صفحه 330 از 1402 نخستنخست ... 2302803203213223233243253263273283293303313323333343353363373383393403804308301330 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,291 تا 3,300 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام.
    برای برابر با اصل کردن مدارک فردا می خوام برم بنیاد.

به غیر از شناسنامه، کارت ملی، گواهی معدل دوره کارشناسی و ارشد، مقالات، توصیه نامه ها دیگه مورد خاصی هست که من حواسم نبوده باشه؟

در ضمن یک سوال هم دارم در زمینه مقالات. من 2 تا مقاله داشتم زمانی که در خواست داده بودم که یکیش چاپ شده بود و یکی دیگش پذیرفته شده. الان اما هر دو تاش چاپ شدش. الان من باید صفحه اول مقالات رو به امضای استاد برسونم یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    من نفهمیدم این وسط چی شد،
    بنیاد قراره نامه رو بده دیگه، مگه نه؟ ("بنیاد میگه ما نامه میدیم")
    پس چرا میگی "نمیتونم اون نامه رو بگیرم" ؟
    اگه واقعا "اجرای طرح نیازی به حضور هر روزه اونجا نداره "، اون ها هم نمیتونن به زور نگهت دارن که! شما نامه رو بگیر، برو استخدام شو کار رو هم از راه دور انجام بده نتیجه رو هم نهایتا بده بهشون.
    وقتی بنیاد بگه حله که دیگه کسی نمیتونه حرفی بزنه.
    آره بنیاد میگه مجوز استخدام میدیم که همزمان هم بری استخدام شی هم طرح سربازی انجام بدی. جایی که سربازم میگه هر روز بایذ بیای اینجا میگه اگه غیبت داشته باشی نامه میزنیم که نمیخواهیم شما رو.خوب اگه قرار باشه هر روز بیام برا سربازی بعد چجوری برم سر کارم( به فرض اینکه استخدام هم بشم)(

با سلام . هر کدوم از دوستان می تونه راهنماییم کنه ممنونشم.
    من دانشجوی ترم آخر دانشگاه دولتی یزد کارشناسی ارشدم رشته مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات، آموزش محور می خونم و به چای پایان نامه دانشگاه سمینار تعریف کرده واسمون. معدل کارشناسیم بالای 17 بوده معدل ارشدمم بالای 17 هستش تا الان. مقاله دارم اما ISIنیست.
    خودم بچه مشهدم اما متاسفانه شهر مشهد هنوز دفتر نخبگان نداره.
    1. من چطوری و از کجا می تونم پروژه کسری خدمت بگیرم؟؟؟؟؟
    2. آیا الزما باید از تهران فقط پروژه گرفت؟ از مشهد نمیشه؟
    3. ضمنا من سال 91 سابقه 7 ماه خدمت سربازی تو سپاه داشتم (حین خدمت ترخیص گرفتم) این میتونه موثر باشه؟

تو رو خدا جواب بدین آخه من از اردیبهشت امسال تو دفتر شهیدفهمیده ک وابسته به بنیاده پرونده دارم بهم گفتن صبر کن تا خبرت کنیم اما بعد 10 ماه هنوز خبری نشده. چندبارم مراجعه کردم اما جواب درستی ندادن. از طرفس ترم آخر شدم و ارشدمم داره تموم میشه و خدمت رو ب احتمال 99 درصد میکنن 24 ماه شدیدا هم نیاز به پروژه کسر خدمت دارم.
    شانس ما مشهدی ها متاسفانه شهرمون بنیاد نخبگان نداره

Junior Member

سلام دوستان،سوالی که من داشتم اینه که کسانی که نخبه شناخته میشن برای استفاده انجام پروژ به جای خدمت سربازی 10 ماهه + دوماه آموزشی، آیا فقط یک طرح انجام میدن و اگر طرحشون در سازمان بکار گیرنده دفاع و تصویب بشه دیگه ب م ن ن م گیرخاصی نمیده؟ و نوع طرحم براشون مهمه یعنی میتونه مروریم باشه؟خواهشا جوابمو بدید. خیلی برام مهمه. پیشاپیش تشکر

Junior Member

سلام من فارغ التحصیلم و تازه 3-4 روزه که از طرف بنیاد تو مرکز تحقیقات کشاورزی شروع به سربازی شدم. اولش یه طرحی دادن گفتن باید رو این کار کنی و بعد ده ماه گزارش نهایی بدی و سربازیت تموم شه حالا الان که رفتم دارن باهام مثل سرباز امریه برخورد میکنن و میگن هر روز باید بیای در صورتی که اجرای طرح نیازی به حضور هر روزه اونجا نداره از طرفی من میخوام استخدام شم و بنیاد میگه ما نامه میدیم به جایی که میخوای استخدام شی تا ازت کارت پایان خدمت نخوان و همزمان هم سربازی کنی هم مشغول به خدمت شی ولی با این اوضاع که هر روز باید تو مرکز تحققات که سربازی میکنم حضور داشته باشم نمیتونم اون نامه رو بگیرم با رییس هم حرف زدم قبول نمیکنه میگه تو سرباز مایی و باید هر روز بیای نمیدونم باید چیکار کنم تو بد مخمصه ای گیر کردم تو رو حدا کمکم کنید(ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_ataei نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصیلم و تازه 3-4 روزه که از طرف بنیاد تو مرکز تحقیقات کشاورزی شروع به سربازی شدم. اولش یه طرحی دادن گفتن باید رو این کار کنی و بعد ده ماه گزارش نهایی بدی و سربازیت تموم شه حالا الان که رفتم دارن باهام مثل سرباز امریه برخورد میکنن و میگن هر روز باید بیای در صورتی که اجرای طرح نیازی به حضور هر روزه اونجا نداره از طرفی من میخوام استخدام شم و بنیاد میگه ما نامه میدیم به جایی که میخوای استخدام شی تا ازت کارت پایان خدمت نخوان و همزمان هم سربازی کنی هم مشغول به خدمت شی ولی با این اوضاع که هر روز باید تو مرکز تحققات که سربازی میکنم حضور داشته باشم نمیتونم اون نامه رو بگیرم با رییس هم حرف زدم قبول نمیکنه میگه تو سرباز مایی و باید هر روز بیای نمیدونم باید چیکار کنم تو بد مخمصه ای گیر کردم تو رو حدا کمکم کنید(ممنون
    سلام

با این تفاسیری که می گید اینها شما را با سرباز امریه اشتباه گرفتن احتمالا قبلا مورد این چنینی نداشتن شما بهتره با رئیس اون مرکز صحبت کنید و شرایط را کاملا براش تشریح کنید و بگید که از ***** ب م ن عبور کردید و اصلا فلسفه سرباز نخبه بودن این چیزی که شما فکر می کنید نیست و اگه می خواستم امریه باشم که نیازی به این همه دردسر نبود امیدوارم که قانع شن
    ضمنا شما از این مرکز نامه اعلام نیاز گرفته بودین که به اونها معرفی شدین؟ اگه این طوره لطفا بفرمایید که فرمت و محتوای این نامه چطوریه

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    سلام

با این تفاسیری که می گید اینها شما را با سرباز امریه اشتباه گرفتن احتمالا قبلا مورد این چنینی نداشتن شما بهتره با رئیس اون مرکز صحبت کنید و شرایط را کاملا براش تشریح کنید و بگید که از ***** ب م ن عبور کردید و اصلا فلسفه سرباز نخبه بودن این چیزی که شما فکر می کنید نیست و اگه می خواستم امریه باشم که نیازی به این همه دردسر نبود امیدوارم که قانع شن
    ضمنا شما از این مرکز نامه اعلام نیاز گرفته بودین که به اونها معرفی شدین؟ اگه این طوره لطفا بفرمایید که فرمت و محتوای این نامه چطوریه

مرسی
    آره دقیقا دارن مثل امریه با من برخورد میکنن قبلا نمیدونم اینجور موردی داشتن یا نه ولی اینجور که هستش بعید میدونم داشته باشن. میترسم زیاد با رییس سر این مسئله حرف بزنم وضع بدتر بشه
    اعلام نیاز من خودم نگرفتم چون رشته ام کشاورزی بود معرفی کردن به مرکز تحقیقات کشاورزی اونا هم کارای بدی رو انجام دادن و الان چند روزی هست که مشغول سربازی شدم. الان نمیدونم اصلا باید چیکار کنم گیر آدمای زبون نفهمی افتادم. روند استخدامیم به خاطر سربازی متوقف شده این همه دردسر کشیدم که این سربازی بنیاد رو جور کنم که همزمان نامه بگیرم از نیروهای مسلح که کارای استخدامیم جور شه ولی حالا گیر اینا افتادم میگن هر روز باید بیای

Junior Member

سلام دوستان (لطفا کمکم کنید) من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت هستم. کارشناسی رو هم آزاد خوندم و با معدل 17.9 شاگرد اول بودم. ارشد هم ماه پیش دفاع کردم و معدلم 18.5 شد. یک مقاله علمی پژوهشی هم که از پایان نامه مسترخ شده، دارم. برای پروژه بنیاد میخوام درخواست بدم اما دو تا مشکل دارم. 1- آیا برای رشته های فنی حتما باید مقاله ISI باشه و یا با شرایط من که یک مقاله علمی پژوهشی دارم هم قبول میکنن؟ 2- من یه مقاله ISI هم تحت داوری دارم که ممکنه تا چند ماه آینده پذیرفته بشه. اگر الان درخواست بدم و به خاطر اینکه مقالم علمی پژوهشی بوده، درخواستم رد بشه، آیا بازم میتونم بلافاصله درخواست بدم؟چون شنیدم اگه درخواست بدی و رد بشه دیگه تا پنج ماه نمیتونی درخواست مجدد بدی؟ لطفا اگه کسی اطلاع داره و یا کسی شرایط من رو داشته و درخواست داده و درخواستش رد یا پذیرفته شده،برام توضیح بده و من رو از سر در گمی در بیاره. ممنونم ازتون

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_123 نمایش پست ها
    سلام دوستان (لطفا کمکم کنید) من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت هستم. کارشناسی رو هم آزاد خوندم و با معدل 17.9 شاگرد اول بودم. ارشد هم ماه پیش دفاع کردم و معدلم 18.5 شد. یک مقاله علمی پژوهشی هم که از پایان نامه مسترخ شده، دارم. برای پروژه بنیاد میخوام درخواست بدم اما دو تا مشکل دارم. 1- آیا برای رشته های فنی حتما باید مقاله ISI باشه و یا با شرایط من که یک مقاله علمی پژوهشی دارم هم قبول میکنن؟ 2- من یه مقاله ISI هم تحت داوری دارم که ممکنه تا چند ماه آینده پذیرفته بشه. اگر الان درخواست بدم و به خاطر اینکه مقالم علمی پژوهشی بوده، درخواستم رد بشه، آیا بازم میتونم بلافاصله درخواست بدم؟چون شنیدم اگه درخواست بدی و رد بشه دیگه تا پنج ماه نمیتونی درخواست مجدد بدی؟ لطفا اگه کسی اطلاع داره و یا کسی شرایط من رو داشته و درخواست داده و درخواستش رد یا پذیرفته شده،برام توضیح بده و من رو از سر در گمی در بیاره. ممنونم ازتون
    سلام دوست من
    شرايط و تحصيلاتت يجورايي خيلي به من شبيه.تا جايي كه من اطلاع دارم مقاله بايد اي اس اي باشه.ولي گويا افرادي بودن كه اي اس اي نبودن و پذيرفته شدن.براي برخواست هم هميشه ميتوني در خواست بدي و محدوديت نداره. حالا بازم دوستاني كه اگاه تر هستن راهنماييت ميكنن
    موفق باشي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)