صفحه 316 از 1402 نخستنخست ... 2162663063073083093103113123133143153163173183193203213223233243253263664168161316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,151 تا 3,160 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaJ1368 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من نوع پروژه قرق نمیکنه...
    آخه ن که رفتم ب م ن ن م واسه تعیین محل اول میخواست بندازم دانشگاه ارتش... بهش گفتم یه جایی بنداز که بدون حضورم در تهران بتونم پروژه انجام بدم (آخه بیرجندم) معرفیم کرد به بقیه الله... اونجا هم با استاد صحبت کردم که نمیتونم برم و بیام اونم بهم یه مظالعه مروری داد...
    دست گلت درد نکنه برادر.منم فکر کنم فرقی نداره اون عضو بودن تو بنیاد مهمه حالا با هر مدرکی درسته ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

سلام دوستان

من شنیدم که اگه کسی پروژه جایگزین رو زودتر تموم کنه و اون سازمان بکار گیرنده هم تایید کنه بازم باید صبر کنه که اون 10 ماه به اضافه 2 ماه آموزشی طی شه تا کارت پایان خدمت صادر شه. درسته؟ یعنی با این حساب از استارت پروژه خواه ناخواه بعد از 12 ماه کارت پایان خدمت صادر میشه؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    سلام دوستان

من شنیدم که اگه کسی پروژه جایگزین رو زودتر تموم کنه و اون سازمان بکار گیرنده هم تایید کنه بازم باید صبر کنه که اون 10 ماه به اضافه 2 ماه آموزشی طی شه تا کارت پایان خدمت صادر شه. درسته؟ یعنی با این حساب از استارت پروژه خواه ناخواه بعد از 12 ماه کارت پایان خدمت صادر میشه؟

مرسی
    فکر نکنم. شایعه هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ilgar_mech نمایش پست ها
    با سلام. من از طریق بنیاد ملی نخبگان به بنیاد نخبگان مصلح معرفی شدم و این هفته باید برم اونجا، در ضمن 1 اسفند هم اعزام معمولی دارم. آخه مجبور بودم سر موعد دفترچه بفرستم. سوالم اینه که به نظرتون منو از لیست اعزام خارج میکنن یا نه؟ ممنون

سلام، اگه شما اطلاع دارید جواب منو بدید خواهشا : مقاله برای شرایط دانش آموخته برتر باید حتما ISI باشه یا ISC هم قبول میکنن؟ منم رشته م مکانیکه میخام با لیسانسم اقدام کنم

سلام به همه

من دانشجوی دکتری فردوسی مشهدم. 12 تا مقاله ISI چاپ شده دارم و معدل دکترام بالای 17 هست. اما معدل ارشدم 16.94 شده. کسی تا حالا تجربه اقدام با معدل زیر 17 رو داشته؟
    شنیدم که اگه معدل با در نظر گرفتن ضریب معدل باید بیشتر از 17 شود. کسی ضریب معدل دانشگاه فردوسی مشهد رو می دونه؟؟

از جواب هاتون پیشاپیش سپاسگزارم.

Junior Member

سلام دوستان. منم یک سوال مهم داشتم
    من ارشد حسابداری هستم. کارشناسی شاگرد اول بودم. ارشدم هم بالای 17 است و مقاله پایان نامه ام چاپ شده. مدارکو تو سایت ثریا ثبت کردم و الان گفتن بیا برای کپی برابر اصل کردن.
    حالا چند تا سوال داشتم
    1- از کپی برابر اصل کردن تا شروع خدمت با انجام پروژه چقدر طول میکشه؟
    2- برای حسابداری ها اصلا موضوع هست؟ مثلا چه موضوعاتی میدن؟
    3- بهتر نیست برم دنبال سربازی معمولی. چون روند این خیلی طول میکشه و آخرش معلوم نیست چه جوابی بدن؟
    4- پروژه ها رو میشه تو خونه انجام داد؟ اگر تو شهر دیگه ای باشه، اسکان و تغذیه میدن؟
    5- برای کپی برابر اصل کردن تو سایت نوشته که گواهی پذیرش مقاله و همچنین صفحه ی اول مقاله رو استاد راهنما باید امضا کنه. درسته؟
    6- چه سازمانهایی پروژه های حسابداری میدن؟
    بسیار ممنون...

سلام دوستان.من رشته ام کشاورزی هست ارشد معدلم 17.34 و کارشناسی 14.17 مدارک فرستادم تو سامانه ثریا با کلی دنگ و فنگ و تو سامانه زد معدل کارشناسی ات کمه منم نامه کسری معدل از دانشگاه کارشناسی ام گرفتم و تو سامانه آپلود کردم.گفتن بیا اصل مدارک رو بده حتی فرم موافقت نامه استاد رو،این کار و کردم 4 تا گزینه باز شد تو سامانه و سربازی رو انتخاب کردم.درخواست رفت شورا رد شد.زنگ زدم گفتن نامه کسری معدل و ببر پیش دکتر سید حسن حسینی معاون فرهنگی بنیاد که امضا کنه.کسی دیدن ایشون رو؟به نظرتون امضا می کنن؟ این که یه بار رد شده تاثیر داره تو سری دوم؟بازه زمانی نداره که واسه سری دوم؟
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    سلام به همه

من دانشجوی دکتری فردوسی مشهدم. 12 تا مقاله ISI چاپ شده دارم و معدل دکترام بالای 17 هست. اما معدل ارشدم 16.94 شده. کسی تا حالا تجربه اقدام با معدل زیر 17 رو داشته؟
    شنیدم که اگه معدل با در نظر گرفتن ضریب معدل باید بیشتر از 17 شود. کسی ضریب معدل دانشگاه فردوسی مشهد رو می دونه؟؟

از جواب هاتون پیشاپیش سپاسگزارم.
    حضوری مراجعه کن. خ.دشون واست حساب می کنن. میتونی هم زنگ بزنی. تو سایت ها هم ضرایب هست

سلام بر عزیزان
    اگر یک نفر در نخبگان نیروهای مسلح پروژه برداره و بعدا(در حین انجام پروژه یا بعد اتمام آن)، برای تسهیلات نظام وظیفه در ب م ن هم تایید بشه اون موقع میتونه از این تسهیلات استفاده کنه یا اینکه چون اول برای نخبگان نیروهای مسلح اقدام کرده دیگه اجازه نمیدن؟ چون من خودم پایان نامم در مراحل نهایی هست و برای آخرای تابستان93 میخوام ب م ن اقدام کنم(برا اینکه رزومم بهتر بشه) و میخوام اگر بشه برای پروژه کسری در نخبگان نیروهای مسلح هم الآن اقدام کنم تا اگر ب م ن به نتیجه ای نرسید لا اقل این 6 ماه بعد عید را یک کاری کرده باشم و وقتم نرفته باشه.
    ممنون از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mec_eng_2010 نمایش پست ها
    سلام بر عزیزان
    اگر یک نفر در نخبگان نیروهای مسلح پروژه برداره و بعدا(در حین انجام پروژه یا بعد اتمام آن)، برای تسهیلات نظام وظیفه در ب م ن هم تایید بشه اون موقع میتونه از این تسهیلات استفاده کنه یا اینکه چون اول برای نخبگان نیروهای مسلح اقدام کرده دیگه اجازه نمیدن؟ چون من خودم پایان نامم در مراحل نهایی هست و برای آخرای تابستان93 میخوام ب م ن اقدام کنم(برا اینکه رزومم بهتر بشه) و میخوام اگر بشه برای پروژه کسری در نخبگان نیروهای مسلح هم الآن اقدام کنم تا اگر ب م ن به نتیجه ای نرسید لا اقل این 6 ماه بعد عید را یک کاری کرده باشم و وقتم نرفته باشه.
    ممنون از پاسختون
    سلام
    دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد
    شما وقتی نخبه حساب میشید باید به اندازه ده ماه کسری خدمت داشته باشید تا فقط با رفتن آموزشی کل خدمتتون بره حال این ده ماه میتونه با پروژه باشه
    شما میتونید یک یا چند پروژه به ارزش ده ماه انجام بدین تا بعد از اینکه نخبه شدید برید آموزشی و سپس تمام.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)