجه به چیزایی که خوندم احتمالا من هم 9 ماه رو بکنم 6 ماه. به نظرتون این که پروژه من اصلش 9 ماه خورده تاثیری داره که داورا 6 ماه رو تایید کنن؟
    در ضمن من امکانش رو دارم که از هر دو جایی که پروژه گرفتم مسئولم رو ببرم برای دفاع. به نظرتون میشه دو نفر برای دفاع برن؟
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام، دوست عزیز من فکر کنم که شما میتونید آموزشیتونو معمولیم بگذرونید بعدش ب ن ن م نامه بزنه که شما سرباز اونجاییدو کارتونو بعد از آموزشی شروع کنید، برای اینکه مطمئن شید ب ن ن م تماسبگیرید و بگید اونا باز بهتر راهنماییتون میکنن.

درود بر دوستان
    اگر یک نفر در نخبگان نیروهای مسلح پروژه برداره و بعدا(در حین انجام پروژه یا بعد اتمام آن)، برای تسهیلات نظام وظیفه در ب م ن هم تایید بشه اون موقع میتونه از این تسهیلات استفاده کنه یا اینکه چون اول برای نخبگان نیروهای مسلح اقدام کرده دیگه اجازه نمیدن؟ چون من خودم پایان نامم در مراحل نهایی هست و برای آخرای تابستان93 میخوام ب م ن اقدام کنم(برا اینکه رزومم بهتر بشه) و میخوام اگر بشه برای پروژه کسری در نخبگان نیروهای مسلح هم الآن اقدام کنم تا اگر ب م ن به نتیجه ای نرسید لا اقل این 6 ماه بعد عید را یک کاری کرده باشم و وقتم نرفته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza6566 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه پروژه کسر خدمت 6 ماهه از دانشگاه امام حسین اردیبهشت امسال گرفتم و تمام کاراشو انجام دادم و نامه کسریمو بردم بنیاد نخبگان ارتش. اونجا سی دی گزارشمو گرفتن و برام وقت دفاع دادن واسه 5 بهمن. بعد از دفاع در روز 6 بهمن کمیسیون گزاشتن و نهایتاً امیران اسلام 4 ماهشو تایید کردنو گفتن 8 بهمن بیا نامتو بگیر. من سرباز یکی از تیپ های نیرو زمینیم که تو شهرستان خدمت میکنم و فعلاً به دلایلی نمیتونم برم تهران ناممو بگشرم. حالا سوال که دارم اینه که نامه کسری من از بنیاد به کجا خورده؟ آیا به یگان خدمتیم خورده یا به ستاد کل نزاجا تو لویزان؟ اگه به یگان خدمتیم خورده باشه میتونم کسیو بفرسم به جای خودم نامرو بگیره بیاره ولی اگه به ستاد کل خورده حتمن خودم باید برم. به همین خاطر جوابش خیلی واسم مهمه. دوستان که تجربه دارن تو زمینه مخصوصن کسایی که در نیرو زمینی ارتش خدمت کردن یه لطفی کنن تجربه هاشونو بهم بگن مرسی. در ضمن دوستانی هم که میخوان از دانشگاه امام حسین پروژه بگیرن اگه سوال داشتن در خدمتم...
    سلام دوست عزیز
    شما رشتتون چیه؟ و پروژه ای گرفتین سخته یا اسون؟ تحقیقاتیه یا ساخته؟ واینکه بنا به تجربتون کدوم استاد دانشگاه امام حسین بهتره که ازش پروژه گرفت؟ واگر تجربه ای دارید که دونستنش لازمه لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza6566 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من هم می خواهم از دانشگاه امام حسین پروژه بردارم.

سوالم اینه که برای شش ماه پروژه چقدر ازتون زمان گرفت و آیا همین مدت شش ماه از شروع تا پایان پروژه طول کشید یا کمتر؟ آیا در مدت این شش ماه دفاع یا اراپه گزارش هم داشتید؟

ممنون
    موفق باشید

سلام دوستان

از زمانی که پرونده در کمیته نظام وظیفه تایید میشه چقدر طول میکشه که اس ام اس بنیاد مبنی بر مراجعه به ب ن ن م بیاد

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط alisaket نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه پروژه 6 ماهه و یک پروژه 9 ماهه دارم که از جاهای مختلف گرفتم.
    در حال حاضر 9 ماه از خدمتم مونده. میخواستم بدونم الان برای دفاع من کی باید بره؟ راستش با توجه به چیزایی که خوندم احتمالا من هم 9 ماه رو بکنم 6 ماه. به نظرتون این که پروژه من اصلش 9 ماه خورده تاثیری داره که داورا 6 ماه رو تایید کنن؟
    در ضمن من امکانش رو دارم که از هر دو جایی که پروژه گرفتم مسئولم رو ببرم برای دفاع. به نظرتون میشه دو نفر برای دفاع برن؟
    خیلی ممنون
    سلام بهتره همون دو تا 6 ماهش کنید تا 9 ماه را ازش بگیرید ان شا ا... بله تاثیر داره باهاشون صحبت کنیدو بگید من 9 ماه از این دوازده ماه برام کافیه و با توجه به شرایط شما چون مهمولا 1 ماه فرایند اعلام کسری طول میکشه اگه 8 ماهم بهتون بدهند فکر کنم کارتون راه میوفته. در مورد دفاع هم تا جایی که من میدونم اگه دو تا پروژه به هم ربط نداشته باشه خودتونباید دفاع کنید ولی اگه دو تا از یک سازمان باشه یا یکی ادامه دیگری یکی را باید از سازمان بهشون معرفی کنید که بره واسه دفاع.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)