صفحه 315 از 1402 نخستنخست ... 2152653053063073083093103113123133143153163173183193203213223233243253654158151315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,141 تا 3,150 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط dadmehr نمایش پست ها
    دوست عزیز شما برای پروژه نخبگان رفتید یا کسری خدمت؟فکر کنم شما پذیرش اولیشم بیاری کفایت کنه براشون. یه سوال دیگه داشتم این کارو باید به صورت پایان نامه ارائه بدید؟
    من واسه پروژه نخبگان (با معرفی بنیاد ملی نخبگان) رفتم... آره باید اول پروپوزال بدم... داوری و تصویب بشه... بعد برم دنبال انجام تخقیق... یه سال دیگه گزارش نهایی بدم و...
    اونجا بودم یکی اومده که که طرحش تموم شده بود... آموزشی هم رفته بود... داشت نامه واسه وزارت امور خارجه میگرفت... موضوعش در مورد بررسی احتمالات حمله آمریکا به ایران بود...

Junior Member

دوست عزیز پروژه منم مروری ، میخوای ایمیلتو بده باهم لینک بشیم شاید تونستیم بهم کمک کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط dadmehr نمایش پست ها
    دوست عزیز پروژه منم مروری ، میخوای ایمیلتو بده باهم لینک بشیم شاید تونستیم بهم کمک کنیم.
    بله حتما
    [xxxxxxxxxxxxxxx]
    ویرایش توسط darklord : February 6th, 2014 در ساعت 01:37 AM دلیل: حذف آدرس ایمیل

نقل قول نوشته اصلی توسط mashinlove نمایش پست ها
    سلام دوستان
    طبق شرایط جدید میشه بگید الان برای کسری باید چیکار کرد؟
    1- اولین قدم چی هست؟ کجا برم؟
    2- لیست پروژه های مربوطه کدوم هست؟ برای لیسانس الکترونیک.
    3- برای اطلاع از مدت زمان پروژه ها و اطلاعات مربوطه باید چیکار کنم؟
    هدفم از این سوالات, دریافت اطلاعات جدید هست.
    4- گرفتن کسری رو امریه چه تاثیری داره؟ مانع کسب امریه نمیشه؟
    ممنون.
    سلام
    به لیسانس پروژه کسری تعلق نمیگیره
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaJ1368 نمایش پست ها
    واسه من 28ام دی تو کمیته تایید شد و 3ام دی که زنگ زدم گفتن نامت رسیده (البته با بدبختی زیاد... آخه همش مشغوله!!!) که من چون کار داشتم یکم دیر رفتم و خودشون بهم زنگ زدن (آقای حاتمی مسئول ب م ن ن م که تعیین میکنه کجا پروژه برداری) چرا نمیای دنیال کارات
    ممنون از پاسختون. منظورتون 3 بهمنه دیگه! بعد از اینکه تو شورا تایید شدید و اون فرم اطلاعات نخبگی را آپلود کردید واستون اس ام اس اومد یا خودتون با ب ن ن م تماس گرفتید

من تو شورا تایید شدم فرم را هم آپلود کردم (2 هفته پیش) ولی دوباره اس ام اس اومده که باید فرم موافقت استاد راهنما را برابر اصل کنم ولی من فارغ التحصیلم و چنین چیزی شامل حال من نمیشه به تماس هم اصلا جواب نمیدن

واقعا بلا تکلیفم....

Junior Member

با سلام
    من یه پروژه کسری خدمت انجام دادم که سازمان مربوطه 17 ماه کسری برام زد و 13 بهمن نامه پایانی رو تحویل به ب ن ن م دادم و گفتند میره واسه ارزیابی ثانویه، حالا خواستم ببینم معمولا چند وقت دیگه جواب میاد؟ و دفاع کی هستش؟ اون سربازی که مسئول بود گفت تو این فاصله برو یه پروژه دیگه تعریف کن که چند ماه دیگه هم بگیری و کلا ......
    اون میگفت ترجمه بگیر، خواستم بپرسم کسایی که ترجمه گرفتند برا 5-6 ماه چند صفحه ترجمه کردند؟آیا مدت زمانی که طول میکشه ترجمه انجام بشه باید به اندازه کسری باشه؟ من برا پروژه اولم 20 ماه زمان گذاشتم که 17 ماه زدند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

سلام عزیزان.
    من شرایطم طوریه که اگه تلاش کنم حتی میتوام نخبگی رو واسه کارشناسی بگیرم اما دهنم سرویس میشه.اما واسه ارشد مطمئنم راحت میشه گرفت. سوالم اینه پروژه نخبه وظیفه ارشد چقدر از کارشناسی سحت تره ؟ می صرفه به سرویس شدن ؟ ممنون از جوابتون

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. منظورتون 3 بهمنه دیگه! بعد از اینکه تو شورا تایید شدید و اون فرم اطلاعات نخبگی را آپلود کردید واستون اس ام اس اومد یا خودتون با ب ن ن م تماس گرفتید

من تو شورا تایید شدم فرم را هم آپلود کردم (2 هفته پیش) ولی دوباره اس ام اس اومده که باید فرم موافقت استاد راهنما را برابر اصل کنم ولی من فارغ التحصیلم و چنین چیزی شامل حال من نمیشه به تماس هم اصلا جواب نمیدن

واقعا بلا تکلیفم....
    آره منظورم بهمن بود
    بعد برابر اصل کردن یه دو هفته ای فکر کنم طول کشید تا نامه ام به ب م ن ن م صادر شد (28 دس)
    آره شاملت نمیشه... اون فرم واسه انجام سربازی همزمان با تحصیله....

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    سلام عزیزان.
    من شرایطم طوریه که اگه تلاش کنم حتی میتوام نخبگی رو واسه کارشناسی بگیرم اما دهنم سرویس میشه.اما واسه ارشد مطمئنم راحت میشه گرفت. سوالم اینه پروژه نخبه وظیفه ارشد چقدر از کارشناسی سحت تره ؟ می صرفه به سرویس شدن ؟ ممنون از جوابتون
    سلام
    به نظر من نوع پروژه قرق نمیکنه...
    آخه ن که رفتم ب م ن ن م واسه تعیین محل اول میخواست بندازم دانشگاه ارتش... بهش گفتم یه جایی بنداز که بدون حضورم در تهران بتونم پروژه انجام بدم (آخه بیرجندم) معرفیم کرد به بقیه الله... اونجا هم با استاد صحبت کردم که نمیتونم برم و بیام اونم بهم یه مظالعه مروری داد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    با سلام
    من یه پروژه کسری خدمت انجام دادم که سازمان مربوطه 17 ماه کسری برام زد و 13 بهمن نامه پایانی رو تحویل به ب ن ن م دادم و گفتند میره واسه ارزیابی ثانویه، حالا خواستم ببینم معمولا چند وقت دیگه جواب میاد؟ و دفاع کی هستش؟ اون سربازی که مسئول بود گفت تو این فاصله برو یه پروژه دیگه تعریف کن که چند ماه دیگه هم بگیری و کلا ......
    اون میگفت ترجمه بگیر، خواستم بپرسم کسایی که ترجمه گرفتند برا 5-6 ماه چند صفحه ترجمه کردند؟آیا مدت زمانی که طول میکشه ترجمه انجام بشه باید به اندازه کسری باشه؟ من برا پروژه اولم 20 ماه زمان گذاشتم که 17 ماه زدند.
    سلام
    حدود 400 صفحه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)