صفحه 320 از 1402 نخستنخست ... 2202703103113123133143153163173183193203213223233243253263273283293303704208201320 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,191 تا 3,200 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان عزیز.

یه سوال داشتم. من می خوام برای گرفتن کسری خدمت پروژه انجام بدم. مدرک لیسانس دارم و الان تو فرصت یکساله هستم. می خواستم بدونم توی این یکسال قبل فرستادن دفترچه خدمت، می شه پروژه انجام بدم و کسری بگیرم ؟؟!! اگه آره از کجا باید شروع کنم و کجا باید برم ؟

ممنونم از همگی.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.

یه سوال داشتم. من می خوام برای گرفتن کسری خدمت پروژه انجام بدم. مدرک لیسانس دارم و الان تو فرصت یکساله هستم. می خواستم بدونم توی این یکسال قبل فرستادن دفترچه خدمت، می شه پروژه انجام بدم و کسری بگیرم ؟؟!! اگه آره از کجا باید شروع کنم و کجا باید برم ؟

ممنونم از همگی.
    سلام دوست عزیز
    فکر نمیکنم بتونید پروژه بردارید ؛ چون حداقل باید دانشجوی ارشد باشید. (البته جدیدا شاید تغییر کرده باشه)
    برای اطلاعات بیشتر ویکی سربازی را مطالعه بفرمایید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

من تمام شرايط رو دارم بجز معدل ليسانس بالاي 16. ايا ميتونم عضو بشم براي پروژه جايگزين سربازي يا كلا راهي نداره؟

سلام دوستان
    اگر شما فارغ التحصیل مقطع ارشد یا دکترا هستین بهترین گزینه سرباز هیات علمیه
    از هر نطر که بگین به نسبت روش های دیگه مثل نخبگان و امریه و .... بهتره
    در این بخش(امور سربازی--بخش سرباز هیات علمی) در مورد سرباز هیات علمی بحث میشه
    موفق باشید

از دوستانی که تجربه آموزشی نخبگان در پادگان 01 یا کرج در تیرماه یا دیماه را دارند لطفا اطلاع رسانی کنند که وضعیت آموزشی چطور بوده. آیا میشه با خودمون کتاب ببریم؟ وضعیت مرخصی ها چطوریه؟ اصلا نخبه و غیر نخبه تو آموزشی فرقی می کنه؟

سلام دوستان، من یه سوال کوچیک دارم، برای دانشجوهای خارج از کشور به هیچ وجه امکان گرفتن پروژه برای کم کردن خدمت وجود نداره؟ ممنون.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط میرمجتبی بکتاش نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یه سوال کوچیک دارم، برای دانشجوهای خارج از کشور به هیچ وجه امکان گرفتن پروژه برای کم کردن خدمت وجود نداره؟ ممنون.
    تا این لحظه خیر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    از دوستانی که تجربه آموزشی نخبگان در پادگان 01 یا کرج در تیرماه یا دیماه را دارند لطفا اطلاع رسانی کنند که وضعیت آموزشی چطور بوده. آیا میشه با خودمون کتاب ببریم؟ وضعیت مرخصی ها چطوریه؟ اصلا نخبه و غیر نخبه تو آموزشی فرقی می کنه؟

نگران نباشید یکی از بهترین پادگان های آموزشی در ایران هست که به هتل مدرس معروفه. کتاب هم همه جوره میتونید ببرید با خودتون، معمولا گروهان فوق و دکترا رو از لیسانس ها جدا می کنن. مرخصی هم برای متاهل ها و در موارد خاص برای مجردها. شب های زیبایی داره و به سرعت میگذره و تموم میشه. از شب هاش لذت ببرید و سخت نگیرید خیلی. برخورد کادری ها هم معمولا محترمانه س، یادش بخیر ما برای فرمانده مون که چهار پنج سال از خود ما کوچکتر بود جشن تولد هم گرفتیم حتا! نسبت به پادگان های دیگه آموزشی، کسی که توی این پادگان دوره آموزش بگذرونه به نوعی خوش شانسی آورده حالا خودتون خواهید دید.

Junior Member

سلام دوستان. لطفا راهنمایی کنین
    میخواستم بدونم برای پروژه جایگزین خدمت اگه بخوام ماهی یک الا دوبار فقط برم گزارش بدم بهترین جا کجاست؟ محیط های دانشگاهی مثل امام حسین و مالک اشتر بهتره یا سازمان های وابسته به نیروهای مسلح؟؟
    توی کدوم یکی راحتره در کل؟ ممنون

Junior Member

سلام
    سوال فوری داشتم
    من قبلا توی مرزبانی نیروی انتظامی خدمت کردم و بعدش فوق لیسانس الان مشغول به تحصیلم
    میخواستم ببینم میتونم پروژه کسری خدمت از هر سازمانی که قبول کنه بگیرم ، چون اکثر این سازمان ها ماله ارتش و سپاه هست
    من شنیدم چون انتظامی هستم نمیشه پروژه بگیرم. درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم جوابمو بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)