صفحه 324 از 1402 نخستنخست ... 2242743143153163173183193203213223233243253263273283293303313323333343744248241324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,231 تا 3,240 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    شرط معدل بالاي 16 براي دوره ليسانس واجبه؟ من تمام شرايط رو دارم بجز معدل ليسانس بالاي 16. ايا ميتونم عضو بشم براي پروژه جايگزين سربازي يا كلا راهي نداره؟
    این دقیقا سوال منم هست

Junior Member

با سپاس فراوان از پاسختون....من برای شروع کار ب ن ن م باید برم معاونت پژوهشی دانشگاه خودمون اونجا معرفی نامه بگیرم؟؟؟بعد برم تهران؟؟؟تو این رزومه که برای ب ن ن م میخوان مقاله باید داشته باشی یا مشخصات خودتو با معدلاته؟؟؟ممنون میشم کمک کنید.میدونم این مشکل خیلیا برای شروعه کاره..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abi68 نمایش پست ها
    با سپاس فراوان از پاسختون....من برای شروع کار ب ن ن م باید برم معاونت پژوهشی دانشگاه خودمون اونجا معرفی نامه بگیرم؟؟؟بعد برم تهران؟؟؟تو این رزومه که برای ب ن ن م میخوان مقاله باید داشته باشی یا مشخصات خودتو با معدلاته؟؟؟ممنون میشم کمک کنید.میدونم این مشکل خیلیا برای شروعه کاره..
    راستش قسمت اول سوالتون رو مطمئن نیستم ولی فکر کنم نیاز به معرفی نامه نداره با یه گواهی اشتغال به تحصیل کارتون را میفته ولی بازم خودتون حتما قبلش با ب ن ن م تماس بگیرین مدارک لازم رو بپرسین. توی رزومه هم اگه مقاله دارین بذارین اگه هم ندارین که هیچ . درکل برای کسری نیاز به مقاله نیستش. خواهش می کنم

Junior Member

ممنون از پاسختون.پس تیاز به رفتن به معاونت پژوهش نیست.پس تو این رزومه مقاله نیست چی بزارم؟؟.باز ممنون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abi68 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.پس تیاز به رفتن به معاونت پژوهش نیست.پس تو این رزومه مقاله نیست چی بزارم؟؟.باز ممنون
    سلام دوست عزیز
    در رزومه خیلی مختصر سوابق آموزشی (مثل رشته/دانشگاه/معدل و . . .) را بنویسید + مهارتهای نرم افزاری و . . . و همچنین پروژه هایی که انجام دادین.
    برای اطلاعات بیشتر ویکی سربازی را مطالعه بفرمایید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

با عرض سلام به دوستان نخبه
    من صفحات قبلی را مطالعه کردم و جواب خیلی از سوالاتم را گرفتم. فقط دو ابهامی برای من هست اینکه 1- وقتی من توی سامانه ثریا از قسمت متقاضی بررسی پرونده هستم (از طریق دانش آموخته برتر برای تسهیلات نظام وظیفه) تشکیل پرونده دادم و توی این مدت 2یا3ماهی که بررسی پرونده طول می کشه مقالاتم اومد امکان ویرایش پروندم و اضافه کردن مقالات را دارم یا خیر؟ 2-اگر هم پروندم تایید نشد اون موقع میتونم بلافاصله دوباره درخواست بررسی پرونده بکنم (چون شاید جواب مقالاتم بیاد)؟
    بسیار ممون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    سلام
    با نامه نگاری سازمانتون با بنیاد میشه این کار را کرد.
    ازشون بخواهید نامه بزنند و نیازشون به شما برای انجام پروژه سوم و اینکه انجام این پروژه از عهده دیگران خارج هست را توضیح بدهند.
    موفق باشید
    ممنون مهندس.
    شما کسی رو سراغ دارین انجام داده باشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یک پروژه برای مالک اشتر انجام دادم و 5 ماه و 15 روز کسر خدمت برام نوشتن. پروندم الان توی ب ن ن م تهران هست، برای ثبت نهاییش باید چکار کنم؟ دوباره برا اونجا هم باید پاورپوینت بسازم و ارایه بدم؟ اصلا دفاع اونجا چه جوری و برای چه کسایی هست؟
    با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از بين افرادي كه براي تسهيلات نظام وظيفه شركت كردن كسي هست كه در كميته رد شده باشه؟اونايي كه رد شدن مشكل مجلشون چي بوده؟افرادي كه پذيرفته شدند مجلاتتون در تامسون نمايه بود يا اسكوپوس؟لطفا كساني كه اطلاع دارن اعلام كنن تا كسايي مثل من هم كمي از وضعشون مطلع بشن.
    ضمنا اينم برا دوستان بگم.امروز بعد از كلي پيگيري از كارشناس اصلي پروندم پرسيدم و گفت اين هفته كميته مربوط به افرادي ميشه كه از ١٥/٩ تا ٣٠/٩ درخواست تسهيلات رو ثبت كردن.و هفته بعد مربوط به افرادي ميشه كه در اوايل برج ١٠ درخواست ثبت كردن
    سلام دوست عزیز من سوالم این بود این که این زمانایی که گفتید مربوط به بچه های فنی هست یا شما رشته اتون رشته ای غیر از رشته های فنی هست؟

Junior Member

دوستان الان کسی هست که اطلاع داشته باشه از زمانی که توی سیستم ثریا درخواست تسهیلات نظام وظیفه داده میشه تا بره تو کمیته و جوابش بیاد معمولن چقدر طول میکشه؟
    برای بچه های فنی و غیر فنی این مدت زمان انتظار فرق میکنه؟
    دم همتون گرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)