صفحه 335 از 1402 نخستنخست ... 2352853253263273283293303313323333343353363373383393403413423433443453854358351335 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,341 تا 3,350 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان
    اقا يكي از دوستان اين روند پروژه كسري رو بگه.وقتي نامه شروع كار ميگيري از سازماني اون رو بايد نيروي مسلح ثبت كرد؟(زماني كه خودت ميري دنبال پروژه)بعد بايد اون نامه تاريخ شروع كارو پايان كار داشته باشه؟زماني كه زودتر تموم كردي طرح رو بايد چيكار كرد؟چطور ميشه ٢پروژه گرفت؟سيستم تاريخها بايد چجوري باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkanmath نمایش پست ها
    سلام دوستان

من پروژه گرفتم از یه سازمان و یه استاد راهنما هم دارم و یک ماهه دارم روی پروژه کار می کنم حالا می خوام بدونم این مدت ده ماه که پروژه باید طول بکشه داره حساب میشه دیگه آخه اصلا تاریخ شروع پروژه را از کجا می فهمن
    با این کسی هم که دارم کار می کنم طرف تو این مسائل اطلاعی نداره خلاصه تاریخ شروع الان رو هوا ست !!!
    نکنه این یه ماه کار کردن رو پروژه مالیده شه .
    آیا باید برم نظاران؟
    لطفا کمک کنید.
    سلام شما وقتی از ب ن ن م به اون سازمان معرفی شدین نامه ای اون سازمان به ب ن ن م نزد که شما شروع کردید؟ اگه زده که نوشته از تاریخ فلان شروع کردید

Junior Member

سلام دوستان
    من آخر آذر ماه تو سایت ثریا مرحله ی درخواست پروژه به جای سربازی رو کامل کردم.(کسری نمی خوام بگیرم، کلش قراره بره)
    دانشجوی ارشدم و از معدل کارشناسیم به علاوه 2 تا ISI استفاده کردم. الان 2 ماه و نیمه که منتظرم جوابش بیاد.
    این طبیعیه؟ شما چقدر منتظر موندید؟
    برم اونجا دعوا یا نه!!؟
    ممنون بچه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط RamiiN نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من آخر آذر ماه تو سایت ثریا مرحله ی درخواست پروژه به جای سربازی رو کامل کردم.(کسری نمی خوام بگیرم، کلش قراره بره)
    دانشجوی ارشدم و از معدل کارشناسیم به علاوه 2 تا ISI استفاده کردم. الان 2 ماه و نیمه که منتظرم جوابش بیاد.
    این طبیعیه؟ شما چقدر منتظر موندید؟
    برم اونجا دعوا یا نه!!؟
    ممنون بچه ها
    معمولا بیشتر از سه ماه طول میکشه

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    لیسانس الکترونیک دارم ولی ارشد رو میخوام مدیریت بخونم الان برای ثبت نام در بنیاد ملی نخبگان و استفاده از تسهیلات نظام وظیفه فقط باید مقاله داشته باشم و الان نمیدونم مقاله من مربوط به الکترونیک باشه یا مدیریت؟؟؟

سلام خدمت عزیزان
    دوستان من پروژه کسری داشتم و کاراش تموم شده. ب ن ن م هم وقت دفاع بهم داده.
    روزهایی که رفتم دیدم دفاع ها سریع بود. و 2-3 دقیقه ای تموم میشد
    حالا سوالم اینه بعد دفاع چیکار باید کرد؟ گسی جدیدا دفاع کرده؟
    نامه ای چیزی میدن یا خودشون توی سامانه نظام وظیفه ثبت میکنند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط viking_vp3 نمایش پست ها
    سلام خدمت عزیزان
    دوستان من پروژه کسری داشتم و کاراش تموم شده. ب ن ن م هم وقت دفاع بهم داده.
    روزهایی که رفتم دیدم دفاع ها سریع بود. و 2-3 دقیقه ای تموم میشد
    حالا سوالم اینه بعد دفاع چیکار باید کرد؟ گسی جدیدا دفاع کرده؟
    نامه ای چیزی میدن یا خودشون توی سامانه نظام وظیفه ثبت میکنند؟
    سلام
    دفاع همون چند دقیقه است و خیلی الکی.
    چند روز بعد دفاع نامه کسریتون آماده ست و میتونید اونو بگیرید به عنوان سند. خودشون تو سیستم ثبت میکنند شما نباید کاری بکنی. 20 روز تا یه ماه طول میکشه ثبت کنن
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

سلام و وقت بخیر.
    من 2 ماه پیش پروزه کسری گرفته ام و کمی هم وقت گذاشتم و درصد کمی از کارهاش انجام شده ولی با توجه به اینکه میخوام برای پروژه جایگزین خدمت اقدام کنم دیگه اینو ادامه ندادم.
    من اگه فروردین 93 تشکیل پرونده بدم تو سایت ثریا به نظر تون روال اداری تا آخر تیر تموم میشه چون من مهلت 2 ساله م تا تیر ماهه.؟؟
    من باید از این پروژه کسری که گرفتم انصراف بدم یا اگه نرم دنبالش خودشون ناتمام میزنند برام.؟؟؟
    کسی میدونه ضریب معدل برای ارشد چطوریه؟مثلا برای دانشگاه شریف؟؟
    اگه کسی معدل کارشناسی اش خیلی بیشتر از حداقل باشه ولی ارشدش به 17 نرسه مجموع میگیرن یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafar نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر.
    من 2 ماه پیش پروزه کسری گرفته ام و کمی هم وقت گذاشتم و درصد کمی از کارهاش انجام شده ولی با توجه به اینکه میخوام برای پروژه جایگزین خدمت اقدام کنم دیگه اینو ادامه ندادم.
    من اگه فروردین 93 تشکیل پرونده بدم تو سایت ثریا به نظر تون روال اداری تا آخر تیر تموم میشه چون من مهلت 2 ساله م تا تیر ماهه.؟؟
    من باید از این پروژه کسری که گرفتم انصراف بدم یا اگه نرم دنبالش خودشون ناتمام میزنند برام.؟؟؟
    کسی میدونه ضریب معدل برای ارشد چطوریه؟مثلا برای دانشگاه شریف؟؟
    اگه کسی معدل کارشناسی اش خیلی بیشتر از حداقل باشه ولی ارشدش به 17 نرسه مجموع میگیرن یا نه؟
    سلام
    سوال اول رو صلاحیت جواب دادن ندارم
    بهتره که انصراف بدین. ولی فک کنم بشه همونو به عنوان پروژه جایگزین خدمت استفاده کنید اگه پروژه خوبی تعریف کرده باشید و سازمان رو راضی کنید. باز دوستانی که اطلاعات دقیقتری دارن جواب بدن بهتره.
    برای ضریب معدل این لینک رو کلیک کنید.
    بعید میدونم مجموع بگیرن ولی اگه با اعمال ضریب به 16.90 برسه اوکیه چشم پوشی میکنن.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه انجام پروژه جایگزین خدمتاقدام کنم
    ارشد مکانیک دارم...سوال:مقاله مستخرج از تز حتما باید isiباشه یا ایندکس شده در isc هم مورد قبول هستش؟کسی با غیر isiتونسته ؟؟
    اگه این بنیاد ن لیستی از مجلات مورد تایید داره لطفا منو مطلع کنید
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)