صفحه 336 از 1402 نخستنخست ... 2362863263273283293303313323333343353363373383393403413423433443453463864368361336 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,351 تا 3,360 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

با سلام خدومت دوستان
    من هفته پیش از طریق سامانه ثریا بنیاد نخبگان متوجه شدم که شرایطم پذیرفته شده و امکان استفاده از تسهیلات نظام وظیفه را دارم. منتهی در مرحله بعد یک فرم برای نیروهای مسلح باید پر می کردم تا نامه معرفی به ب ن ن م آماده بشه.
    من دو ماه آموزشی معمولی رفتم (1/10/92 تا 30/11/92) و از امروز رفتم یگان خدمتی.
    سوالم اینه که تا آماده شدن نامه برای معرفی به ب ن ن م میتونم نرم یگان خدمتی (اصلا لازمه با این شرایط برم؟)، چون شنیدم که می تونم غیبت کنم و بعد بنیاد نامه ترخیص و غیبت موجه میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط salamoalayk نمایش پست ها
    با سلام خدومت دوستان
    من هفته پیش از طریق سامانه ثریا بنیاد نخبگان متوجه شدم که شرایطم پذیرفته شده و امکان استفاده از تسهیلات نظام وظیفه را دارم. منتهی در مرحله بعد یک فرم برای نیروهای مسلح باید پر می کردم تا نامه معرفی به ب ن ن م آماده بشه.
    من دو ماه آموزشی معمولی رفتم (1/10/92 تا 30/11/92) و از امروز رفتم یگان خدمتی.
    سوالم اینه که تا آماده شدن نامه برای معرفی به ب ن ن م میتونم نرم یگان خدمتی (اصلا لازمه با این شرایط برم؟)، چون شنیدم که می تونم غیبت کنم و بعد بنیاد نامه ترخیص و غیبت موجه میده؟
    سلام دوست عزيز
    لطفا ميشه بگين چه تاريخي درخواست استفاده از تسهيلات رو دادين و چه روزي نتيجه امد؟و ايا فني بودين؟
    و اگه امكان داره راجب مقالتون هم بگين تا خيلي از دوستان جواب سوالشونو بگيرن
    مرسي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط master_man نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه انجام پروژه جایگزین خدمتاقدام کنم
    ارشد مکانیک دارم...سوال:مقاله مستخرج از تز حتما باید isiباشه یا ایندکس شده در isc هم مورد قبول هستش؟کسی با غیر isiتونسته ؟؟
    اگه این بنیاد ن لیستی از مجلات مورد تایید داره لطفا منو مطلع کنید
    با تشکر
    این سوال رو هم من دارم. دوستان راهمنایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    لطفا ميشه بگين چه تاريخي درخواست استفاده از تسهيلات رو دادين و چه روزي نتيجه امد؟و ايا فني بودين؟
    و اگه امكان داره راجب مقالتون هم بگين تا خيلي از دوستان جواب سوالشونو بگيرن
    مرسي
    منم همین سوال دوستان رو دارم، دقیقن کی درخواست دادید و کی جواب درخواستتون اومد؟ از کارشناسی اقدام کردین یا ارشد؟ فنی بودین؟ ممنون

Junior Member

سلام خدمت دوستان

می خواستم بپرسم نیازی به کسب 20 امتیاز برای استفاده از تسهیلات نخبگی هست یا نه؟ با دو تا ISI و دلشتن شرایط معدل می شه اقدام کرد؟ ممنون میشم کسی که الاع کامل داره جواب بده

Junior Member

سلام دوستان
    میشه به جای دوره آموزشی نخبگان توی دوره های تکمیلی بسیج ثبت نام کرد؟ اگه این دوره رو بریم دیگه نیازی به آموزشی نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaUT69 نمایش پست ها
    منم همین سوال دوستان رو دارم، دقیقن کی درخواست دادید و کی جواب درخواستتون اومد؟ از کارشناسی اقدام کردین یا ارشد؟ فنی بودین؟ ممنون
    ثبت نام در سامانه ثریا = اوخر تیرماه
    بررسی اولیه مدارک و در خواست مدارک تکمیلی = اواخر آذر
    بررسی نهایی و جواب کمسیون = اواسط بهمن

ارشد عمران - 2 مقاله علمی پژوهشی - 2 مقاله کنفرانسی (البته گفتن زیاد تاثیر نداره) - شرایط معدل لازم را هم داشتم

Junior Member

سلام دوستان
    من برای تشکیل پرونده تو سامانه ثریا اقدام کردم تو یکی از مراحل که باید "رتبه ها و سوابق علمی" رو ثبت کنید این امکان وجود داره که اطلاعات مربوط به "رتبه برتر در آزمون کارشناسی ارشد" رو وارد کرد.
    من رتبه ارشدم 70 بوده، سوالم اینه که رتبه برتر آزمون کارشناسی ارشد به چه رتبه ای اطلاق میشه؟ ثانیا اینکه باید گواهی کسب رتبه هم بذاریم، اگه با رتبه من هم نیاز به ثبت داره، گواهی رو از کجا میشه دریافت کرد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای تشکیل پرونده تو سامانه ثریا اقدام کردم تو یکی از مراحل که باید "رتبه ها و سوابق علمی" رو ثبت کنید این امکان وجود داره که اطلاعات مربوط به "رتبه برتر در آزمون کارشناسی ارشد" رو وارد کرد.
    من رتبه ارشدم 70 بوده، سوالم اینه که رتبه برتر آزمون کارشناسی ارشد به چه رتبه ای اطلاق میشه؟ ثانیا اینکه باید گواهی کسب رتبه هم بذاریم، اگه با رتبه من هم نیاز به ثبت داره، گواهی رو از کجا میشه دریافت کرد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    گواهی رتبه را میتوانید از سازمان سنجش واحد ارتباطات مردمی برید و حضوری دریافت کنید ولی این گواهی بدرد نمیخوره چوم اصولا رتبه کارشناسی ارشد و دکتری هیچ ارزشی نداره ما تک داشتیم بدرد نخورد چه رسد به دورقمی و....

Junior Member

سلام دوستان
    من 5 ماه و 15 روز کسر خدمت دارم و پروندم توی ب ن ن م تشکیل شده و باید برم برای دفاع نهایی، قبلش لازم هست که وقت بگیرم؟ چون دارم از شهرستان میام، نکنه برم و راهم ندن! بعد از دفاع،
    همون روز نامه ی تایید رو میدن به خودم ؟
    ویرایش توسط momech : March 3rd, 2014 در ساعت 01:32 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)