صفحه 338 از 1402 نخستنخست ... 2382883283293303313323333343353363373383393403413423433443453463473483884388381338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,371 تا 3,380 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

دوستان سلام
    من رفتم تو سایت ثریا که کار رو شروع کنم. می خوام به جای خدمت پروژه بردارم(10ماه+2)
    حالا این دو تا گزینه داره. کدومو باید بزنم
    دارای افتخار مورد تایید بنیاد هستم--- منظورشون اینه که قبلا باید عضو بنیاد بوده باشم
    یا اینکه متقاضی بررسی پرونده رو بزنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    شما شخصا برای تعیین وقت دفاع باید بری و برگه ای پر کنی که دیگه پروژه نداری و تقاضای تعیین وقت دفاع داری... را دیگه ای نداره و بیشتر از 1 ساعت هم طول نمیکشه!
    در مورد مدارک هم باید سی دی پروژه هاتون را برای تعیین وقت به بنیاد و شخصا تحویل بدید و اگه اونا بفرستن هم فایده نداره...با این حال از سازمانتون بپرسید تا بهتون بگن چی کار کنید.
    زمان دفاع هم بستگی به نوع و میزان کسری و اینکه خودتون دفاع میکنید و یا شخص دیگه داره و معمولا زیاد طول نمیکشه
    موفق باشید
    خیلی ممنون از پاسخت؛ من کلا یک پروژه با 5 ماه و 15 روز کسری داشتم. منظور از سی دی همون فایل های pdf و word و html مربوط به پروژه هست؟؟ چنتا از این سی دیه باید ببرم؟ بازم ممنون.

خوب نتيجه كميته من بعد از ٢ماه امروز اومد.متاسفانه تاييد نشدم.اينارو ميگم شايد راهنماي دوستان باشه.شرايط معدل رو داشتم.مقاله از پايان نامه ارشد بود.در يك مجله معروف در رشته خودم چاپ شده بود.در اسكپوس ايندكس بود ولي در تامسون نبود اما شهرت زيادي داشت اين مجله.اسم مجله در ليست اوليه بنياد در هنگام ثبت نام وجود داشت.از مجلات ليست سياه وزارت علوم هم نبود.
    بعد چند ماه انتظار اخرش هيچي.حالا كسي هست يا اينكه ديده اعتراض وجود داشته باشه؟

Junior Member

سلام دوستان.من حدود 1 ماهی است که شرایطم تایید شده ومدارکم رو برابر اصل کردم. تو سامانه ثریا هم در خواست نظام وظیفه رو ارسال کردم. کسی می دونه که چه موقع جواب بررسی سربازی میاد و وقتی جوابش اومد دوباره چه موقع طول میکشه که پروسه ی اصلیش شروع بشه.اول اردیبهشت تاریخ اعزامم هست.ممون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    خوب نتيجه كميته من بعد از ٢ماه امروز اومد.متاسفانه تاييد نشدم.اينارو ميگم شايد راهنماي دوستان باشه.شرايط معدل رو داشتم.مقاله از پايان نامه ارشد بود.در يك مجله معروف در رشته خودم چاپ شده بود.در اسكپوس ايندكس بود ولي در تامسون نبود اما شهرت زيادي داشت اين مجله.اسم مجله در ليست اوليه بنياد در هنگام ثبت نام وجود داشت.از مجلات ليست سياه وزارت علوم هم نبود.
    سلام
    پرونده منم اول رد شد
    چون بیرجند دارم درس میخونم نمیتونستم بیام تهران
    واسه همین فقط به تماس تلفنی بسنده کردم
    بعد از کلی وصل شدن به آدمای مختلف بالاخره به یه نفر به اسم آقای نفر وصل شدم
    کلی باهاش چونه زدم و بندهای مختلف آیین نامه خوندم و توجیه آوردم
    بالاخره قبول کرد با توضیحات جدید مجدد پرونده من بررسی کنن
    الانم پروندم تایید ده و از دانشگاه بقیه الله طرح گرفتم
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط momech نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخت؛ من کلا یک پروژه با 5 ماه و 15 روز کسری داشتم. منظور از سی دی همون فایل های pdf و word و html مربوط به پروژه هست؟؟ چنتا از این سی دیه باید ببرم؟ بازم ممنون.
    بله همون فایل هاست فکر کنم یه سی دی کافی باشه برای بنیاد ولی حالا شما 2 تا را ببرید واسه اطمینان...
    دفع هم باید خودتون انجام بدید و 2 الی 3 دقیقه بیشتر طول نمیکشه...
    بهشون بگید از راه دور میایید و رفت و امد براتون سخته اون ها احتمالا دفاع را همون روزی که میرید براتون میزارن و کلا یک صبح تا ظهر کار دارید...
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaJ1368 نمایش پست ها
    سلام
    پرونده منم اول رد شد
    چون بیرجند دارم درس میخونم نمیتونستم بیام تهران
    واسه همین فقط به تماس تلفنی بسنده کردم
    بعد از کلی وصل شدن به آدمای مختلف بالاخره به یه نفر به اسم آقای نفر وصل شدم
    کلی باهاش چونه زدم و بندهای مختلف آیین نامه خوندم و توجیه آوردم
    بالاخره قبول کرد با توضیحات جدید مجدد پرونده من بررسی کنن
    الانم پروندم تایید ده و از دانشگاه بقیه الله طرح گرفتم
    موفق باشید
    دوست من توروخدا يكم بيشتر ميشه توضيح بدي.اسم اين اقا اقاي نفر!!!!!!(مثل كلمه يك نفر!!) بود؟با ساختمان نجات الهي تماس گرفتين؟چه چيزايي گفتين؟توروخدا اگه چيزي يادته بگو بهم.مقاله شما هم مثل مال من بود؟اخه من هرچي ميگم ميگن برو ايميل بزن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط massood نمایش پست ها
    سلام دوستان.من حدود 1 ماهی است که شرایطم تایید شده ومدارکم رو برابر اصل کردم. تو سامانه ثریا هم در خواست نظام وظیفه رو ارسال کردم. کسی می دونه که چه موقع جواب بررسی سربازی میاد و وقتی جوابش اومد دوباره چه موقع طول میکشه که پروسه ی اصلیش شروع بشه.اول اردیبهشت تاریخ اعزامم هست.ممون میشم راهنمایی کنید
    باعرض تبریک میشه بدونم رشتتون چی بود ؟ چندتا مقاله داشتین ؟ isi بود؟

Junior Member

ممنون دوست عزیز.ارشد ژنتیک. یکی علمی پژوهشی داخلی که اسم اول بودم و یک isi که اسم سوم بودم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    انشالا که مشکلتون برطرف شه. دوست عزیز رشتتون چی بود ؟ اخه چرا رد کردند ؟ اینها خودشون آیین نامه خودشونو قبول ندارن...؟ اگه بازهم اطلاعاتی داشتین ممنون میشیم در اختیار ماهم قرار بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)