صفحه 341 از 1402 نخستنخست ... 2412913313323333343353363373383393403413423433443453463473483493503513914418411341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,401 تا 3,410 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_2593 نمایش پست ها
    با سلام
    سوالی دارم ممنون میشم دوستان پاسخ بدن
    بنده 8 ماه پیش دو تا پروژه کسر گرفتم یکیش ساخته و اون یکی شبیه سازی. جفتش تموم شده. فردا نامه درخواست کسری و میبرم بنیاد واسه تعیین تاریخ دفاع.
    هر دو پروژه هم جزء پروژه های بالای 6 ماه هست.
    حالا سوالم اینه که از فردا تا زمانی که کسری بنده در سیستم ثبت شه و به یگان خدمتیم ابلاغ بشه حدودا چند وقت طول میکشه؟؟ خواهشا فوری به سوالم پاسخ بدید
    ممنون
    سلام
    دوست عزيز ميشه راهنمايي كنين چجوري ٢تا پروژه باهم داشتين؟مگه نبايد يكي تموم شه بعد نامه شروع كار دومي رو ببري بنياد ثبت كني و تاييد كنن و شما بتوني شروع كني؟اگه ممكنه منم يكم راهنمايي كنين من تازه دارم اوليو ميگيرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز ميشه راهنمايي كنين چجوري ٢تا پروژه باهم داشتين؟مگه نبايد يكي تموم شه بعد نامه شروع كار دومي رو ببري بنياد ثبت كني و تاييد كنن و شما بتوني شروع كني؟اگه ممكنه منم يكم راهنمايي كنين من تازه دارم اوليو ميگيرم
    شخصی که پروژه هارو برام تعریف کرد و به عنوان استاد راهنمامه دوستمه .واسه همین دو تا پروژه رو بصورت موازی پیش بردم. اما تاریخشونو طوری تنظیم کردیم که با هم همپوشانی نداشته باشن.
    پس این موضوع بستگی به شخصی داره که پروژه ها رو واستون تعریف می کنه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_2593 نمایش پست ها
    چقدر جواب ارزیابی ثانویه تون طول کشیده!!!!
    ممنون بابت پاسختون
    شما چندتا پروژه داشتید؟؟ پیشنهاد کسریتون چند ماه بوده؟؟؟

این ارزیابی ثانویه گویا روال کاریش یک تا دو ماهه. معمولا هر سه شنبه لیست کارهایی که ارزیابی شده میاد دستشون و میشه تماس بگیرید و پی گیری کنید. این هفته اصولا باید جواب من بیاد. من دو تا پروژه داشتم که یکیش بالای 6 ماه بود...
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Junior Member

سلام دوستان. لطفا اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه
    میخواستم بدونم بعد از اینکه به یک سازمان برای طرح جایگزین خدمت معرفی شدیم چه مراحلی باید طی بشه که نامه بکارگیری رو برات بزنن؟ لطفا اگه اطلاع دارین راهنمایی کنین ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    این ارزیابی ثانویه گویا روال کاریش یک تا دو ماهه. معمولا هر سه شنبه لیست کارهایی که ارزیابی شده میاد دستشون و میشه تماس بگیرید و پی گیری کنید. این هفته اصولا باید جواب من بیاد. من دو تا پروژه داشتم که یکیش بالای 6 ماه بود...
    دوست عزیز امیدوارم سه شنبه همین هفته نتیجه ارزیابی پروژه هاتون بیاد و کسری خوبی هم بهتون بدن
    مارو هم در جریان بزارید
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    من یه پروژه گرفتم و داخل همون سازمان دفاع هم کردم الان میخوام پروژه دوم را از یه سازمان دیگه بگیرم، میخواستم بدونم که چه کارهایی باید انجام بدم و برای اینکه در دو سازمان مختلف پروژه گرفتن مشکلی داره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrezay نمایش پست ها
    سلام
    من یه پروژه گرفتم و داخل همون سازمان دفاع هم کردم الان میخوام پروژه دوم را از یه سازمان دیگه بگیرم، میخواستم بدونم که چه کارهایی باید انجام بدم و برای اینکه در دو سازمان مختلف پروژه گرفتن مشکلی داره یا نه؟
    سلام لازم نیست کار خاصی انجام بدید فقط حتما مدارک اتمام پروژه اول را تحویل بنیاد بدید تا براتون تاریخ اتمام بزنن و با پروزه دوم تداخل نکنه چون اونوقت هر دو را حذف می کنن.
    بعد از این کار برید برای پروژه دوم
    موفق باشید

سلام از دوستان کسی اسم جاهایی که میشه پروژه کسری رو ازشون گرفت داره؟ اگه یه لیست بگین ممنون میشم
    با تشکر

سلام دوستان عزیز
    در مورد کسر خدمت پروژه تحقیقاتی سوال دارم:
    من به دلیل غیبت 3 ماه اضافه خدمت دارم. اگر پروژه تحقیقاتی حین خدمت انجام بدم آیا می تونم کسری خدمت بگیرم؟ یا به دلیل اضافه خدمت غیبت به من کسری نمی دن؟
    خیلی خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Communication Engineeing

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش الف نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    در مورد کسر خدمت پروژه تحقیقاتی سوال دارم:
    من به دلیل غیبت 3 ماه اضافه خدمت دارم. اگر پروژه تحقیقاتی حین خدمت انجام بدم آیا می تونم کسری خدمت بگیرم؟ یا به دلیل اضافه خدمت غیبت به من کسری نمی دن؟
    خیلی خیلی ممنون
    سلام دوست عزیز
    تا جایی که من اطلاع دارم غیبت تاثیری تو کسری گرفتن نداره. حالا هر کسری که میخواد باشه. برو با خیال راحت کسریتو بگیر.
    گذشته از اون، طوری که من تو دوران خدمتم کم هم ندیدم این کسری 3 ماه اضافه رو معمولا می بخشن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)