صفحه 337 از 1402 نخستنخست ... 2372873273283293303313323333343353363373383393403413423433443453463473874378371337 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,361 تا 3,370 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط salamoalayk نمایش پست ها
    ثبت نام در سامانه ثریا = اوخر تیرماه
    بررسی اولیه مدارک و در خواست مدارک تکمیلی = اواخر آذر
    بررسی نهایی و جواب کمسیون = اواسط بهمن

ارشد عمران - 2 مقاله علمی پژوهشی - 2 مقاله کنفرانسی (البته گفتن زیاد تاثیر نداره) - شرایط معدل لازم را هم داشتم
    ضمن تبریک به شما
    برادر مقاله ات چطوری بود؟isiبود یا isc?? داخلی بود یا خارجی؟ کلا اگه راجع به لیست مجلات مورد تایید اطلاعاتی دارید درمیون بزارین
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrz12345 نمایش پست ها
    این سوال رو هم من دارم. دوستان راهمنایی کنید
    یعنی هیشکی راجع به مجلات مورد تایید اطلاعاتی نداره؟
    ایوالله بابا

Junior Member

سلام دوستان
    از بنیاد رفتم سوال کردم گفتن برای تکمیل پرونده اگر در کنکور کارشناسی ارشد رتبه 1 تا 5 رو کسب کردید حتما برید از سازمان سنجش گواهی بگیرید چون به عنوان یه امتیاز محسوب میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط momech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 5 ماه و 15 روز کسر خدمت دارم و پروندم توی ب ن ن م تشکیل شده و باید برم برای دفاع نهایی، قبلش لازم هست که وقت بگیرم؟ چون دارم از شهرستان میام، نکنه برم و راهم ندن! بعد از دفاع،
    همون روز نامه ی تایید رو میدن به خودم ؟
    باید شخصا با مدارک پایان پروژه برید بنیاد تا براتون وقت دفاع تعیین بشه و بعد در وقت تعیین شده تشریف ببرید واسه دفاع...
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    باید شخصا با مدارک پایان پروژه برید بنیاد تا براتون وقت دفاع تعیین بشه و بعد در وقت تعیین شده تشریف ببرید واسه دفاع...
    موفق باشید
    ممنون
    کدوم مدارک؟من چیزی ندارم! پروژه برا مالک اشتر بود خودشون گفتن نامت رو میزنیم به بنیاد...(9 ماه پیش توی مالک دفاع کردم !) خود بنیاد هم گفت پروندت اینجا تشکیل شده، دوستان میگن کل دفاع 2-3 دقیقس یعنی چند بار باید برم تهران و بیام برای اینکه چند دقیقه وقت بدن!!؟؟!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط master_man نمایش پست ها
    یعنی هیشکی راجع به مجلات مورد تایید اطلاعاتی نداره؟
    ایوالله بابا
    دوستان لطفا اطلاعاتتون رو در میون بذارید. این سوال خیلی هاست...
    مقاله چطوری باید باشه؟isiبود یا isc?? داخلی یا خارجی؟ یکی کافیه یا دوتا؟ رشته فنی

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست که بدونه از زمانی که به سازمانب برای پروژه جایگزین خدمت معرفی میشی تا زمانی که نامه بکارگیری رو میدن چه مراحلی باید طی بشه؟ توی نامه ای که از بنیاد نیروهای مسلح به اون سازمان زدن برای معرفی، گفتن که طی دو هفته وضعیت رو اعلام کنید ولی تا پروپزال توی اون سازمان تایید بشه شاید بیشتر طول بکشه. ای اشکالی نداره ؟ ممنون

Junior Member moshasen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M University, Mechanical Eng

یه سوال داشتم
    دوستان،پس از اینکه من عضو بنیاد شدم، دیروز متوجه شدم که بنیاد به من تسهیلات سربازی داده
    من احتمال زیاد اخر مرداد از ایران برم برای دکترا (آمریکا)
    اگه بخوام پروژه سربازی رو شروع کنم، آیا میشه این پروژه رو بیرون از ایران انجام داد؟
    اگه نمیشه، یه پیشنهاد بدین که من بتونم از این فرصت و تسهلات بنیاد استفاده کنم. ممنونم...

به جز او رفتن بیرون از کشور بدون وثیفه ...

بسیار ممنونم

Junior Member rogershah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط moshasen نمایش پست ها
    یه سوال داشتم
    دوستان،پس از اینکه من عضو بنیاد شدم، دیروز متوجه شدم که بنیاد به من تسهیلات سربازی داده
    من احتمال زیاد اخر مرداد از ایران برم برای دکترا (آمریکا)
    اگه بخوام پروژه سربازی رو شروع کنم، آیا میشه این پروژه رو بیرون از ایران انجام داد؟
    اگه نمیشه، یه پیشنهاد بدین که من بتونم از این فرصت و تسهلات بنیاد استفاده کنم. ممنونم...

به جز او رفتن بیرون از کشور بدون وثیفه ...

بسیار ممنونم
    باید تا تیر تموم کنی ، inbox یه نگاه بنداز

نقل قول نوشته اصلی توسط momech نمایش پست ها
    ممنون
    کدوم مدارک؟من چیزی ندارم! پروژه برا مالک اشتر بود خودشون گفتن نامت رو میزنیم به بنیاد...(9 ماه پیش توی مالک دفاع کردم !) خود بنیاد هم گفت پروندت اینجا تشکیل شده، دوستان میگن کل دفاع 2-3 دقیقس یعنی چند بار باید برم تهران و بیام برای اینکه چند دقیقه وقت بدن!!؟؟!!
    شما شخصا برای تعیین وقت دفاع باید بری و برگه ای پر کنی که دیگه پروژه نداری و تقاضای تعیین وقت دفاع داری... را دیگه ای نداره و بیشتر از 1 ساعت هم طول نمیکشه!
    در مورد مدارک هم باید سی دی پروژه هاتون را برای تعیین وقت به بنیاد و شخصا تحویل بدید و اگه اونا بفرستن هم فایده نداره...با این حال از سازمانتون بپرسید تا بهتون بگن چی کار کنید.
    زمان دفاع هم بستگی به نوع و میزان کسری و اینکه خودتون دفاع میکنید و یا شخص دیگه داره و معمولا زیاد طول نمیکشه
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)