صفحه 314 از 1402 نخستنخست ... 2142643043053063073083093103113123133143153163173183193203213223233243644148141314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,131 تا 3,140 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط esi1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من طی دو سال گذشته 3تا پروژه کسر خدمت گرفتم که آخریش همین هفته تموم میشه. یکی 5 یکی 6 و یکی دیگه هم 6 ماه کسری بهم دادن. الان اگه خودم نامه هامو بگیرم و مستقیم ببرم مالک اشتر و بعد بنیاد نخبگان به نظرتون چند وقت بعد تاریخ دفاع برام میزنن؟
    2 به نظر شما با چند ماه موافق می شه؟
    3 بعد از دفاع چه مدت طول میکشه تا کسری به محل خدمتم ابلاغ بشه؟
    در ضن الان دو ماهه که سربازم
    خیلی ممنون
    معمولا تاریخ دفاع از دو هفته تا یک ماه متغیر هست احتمالا یک ماه دیگه براتون میزنند.
    2 روند ایجوری هست که اگه پروژه ها عادی باشه 60 درصد کسری و اگه خیلی خوب باشه و خوب هم دفاع بشه تا 75 درصد مدت پیشنهادی براتون تصویب میشه. این دیگه بستگی به نوع پروژه و دفاعتون داره.
    3 مهمولا از 3 هفته تا یک ماه طول میکشه شما روی یک ماه حساب کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط reza6566 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه پروژه کسر خدمت 6 ماهه از دانشگاه امام حسین اردیبهشت امسال گرفتم و تمام کاراشو انجام دادم و نامه کسریمو بردم بنیاد نخبگان ارتش. اونجا سی دی گزارشمو گرفتن و برام وقت دفاع دادن واسه 5 بهمن. بعد از دفاع در روز 6 بهمن کمیسیون گزاشتن و نهایتاً امیران اسلام 4 ماهشو تایید کردنو گفتن 8 بهمن بیا نامتو بگیر. من سرباز یکی از تیپ های نیرو زمینیم که تو شهرستان خدمت میکنم و فعلاً به دلایلی نمیتونم برم تهران ناممو بگشرم. حالا سوال که دارم اینه که نامه کسری من از بنیاد به کجا خورده؟ آیا به یگان خدمتیم خورده یا به ستاد کل نزاجا تو لویزان؟ اگه به یگان خدمتیم خورده باشه میتونم کسیو بفرسم به جای خودم نامرو بگیره بیاره ولی اگه به ستاد کل خورده حتمن خودم باید برم. به همین خاطر جوابش خیلی واسم مهمه. دوستان که تجربه دارن تو زمینه مخصوصن کسایی که در نیرو زمینی ارتش خدمت کردن یه لطفی کنن تجربه هاشونو بهم بگن مرسی. در ضمن دوستانی هم که میخوان از دانشگاه امام حسین پروژه بگیرن اگه سوال داشتن در خدمتم...
    مثل اینکه به کل شما خودتون باید برید ستاد کل و نامه یگانتون رابگیرید. در ضمن یک نامه هم میره برای نظام وظیفه تا توی سامانه ثبت بشه که نزدیک یک ماه طول میکشه و اون دیگه دست شما نیست و باید صبر کنید تا ثبت بشه.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a67 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما رشتتون چیه؟ و پروژه ای گرفتین سخته یا اسون؟ تحقیقاتیه یا ساخته؟ واینکه بنا به تجربتون کدوم استاد دانشگاه امام حسین بهتره که ازش پروژه گرفت؟ واگر تجربه ای دارید که دونستنش لازمه لطفا راهنمایی کنید.
    رشته من برق قدرت بود و پروژه هم درواقع همون پایان نامه کارشناسی ارشدم بود که عنوان و کمی از مطالبشو بازنویسی کردم پس عملاً برای خود پروژه کار خاصی انجام ندادم.فقط بعد تایید پروژه به فاصله 2ماه به 2ماه یه گزارش پیشرفت پروژه به حجم 2صفحه فرستادم برای مسئول پروژه های کسر خدمت دانشگاه امام حسین (دانشکده پدافند غیرعامل).در نهایت هم یه مقاله علمی ترویجی واسه مجله خودشون ارسال کردم (اجباری بود).اگه رشتتون برقه من بهتون دکتر اعلمی (دانشکده برق) رو پیشنهاد میدم که بسیار انسان با شخصیت و کاردرستی هستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smmn13 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من هم می خواهم از دانشگاه امام حسین پروژه بردارم.

سوالم اینه که برای شش ماه پروژه چقدر ازتون زمان گرفت و آیا همین مدت شش ماه از شروع تا پایان پروژه طول کشید یا کمتر؟ آیا در مدت این شش ماه دفاع یا اراپه گزارش هم داشتید؟

ممنون
    موفق باشید
    پروژه من در واقع پایان نامه کارشناسی ارشدم بود که شهریور 91 دفاع کرده بودم.اردیبهشت امسال پروپزال رو بردم دانشگاه امام حسین و تاییدش کردن (البته بهشون نگفنم این پروژه رو قبلن انجام دادم و گفتم تازه میخام شروعش کنم!!).پس از تایید دوتا گزارش پیشرفت پروژه به فاصله 2 ماه فرستادم (به حجم 2 صفحه) و در نهایت یه مقاله علمی ترویجی واسه مجله خودشون ارسال کردم و گزارش نهاییه کارمو بردم اونجا (که در واقع همون پایان نامه ارشدم بود!!)
    تصویب پروژه 1 خرداد، گزارش اول پیشرفت پروژه 30 تیر، گزارش دوم پیشرفت پروژه 30 شهریور، ارسال مقاله 30 مهر،(اینجا من منتظر مونده بودم که جواب مقاله بیاد که اشتباه کردم و بیخود 2 ماه خودمو علاف کردم)، تحویل گزارش نهایی 20 آذر، نهایتا کمیسیون برگزار شد و 20 دی نامه 6 ماه کسریمو دادن.
    روند پروژه ها در دانشگام امام حسین بسیار خوبه و مکاتبات و نامه نگاری ها بسیار سریع. گزارشمو که بردن ایرادی ازش نگرفتن و پس از ارسال مقاله (حتی بدون گواهی پذیرش مقاله) نامه کسری خدمتمو بهم دادن. هیچ جلسه دفاعی هم در دانشگاه برگزار نشد.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    زمانیکه فردی از طرف ب.م.ن به ب.م.ن.ن. مسلح معرفی میشه ولی هنوز از ارگان خاصی جهت انجام پروژه جذب نشده، این سرباز محسوب میشه یا نه؟ سوالم رو از این جهت پرسیدم که من الان بنا به کار خاصی میخوام برم خارج از کشور از طریق وثیقه (من در فرجه یک ساله فارغ التحصیلی هستم) هنوز هم نامه ای که یکی از وزارتخانه ها در جواب نامه ب.م.ن.ن.م به ب.م.ن.ن.م زده رو به بنیاد تحویل ندادم. حالا میخواستم ببینم که با این اوصاف من سرباز محسوب میشم یا نه؟ چون اگه سرباز محسوب بشم باید از اون ارگان نامه بگیرم و ..... خلاصه داستان داره.
    از دوستان مطلع ممنون میشم اگه جواب بدن. ممنون

Junior Member

سلام یه سوال داشتم. ضریب معدل رشته دانشگاه من در فهرست ضریب معدل دانشگاهها نیست. میدونید باید چیکار کنم؟

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fhossein نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    زمانیکه فردی از طرف ب.م.ن به ب.م.ن.ن. مسلح معرفی میشه ولی هنوز از ارگان خاصی جهت انجام پروژه جذب نشده، این سرباز محسوب میشه یا نه؟ سوالم رو از این جهت پرسیدم که من الان بنا به کار خاصی میخوام برم خارج از کشور از طریق وثیقه (من در فرجه یک ساله فارغ التحصیلی هستم) هنوز هم نامه ای که یکی از وزارتخانه ها در جواب نامه ب.م.ن.ن.م به ب.م.ن.ن.م زده رو به بنیاد تحویل ندادم. حالا میخواستم ببینم که با این اوصاف من سرباز محسوب میشم یا نه؟ چون اگه سرباز محسوب بشم باید از اون ارگان نامه بگیرم و ..... خلاصه داستان داره.
    از دوستان مطلع ممنون میشم اگه جواب بدن. ممنون
    درود
    خیر...اگه نامه دستشون نرسیده هنوز شما سرباز نیستید

سلام
    برای پروژه من به دانشگاه بقیه الله معر فی کردن و اونجا هم من به مرکز علوم رفتاری فرستادن. تو مرکز علوم رفتاری یه مقاله مروری در مورد ارتباط sex, addiction & aggression بهم دادن. از لحاظ اینکه من بیرجندم و نمیتونم بیام تهران این مطالعه مروری خیلی خوبه ولی تویه قرار دادی که باهام امضا می کنن یه بند هست که ازم تعهد میگیرن که حتما کقاله ISI یا Pubmed چاپ کنم که کر نسبتا مشکلیه... تازه مقاله مروری هم تا به حالا ننوشتم...
    میشه راهنماییم کنید!!!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    سلام دوستان

از زمانی که پرونده در کمیته نظام وظیفه تایید میشه چقدر طول میکشه که اس ام اس بنیاد مبنی بر مراجعه به ب ن ن م بیاد

ممنونم
    واسه من 28ام دی تو کمیته تایید شد و 3ام دی که زنگ زدم گفتن نامت رسیده (البته با بدبختی زیاد... آخه همش مشغوله!!!) که من چون کار داشتم یکم دیر رفتم و خودشون بهم زنگ زدن (آقای حاتمی مسئول ب م ن ن م که تعیین میکنه کجا پروژه برداری) چرا نمیای دنیال کارات

Junior Member

دوست عزیز شما برای پروژه نخبگان رفتید یا کسری خدمت؟فکر کنم شما پذیرش اولیشم بیاری کفایت کنه براشون. یه سوال دیگه داشتم این کارو باید به صورت پایان نامه ارائه بدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)