صفحه 318 از 1402 نخستنخست ... 2182683083093103113123133143153163173183193203213223233243253263273283684188181318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,171 تا 3,180 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.

توی نت سرچ کردم متاسفانه ضریب گروه ما 1.00 هست. به نظر شما امکان پیگیری هست؟
    توی سایت بنیاد مشهد دفتر نداره؟؟ یعنی باید رفت شهرهای نزدیک تر؟

بازم ممنون از جوابتون
    همه ی مراکز استان ها دفتر دارند. با این شرایط فقط حضوری مراجع کنین. حالا قبلش یک زنگ به دفتر بنیاد ملی نخبگان بزن. شماره اشو از تو سایتش بردار. خوب جواب میدن. اگر تهران بتونی بری یا دوستانت برن، جواب های مطمئن تری میدن.چون بعضی چیزاش بستگی به خودشون داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dadmehr نمایش پست ها
    دوست عزیز اشتباه می کنید نخبگان با انجام یک پروژه+ آموزشی خدمتشونو سپری می کنن، توپروژه نخبگان ارزش گذاری نمیشه صرف گزارش نهایی و دفاع از جانب سازمان بکارگیرنده ب ن ن م کارت صادر میکنه.
    بله درسته ولی این مطلبی که من میگم مربوط به زمانیه که شما یه پروژه رو قبل از نخبه شدن انجام میدی که حداقل ده ماه طول کشیده و ارزش کسریشم ده ماهه بعد که نخبه حساب میشی این میشه جای اون پروژه که باید انجام بدین اما اگر پروژه شما شرایط گفته شده را نداشته باشه( ده ماه مدت+ده ماه ارزش کسری) اون وقت باید پروژه جدید با هماهنگی یه سازمان انجام بدین مثل بقیه که نخبه میشند. این موضوع برای چندتا از دوستای من اتفاق افتاده و ازش مطمئنم خودم هم دارم اینجوری اقدام میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrz12345 نمایش پست ها
    سلام، اگه شما اطلاع دارید جواب منو بدید خواهشا : مقاله برای شرایط دانش آموخته برتر باید حتما ISI باشه یا ISC هم قبول میکنن؟ منم رشته م مکانیکه میخام با لیسانسم اقدام کنم
    من الان پروژم گرفتم در حال اجرا هستم
    من خودم معدلم 18 بود و فقط یه نامه به سردبیر ISI داشتم با 10 تا ISC... اول که پروندم بررسی کردن رد کردن ولی کلی رنگ زدم و قرار شد تو کمیته مطرح کنن و اون کمیته محترم هم درخواست من تایید کرد...
    بستگی به اون کمیته داره....
    البته اگه ISI داشته باشی خیالت راحته دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    دست گلت درد نکنه برادر.منم فکر کنم فرقی نداره اون عضو بودن تو بنیاد مهمه حالا با هر مدرکی درسته ؟
    والا بنیاد ملی نخبگان که عضو نداره...
    اگه منظورت معرفی از طرف بنیاد آره... مهم اینه که از طرف بنیاد ملی نخبگان به ب م ن ن م معرفی بشی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid14489 نمایش پست ها
    سلام دوستان. منم یک سوال مهم داشتم
    من ارشد حسابداری هستم. کارشناسی شاگرد اول بودم. ارشدم هم بالای 17 است و مقاله پایان نامه ام چاپ شده. مدارکو تو سایت ثریا ثبت کردم و الان گفتن بیا برای کپی برابر اصل کردن.
    حالا چند تا سوال داشتم
    1- از کپی برابر اصل کردن تا شروع خدمت با انجام پروژه چقدر طول میکشه؟
    2- برای حسابداری ها اصلا موضوع هست؟ مثلا چه موضوعاتی میدن؟
    3- بهتر نیست برم دنبال سربازی معمولی. چون روند این خیلی طول میکشه و آخرش معلوم نیست چه جوابی بدن؟
    4- پروژه ها رو میشه تو خونه انجام داد؟ اگر تو شهر دیگه ای باشه، اسکان و تغذیه میدن؟
    5- برای کپی برابر اصل کردن تو سایت نوشته که گواهی پذیرش مقاله و همچنین صفحه ی اول مقاله رو استاد راهنما باید امضا کنه. درسته؟
    6- چه سازمانهایی پروژه های حسابداری میدن؟
    بسیار ممنون...
    الان گه کپی برابر اصل کنی پروندت میره تو کمیته نظام وظیفه بنیاد دوباره بررسی میشه و اگه اونجا هم تایید بشه بعد نامه میزنن به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح...
    این فرایند هم واسه من دو ماهی طول کشید...
    البته بچه های مهندسی بودن اونجا (وقتی رفته بودم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح) که شیش هفت ماه منتظر جواب کمیته نظام وظیفه (بعد تایید پرونده) بودن
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. به من گفتن مدارکتو بیار برای کپی برابر اصل. دوستان میگن تا زمانیکه جواب نهایی و بهت پروژه بدن، چند ماه طول میکشه. به نظرتون برای اینکه وقتم بیشتر از این تلف نشه، بهتر نیست دفترچه ی خدمتو پست کنم؟ بعدن اگر بنیاد موافقت کرد پروژه بدن، میشه سربازی نرفت؟ تداخل ایجاد نمیشه؟ خدمتمون تو سربازی حساب میشه؟ با تشکر فراواااااااااااااان

Junior Member

سلام دوستان عزیز من سرباز نخبه مسخوام بشم الان دیگه مراحل آخرشو دارم سپری میکنم.در ضمن میخوام استخدام هم بشم. حالا نیروهای مسلح میگه ما مجوز استخدام میدیم که در حین انجام پروژه سربازی بتونی استخدام هم بشی رفتم به اون جایی که میخوام استخدام شم گفتم میگه اون نامه رو هم بیاری بعد از اینکه آموزشی بری استخدام میکنیم در صورتی که اصلا اینجور چیزی تو اون نامه نیست که شرط آموزشی داشته باشه اینجا کسی در حین سربازی استخدام جایی شده بتونم ازش کمک بگیرم؟اگه هست لطفا کمکم کنه ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_ataei نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من سرباز نخبه مسخوام بشم الان دیگه مراحل آخرشو دارم سپری میکنم.در ضمن میخوام استخدام هم بشم. حالا نیروهای مسلح میگه ما مجوز استخدام میدیم که در حین انجام پروژه سربازی بتونی استخدام هم بشی رفتم به اون جایی که میخوام استخدام شم گفتم میگه اون نامه رو هم بیاری بعد از اینکه آموزشی بری استخدام میکنیم در صورتی که اصلا اینجور چیزی تو اون نامه نیست که شرط آموزشی داشته باشه اینجا کسی در حین سربازی استخدام جایی شده بتونم ازش کمک بگیرم؟اگه هست لطفا کمکم کنه ممنون
    این موضوع را با ب ن ن م مطرح کنید قاعدتا وقتی که یک ارگان نظامی این نامه را صادر می کنه که ایشان منع استخدامی نداره اون جایی که می خواهید استخدام شید نباید کاسه داغ تر از آش بشه و بگه باید آموزشی برید
    به نظر من حتی پیگیری کنید که آیا این موضوع به اون سازمان ابلاغ شده و ازشون مدرک مستند بخواید

سلام

ایا امکان داره در حین خدمت هم پروژه های کسر خدمت و انجام داد؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1001gh نمایش پست ها
    دوستان
    برای تسهیلات نظام وظیفه بنیاد(10 ماه پروژه+ 2 ماه آموزشی)
    آیا داشتن مقاله بین المللی کافیه یا اینکه این یک مینیمم هست و بعد شورا در مورد اون تصمیم میگیره؟ به عبارت دیگر اگر یک مقاله بین المللی داشته باشیم مطمئناً مشمول تسهیلات میشیم یا اینکه باید شورا در مورد اون تصمیم گیری کنه؟
    من الان یک مقاله ISI دارم (البته مجله تازه ISI شده). بنظرتون حتما مشمول این طرح میشم یا اینکه صبر کنم تا مقالات دیگم که تو داوری هست برسه؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)