صفحه 340 از 1402 نخستنخست ... 2402903303313323333343353363373383393403413423433443453463473483493503904408401340 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,391 تا 3,400 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

دوستان من isi ای که داشتم نفر سوم بودم و یکی مقاله ی علمی پژوهشی داخلی داشتم اونم فقط اکسپتنسش.اما مرحله ی اولش تایید شدم و مدارکم رو برابر اصل کردم. درخواست نظام وظیفه هم تو سامانه فعال شد و در خواست رو فرستادم.می شه که بعدش دوباره شرایط من رو بررسی کنند بگند که من شرایطش رو ندارم؟

Junior Member

با سلام
    سوالی دارم ممنون میشم دوستان پاسخ بدن
    بنده 8 ماه پیش دو تا پروژه کسر گرفتم یکیش ساخته و اون یکی شبیه سازی. جفتش تموم شده. فردا نامه درخواست کسری و میبرم بنیاد واسه تعیین تاریخ دفاع.
    هر دو پروژه هم جزء پروژه های بالای 6 ماه هست.
    حالا سوالم اینه که از فردا تا زمانی که کسری بنده در سیستم ثبت شه و به یگان خدمتیم ابلاغ بشه حدودا چند وقت طول میکشه؟؟ خواهشا فوری به سوالم پاسخ بدید
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

ببین من اواسط دی نامم رفته بنیاد و اونها فرستادن ارزیابی ثانویه (چون بالای 6 ماهه) هنوز نتیجه ای اعلام نشده، ارزیابی ثانویه یکی دو ماهی وقت می بره گویا،بعد که اعلام بشه به بنیاد میشه دو سه هفته ی وقت دفاع گرفت گویا...
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_2593 نمایش پست ها
    با سلام
    سوالی دارم ممنون میشم دوستان پاسخ بدن
    بنده 8 ماه پیش دو تا پروژه کسر گرفتم یکیش ساخته و اون یکی شبیه سازی. جفتش تموم شده. فردا نامه درخواست کسری و میبرم بنیاد واسه تعیین تاریخ دفاع.
    هر دو پروژه هم جزء پروژه های بالای 6 ماه هست.
    حالا سوالم اینه که از فردا تا زمانی که کسری بنده در سیستم ثبت شه و به یگان خدمتیم ابلاغ بشه حدودا چند وقت طول میکشه؟؟ خواهشا فوری به سوالم پاسخ بدید
    ممنون
    سلام
    اگر جفتش رو بالای 6 ماه دفاع کنید احتمالا حول و حوش 3-4ماه دیگه ثبت میشه ( تاریخ دفاع رو احتمالا 2 ماه دیگه میندازن بعد چند روز بعدش تو کمیسیون نتیجه نهایی رو میگن و حدود یه ماهی هم طول میکشه تا ثبت نهایی بشه شایدم کمتر ).
    ولی اگه کسریهاتون 7یا 8 ماهه است و عجله دارین میتونید تقاضا کنید جفتش رو 6 ماه حساب کنن و دفاع بذارن براتون اینجوری ئر کمترین زمان ممکن دفاع میذارن و نهایتا 1 ماهه کسریتون ثبت نهایی میشه (من خودم این کارو کردم همون روز برام دفاع گذاشتن 20 روز بعدش ثبت شده بود. تازه دوستم خیلی عجله داشت خودش نامه شو دستی برد ثبت کرد دو روزه ثبت شد براش یعنی کلا 3-4 روز).
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    دوست من توروخدا يكم بيشتر ميشه توضيح بدي.اسم اين اقا اقاي نفر!!!!!!(مثل كلمه يك نفر!!) بود؟با ساختمان نجات الهي تماس گرفتين؟چه چيزايي گفتين؟توروخدا اگه چيزي يادته بگو بهم.مقاله شما هم مثل مال من بود؟اخه من هرچي ميگم ميگن برو ايميل بزن
    من مقالاتم شامل 8 تا علمی پژوهشی فارسی، یک نامه به سردبیر ISI و یک مقاله کامل pubmed بود... زنگ زدم اول همه کارشناسا میگفتن نمیشه... خیلی اصرار کردم تا بالاخره یکشیون راضی شد من به آقای نفر (اره هون نفر) وصل کنه... بعدا فهمیدم تصمیم آخر سه نفر تو بنیاد می گیرن... یکی همین آقای نفره... خلاصه بهش گفتم که من به اندازه کارشناسی واحد گذروندم و الانم این مقالات دارم... بعدش اون فرایند برگردوند به قبل از بررسی (تو یه بخش پیگیری فرایند) و بعدش هم تایید شد دیگه...

نقل قول نوشته اصلی توسط massood نمایش پست ها
    دوستان من isi ای که داشتم نفر سوم بودم و یکی مقاله ی علمی پژوهشی داخلی داشتم اونم فقط اکسپتنسش.اما مرحله ی اولش تایید شدم و مدارکم رو برابر اصل کردم. درخواست نظام وظیفه هم تو سامانه فعال شد و در خواست رو فرستادم.می شه که بعدش دوباره شرایط من رو بررسی کنند بگند که من شرایطش رو ندارم؟
    آره... تازه بعد طی مراحل درخواست تسهیلات نظام وظیفه پروندت میره تو کمیته تخصصی مربوط بررسی میشه و اونا نظر میدن که میتونی استفاده کنی یا نه

دوست من توروخدا يكم بيشتر ميشه توضيح بدي.اسم اين اقا اقاي نفر!!!!!!(مثل كلمه يك نفر!!) بود؟با ساختمان نجات الهي تماس گرفتين؟چه چيزايي گفتين؟توروخدا اگه چيزي يادته بگو بهم.مقاله شما هم مثل مال من بود؟اخه من هرچي ميگم ميگن برو ايميل بزن
    راستی یه شماره بهم دادن (که اگه مدیر مخترم فروم اونو حذف نکنه) که با این شماره خیلی راحت با بنیاد تماس میگرفتم و بعدم میگفتم با آقای نفر کار دارم به اون وصل میشدم: 02188899668

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaJ1368 نمایش پست ها
    راستی یه شماره بهم دادن (که اگه مدیر مخترم فروم اونو حذف نکنه) که با این شماره خیلی راحت با بنیاد تماس میگرفتم و بعدم میگفتم با آقای نفر کار دارم به اون وصل میشدم: 02188899668
    دوست عزيز يك دنيا ممنون از راهنماييت واقعا لطف كردي.باهاشون حرف زدم يه زنه گفت كه اقاي نفر مسؤل سامانه ثرياست و به اين قضيه ربط نداره.گفتن نامه بزن به دكتر حسيني.نميدونم حالا با اين تماس ميگيرم ببينم چي ميشه.فقط ايا اين بررسي مجدد باز هم اينقدر طول كشيد؟يا سريع بررسي شد؟
    ویرایش توسط milad67a : March 7th, 2014 در ساعت 08:07 PM

دوستان زماني كه ايميل پذيرش رو ارسال ميكنيد ايا بالاخره يك روز اين اصل مقاله رو ميگيرن به عنوان مدرك؟
    دوستان لطفا به اين سوال منم پاسخ بدين.راستي لز بعضيها شنيدم كه ميشه ايميل پذيرش الكي درست كرد و البته با امضا و همينطور گرفتن توصيه نامه از دانشگاه و اونجا ثبت كرد. يعني واقعا انقد شير تو شير اونجا!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    ببین من اواسط دی نامم رفته بنیاد و اونها فرستادن ارزیابی ثانویه (چون بالای 6 ماهه) هنوز نتیجه ای اعلام نشده، ارزیابی ثانویه یکی دو ماهی وقت می بره گویا،بعد که اعلام بشه به بنیاد میشه دو سه هفته ی وقت دفاع گرفت گویا...
    چقدر جواب ارزیابی ثانویه تون طول کشیده!!!!
    ممنون بابت پاسختون
    شما چندتا پروژه داشتید؟؟ پیشنهاد کسریتون چند ماه بوده؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)