صفحه 339 از 1402 نخستنخست ... 2392893293303313323333343353363373383393403413423433443453463473483493894398391339 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,381 تا 3,390 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering of ferdowsi university

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان
    کسی احیانا در جریان نیست که برای یک پروژه جمع آوری اطلاعات و ترجمه (در قالب یک پروژه) با موضوع کاملا تخصصی در زمینه هوافضا که حدود 120 صفحه شده چقد کسری در نهایت تصویب میشه براش ؟؟؟؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان..برای اعزام تیرماه نخبگان از کی باید ثبت نام کرد..من میتونم بعد عید هم ثبت نام کنم؟؟؟ ممنونم از کمکتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niazeman نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    چفدر طول کشید که از مرحله درخواست و برابر اصل کردن ، وارد مرحله معرفی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بشید؟ ممنون
    آقا من هم الان در مرحله ارسال فرم معرفی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح هستم و الان هم در حال انجام خدمت سربازی هستم. این مرحله چقدر طول میکشه؟ اصلن من رو از خدمت ترخیص میکنن یا خیر؟؟ مرحله بعدش چیه؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamoalayk نمایش پست ها
    با سلام خدومت دوستان
    من هفته پیش از طریق سامانه ثریا بنیاد نخبگان متوجه شدم که شرایطم پذیرفته شده و امکان استفاده از تسهیلات نظام وظیفه را دارم. منتهی در مرحله بعد یک فرم برای نیروهای مسلح باید پر می کردم تا نامه معرفی به ب ن ن م آماده بشه.
    من دو ماه آموزشی معمولی رفتم (1/10/92 تا 30/11/92) و از امروز رفتم یگان خدمتی.
    سوالم اینه که تا آماده شدن نامه برای معرفی به ب ن ن م میتونم نرم یگان خدمتی (اصلا لازمه با این شرایط برم؟)، چون شنیدم که می تونم غیبت کنم و بعد بنیاد نامه ترخیص و غیبت موجه میده؟
    سلام
    آقا من هم دقیقا همین شرایط رو دارم یعنی الان یگان خدمتی هستم و نامه معرفی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح گفتن آپلود کنم. میخوام بدونم این مرحله چقدر طول میکشه و آیا اصلا از خدمت ترخیص میکنن یا نه؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط massood نمایش پست ها
    سلام دوستان.من حدود 1 ماهی است که شرایطم تایید شده ومدارکم رو برابر اصل کردم. تو سامانه ثریا هم در خواست نظام وظیفه رو ارسال کردم. کسی می دونه که چه موقع جواب بررسی سربازی میاد و وقتی جوابش اومد دوباره چه موقع طول میکشه که پروسه ی اصلیش شروع بشه.اول اردیبهشت تاریخ اعزامم هست.ممون میشم راهنمایی کنید
    با سلام

حدود 3 ماه طول میکشه تا جواب کمیته نظام وظیفه بیاد و بعد از یک هفته معرفی میشید به ب ن ن م

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan471 نمایش پست ها
    سلام دوستان..برای اعزام تیرماه نخبگان از کی باید ثبت نام کرد..من میتونم بعد عید هم ثبت نام کنم؟؟؟ ممنونم از کمکتون
    ممنون میشم راهنمایی کنید..آیا بعد از عید هم میشه ثبت نام کرد؟ پر نمیشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Optometry, Tehran University of Medical Sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan471 نمایش پست ها
    ممنون میشم راهنمایی کنید..آیا بعد از عید هم میشه ثبت نام کرد؟ پر نمیشه؟
    اصولا چیزی به اسم پر شدن معنا نداره. شما باید تاریخ ثبت نام رو از ستاد نخبگان نیروهای مسلح بپرسید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrz12345 نمایش پست ها
    انشالا که مشکلتون برطرف شه. دوست عزیز رشتتون چی بود ؟ اخه چرا رد کردند ؟ اینها خودشون آیین نامه خودشونو قبول ندارن...؟ اگه بازهم اطلاعاتی داشتین ممنون میشیم در اختیار ماهم قرار بدین
    ببینید اگر اسم مجله در سایت تامسون موجود نباشه نمیتونید از شرایط نحبگان استفاده کنید. حتی ممکنه ژورنالی تا پایان 2013 جزو نشریات ISI بوده و الان دیگه ISI نباشه. مهم اینه که زمان بررسی پروندتون نام ژورنال تو سایت تامسون اومده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

[QUOTE=master_man;1532988]یعنی هیشکی راجع به مجلات مورد تایید اطلاعاتی نداره؟
    ایوالله بابا[/QUOTE

زمان ما یعنی سال 91 باید یک مقاله نفر اول ISI میداشتیم. یا دو تا ISI که نامتون تو نویسنده ها باشه. ملاک ISI هم ذکر نام مجله تو سایت تامسون بودش.

دوستان زماني كه ايميل پذيرش رو ارسال ميكنيد ايا بالاخره يك روز اين اصل مقاله رو ميگيرن به عنوان مدرك؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)