صفحه 325 از 1402 نخستنخست ... 2252753153163173183193203213223233243253263273283293303313323333343353754258251325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,241 تا 3,250 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaUT69 نمایش پست ها
    دوستان الان کسی هست که اطلاع داشته باشه از زمانی که توی سیستم ثریا درخواست تسهیلات نظام وظیفه داده میشه تا بره تو کمیته و جوابش بیاد معمولن چقدر طول میکشه؟
    برای بچه های فنی و غیر فنی این مدت زمان انتظار فرق میکنه؟
    دم همتون گرم
    فنی ها بیشتر طول میکشه برای من 3 ماه و 4 روز طول کشید که جواب کمیته بیاد بعد از اون تقریبا 3 هفته طول میکشه که به ب ن ن م معرفی بشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaUT69 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من سوالم این بود این که این زمانایی که گفتید مربوط به بچه های فنی هست یا شما رشته اتون رشته ای غیر از رشته های فنی هست؟
    بله دوست من.فني هستم اما ديگه نميدونم حرفي كه اون كارشناس به من زد چقدر صحت داره

سلام دوستان.من همچنان منتظر جواب كميته هستم.حالا چندتا سوال دارم:
    ١-ايا به جواب كميته ميشه اعتراض كرد و اينكه فايده داره؟
    ٢-من ميخوام براي پروژه كسري خدمت هم اقدام كنم كه اگر نخبگي اوكي نشد از كسر خدمت استفاده كنم.ايا الان كه سرباز نيستم و دفتر چه نفرستادم ميشه اقدام كرد؟
    ٣-مراحل اين پروژه كسري خدمت چيه؟اول بايد رفت پادگان خليل زاده؟
    ٤-اگر من مثلا پروژه كسري خدمت بگيرم و در طرح تسهيلات نظام وظيفه هم قبول بشم ايا اين تداخل مشكلي بوجود مياره يا ميتوان از پروژه ب ن ن م انصراف داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط momech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک پروژه برای مالک اشتر انجام دادم و 5 ماه و 15 روز کسر خدمت برام نوشتن. پروندم الان توی ب ن ن م تهران هست، برای ثبت نهاییش باید چکار کنم؟ دوباره برا اونجا هم باید پاورپوینت بسازم و ارایه بدم؟ اصلا دفاع اونجا چه جوری و برای چه کسایی هست؟
    با تشکر.
    سلام پاور پوین نیاز نیست ...
    با در دست داشتن مدارک پایان پروژه و سی دی های مربوط تشریف می برید بنیاد و اگر فقط همین پروژه را دارید و دیگه نمی خواهید پروژه ای انجام بدید تقاضای تعیین وقت دفاع می کنید و چون پروژتون کمتر از 6 ماه هست خودتون باید به صورت حضوری و شفاهی از پروژتون دفاع کنید که معمولا زیاد هم طول نمیکشه.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    سلام دوستان.من همچنان منتظر جواب كميته هستم.حالا چندتا سوال دارم:
    ١-ايا به جواب كميته ميشه اعتراض كرد و اينكه فايده داره؟
    ٢-من ميخوام براي پروژه كسري خدمت هم اقدام كنم كه اگر نخبگي اوكي نشد از كسر خدمت استفاده كنم.ايا الان كه سرباز نيستم و دفتر چه نفرستادم ميشه اقدام كرد؟
    ٣-مراحل اين پروژه كسري خدمت چيه؟اول بايد رفت پادگان خليل زاده؟
    ٤-اگر من مثلا پروژه كسري خدمت بگيرم و در طرح تسهيلات نظام وظيفه هم قبول بشم ايا اين تداخل مشكلي بوجود مياره يا ميتوان از پروژه ب ن ن م انصراف داد؟
    سلام دوست عزیز
    1. نمیدونم.
    2. مشکلی نداره و میتونید اقدام بکنید.
    3. لطفا ویکی سربازی را مطالعه بکنید.
    4. مشکلی نیست. هم میتونید انصراف بدین و هم میتونید تبدیل بکنید پروژه تان را ، به شرطی که پروژه قوی باشه.
    من توصیه اکید میکنم شما از همین حالا با سازمانهای مورد تایید بنیاد صحبت بکنید و یک پروژه قوی شروع بکنید. اگه بعدا نخبگی تان حل شد ، تبدیل میکنید پروژه را.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mec_eng_2010 نمایش پست ها
    با عرض سلام به دوستان نخبه
    من صفحات قبلی را مطالعه کردم و جواب خیلی از سوالاتم را گرفتم. فقط دو ابهامی برای من هست اینکه 1- وقتی من توی سامانه ثریا از قسمت متقاضی بررسی پرونده هستم (از طریق دانش آموخته برتر برای تسهیلات نظام وظیفه) تشکیل پرونده دادم و توی این مدت 2یا3ماهی که بررسی پرونده طول می کشه مقالاتم اومد امکان ویرایش پروندم و اضافه کردن مقالات را دارم یا خیر؟ 2-اگر هم پروندم تایید نشد اون موقع میتونم بلافاصله دوباره درخواست بررسی پرونده بکنم (چون شاید جواب مقالاتم بیاد)؟
    بسیار ممون
    این دو سوال برای من هم وجود داره، ممنون میشم دوستان جواب بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    1. نمیدونم.
    4. مشکلی نیست. هم میتونید انصراف بدین و هم میتونید تبدیل بکنید پروژه تان را ، به شرطی که پروژه قوی باشه.
    من توصیه اکید میکنم شما از همین حالا با سازمانهای مورد تایید بنیاد صحبت بکنید و یک پروژه قوی شروع بکنید. اگه بعدا نخبگی تان حل شد ، تبدیل میکنید پروژه را.
    موفق باشید
    خيلي خيلي ممنون دوست خوبم از راهنماييت.در مورد پاسخ ٤ سازمان مورد تاييد بنياد منظورتون بنياد نخبگان هست؟يعني بايد به نخبگان زنگ بزنم واز اونا سازمان مورد تاييد بخوام؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط whghost نمایش پست ها
    این دو سوال برای من هم وجود داره، ممنون میشم دوستان جواب بدن
    سلام دوست عزیز. 1. وقتی گزینه ی درخواست تسهیلات نظام وظیفه رو بعد از برابر اصل کردن مدارک و توصیه نامه ها فعال میکنید، تمامی گزینه های مربوط به تشکیل پرونده غیرفعال است، یعنی کنار همشون عدد 0 قرار داره. پس فکر نمیکنم بشه در این حین مقاله اضافه کرد و شما باید صبر کنید تا جواب کمیسیون بیاد (بازم برای اطمینان بیشتر از کارشناسا بپرسید شاید حضوری بشه مقاله ها رو داد). 2. این جوابی بود که شنبه کارشناسا به من دادن: اگر جواب کمیسیون خدایی نکرده به خاطر مقاله منفی بود، به شما اطلاع رسانی میشه و اونموقع منوی اضافه کردن مقالات واستون فعال میشه تا بتونید مقاله اضافه کنید. فقط باید صبر کنید تا مقاله تائید شه (خیلی نیس) و بعدش باید توصیه نامه ی جدید (همراه با ذکر مقاله جدید) رو آپلود کنید و دوباره درخواست بررسی پرونده در کمیسیون رو میدید و منتظر جواب میمونید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط pimpim نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. 1. وقتی گزینه ی درخواست تسهیلات نظام وظیفه رو بعد از برابر اصل کردن مدارک و توصیه نامه ها فعال میکنید، تمامی گزینه های مربوط به تشکیل پرونده غیرفعال است، یعنی کنار همشون عدد 0 قرار داره. پس فکر نمیکنم بشه در این حین مقاله اضافه کرد و شما باید صبر کنید تا جواب کمیسیون بیاد (بازم برای اطمینان بیشتر از کارشناسا بپرسید شاید حضوری بشه مقاله ها رو داد). 2. این جوابی بود که شنبه کارشناسا به من دادن: اگر جواب کمیسیون خدایی نکرده به خاطر مقاله منفی بود، به شما اطلاع رسانی میشه و اونموقع منوی اضافه کردن مقالات واستون فعال میشه تا بتونید مقاله اضافه کنید. فقط باید صبر کنید تا مقاله تائید شه (خیلی نیس) و بعدش باید توصیه نامه ی جدید (همراه با ذکر مقاله جدید) رو آپلود کنید و دوباره درخواست بررسی پرونده در کمیسیون رو میدید و منتظر جواب میمونید.
    موفق باشید
    اون قسمت پیگیری درخواستها به نظر میرسه اصلا کاربردی نداره چون همیشه برای من عددهای داخلشون صفره
    برای بقیه دوستان هم همین طوره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    1. نمیدونم.
    موفق باشید
    منظورتون سازمانهای مورد تایید ب م ن هست یا ب ن ن م ؟
    چطوری به لیست سازمانهای مورد تایید دسترسی داشت؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)