صفحه 334 از 1402 نخستنخست ... 2342843243253263273283293303313323333343353363373383393403413423433443844348341334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,331 تا 3,340 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط mrz12345 نمایش پست ها
    تا اون جایی که من میدونم ایین نامه تا شهریور 93 تغییری نمیکنه ، اگه قرار باشه اتفاقی بیفته ایین نامه جدید برای شهریور 93 به بعد اجرا میشه
    منم هم صحبت دوستمون را تایید می کنم تا شهریور 93 ایین نامه ای که تا الان بوده اجرا میشه و ایین نامه جدید بعد از این تاریخ اجرا میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علوم و فنون مازندران

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    سلام. مشکلی نداره. از منم همین زور بود توی پروپزال 6 ماه و در اتمام 14 ماه در خواست شد که مشکلی هم نداشت. فقط مواظب باشید تاریخ دو پروژه تداخل نداسته باشه.
    موفق باشید
    مرسی دوست عزیز، سوال دیگه اینه که مثلا برای پروژه شما حتما باید 14 ماه از تاریخ آغاز پروژه رد میشد تا براتون بتونن 14 ماه درخواست کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nano chemistry/tabriz azad university

سلام
    بچه ها منظور از دعوت نامه توو ب م ن ن م چیه؟
    یعنی خودشون معرفی می کنن به یه جایی واسه پروژه؟
    بهم گفتن یک هفته بعد بیا.! سر وقت برم؟ چون تبریزم میترسم برم بگن آماده نیست.
    ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    منم هم صحبت دوستمون را تایید می کنم تا شهریور 93 ایین نامه ای که تا الان بوده اجرا میشه و ایین نامه جدید بعد از این تاریخ اجرا میشه.
    سلام
    ببخشید منظور شما از آیین نامه کدام است؟
    آیا منظورتان انجام پروژه تا سقف 2 تا هستش؟ آخه به این خاطر میگم که من از پروژه اولم دفاع کردم و متاسفانه سازمانی که براشون پروژه را انجام دادم هنوز نامه اتمام کارم را به بنیاد نخبگان ن م ارسال نکردند و فعلا نمیتونم پروپزال طرح دومم رو تعریف کنم و از طرفی هم شایعه شده که بعد از عید سقف پروزه ها میشه یک عدد.
    همین موضوع خیلی من رو نگران کرده. (در ضمن مدرک بنده فوق لیسانس عمران هست و سرباز هستم)
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanghgh نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز، سوال دیگه اینه که مثلا برای پروژه شما حتما باید 14 ماه از تاریخ آغاز پروژه رد میشد تا براتون بتونن 14 ماه درخواست کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خدمت شما عرض کنم روال معمولا اینطوری هست که مقدار زمان کسری باید تقریبا با مقدار درخواست یکی باشه مثلا برای پروژه 14 ماهه من 12 طول کشید و بنیاد گیری نداد ولی یک نفر را خودم دیدم که 4 پروژه 6 ماه را در یک سال انجام داده بود و ازش قبول نمیکردن!
    به هر حال بهتره جانب احتیاط را رعایت کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6456 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید منظور شما از آیین نامه کدام است؟
    آیا منظورتان انجام پروژه تا سقف 2 تا هستش؟ آخه به این خاطر میگم که من از پروژه اولم دفاع کردم و متاسفانه سازمانی که براشون پروژه را انجام دادم هنوز نامه اتمام کارم را به بنیاد نخبگان ن م ارسال نکردند و فعلا نمیتونم پروپزال طرح دومم رو تعریف کنم و از طرفی هم شایعه شده که بعد از عید سقف پروزه ها میشه یک عدد.
    همین موضوع خیلی من رو نگران کرده. (در ضمن مدرک بنده فوق لیسانس عمران هست و سرباز هستم)
    با تشکر
    شما سعی کنید زودتر کار را انجام بدید و نامه اتمام را بگیرید چون هنوز فرصت هست. من با شخصی که مسوول کسری یکی از سازمان هاست صحبت کردم و ایین نامه را به من نشون داد که تا شهریور 93 بود و میگفت هر تغییری بخواهد ایجاد بشه بعد از شهریور هست چون روال تا به حالا این بوده!
    ولی اینجا هیچ چیز بعید نیست ! پس سعی خودتون را بکنید تا کارتون را هر چه زودتر حل کنید
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nano chemistry/tabriz azad university

من قبل از اینکه تشکیل پرونده بدم توو ب ن ن م با هیچ سازمانی حرف نزدم. الان به من گفتن 4 شنبه بیا دعوت نامه رو بگیر.
    سوالم اینه که بعده معرفی میشه به سازمان های دیگه ام سر زد؟
    رشتم شیمی است.اصلا واسه رشته من پروژه ای وجود داره؟
    ممنون میشم به منم جواب بدین.

Junior Member

سلام دوستان

در قسمت تشکیل پرونده سامانه ثریا، برای مقالاتی که اکسپتش اومده و هنو توو ژورنال چاپ
    نشده، چی رو باید آپلود کنیم؟ آخه گفته تصویر مقاله توو ژورنال باید باشه...
    نمیشه نامه پذیرش رو آپلود کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط majidjan نمایش پست ها
    سلام دوستان

در قسمت تشکیل پرونده سامانه ثریا، برای مقالاتی که اکسپتش اومده و هنو توو ژورنال چاپ
    نشده، چی رو باید آپلود کنیم؟ آخه گفته تصویر مقاله توو ژورنال باید باشه...
    نمیشه نامه پذیرش رو آپلود کرد؟
    سلام
    چرا میشه. شما باید نامه ی اکسپت مقاله رو (واسه ژورنالهای داخلی در سربرگ مجله و با مهر یا امضای سردبیر و واسه ژورنالهای خارجی ایمیل اکسپت) آپلود کنین که توش استاد راهنما تائید کنه این مقاله مستخرج از پایان نامه ی شما بوده. فقط موقع امضا گرفتن حواستون باشه صفحه ی اول مقاله رو هم ببرین پیش استاد که اونم تائید کنه چون صفحه اول مقاله هم توی مراحل بعدی (موقع برابر اصل کردن مدارک) باید ارائه شه.

سلام دوستان

من پروژه گرفتم از یه سازمان و یه استاد راهنما هم دارم و یک ماهه دارم روی پروژه کار می کنم حالا می خوام بدونم این مدت ده ماه که پروژه باید طول بکشه داره حساب میشه دیگه آخه اصلا تاریخ شروع پروژه را از کجا می فهمن
    با این کسی هم که دارم کار می کنم طرف تو این مسائل اطلاعی نداره خلاصه تاریخ شروع الان رو هوا ست !!!
    نکنه این یه ماه کار کردن رو پروژه مالیده شه .
    آیا باید برم نظاران؟
    لطفا کمک کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)