صفحه 342 از 1402 نخستنخست ... 2422923323333343353363373383393403413423433443453463473483493503513523924428421342 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,411 تا 3,420 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza9170 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تا جایی که من اطلاع دارم غیبت تاثیری تو کسری گرفتن نداره. حالا هر کسری که میخواد باشه. برو با خیال راحت کسریتو بگیر.
    گذشته از اون، طوری که من تو دوران خدمتم کم هم ندیدم این کسری 3 ماه اضافه رو معمولا می بخشن.
    آقا حیلی خیلی ممنون
    اما من در خبر ها خوندم که برای کسر خدمت جبهه و ایثارگری والدین باید مشمول وارد غیبت نشده باشه:

"سردار موسی کمالی، جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار «انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: بر اساس مصوبه ستاد کل نیروهای مسلح، متولدان سال 72 و قبل از آن که وارد غیبت نشده و والدینشان نیز دارای سابقه جانبازی، رزمندگی و ایثارگری هستند، می‌توانند از کسر خدمت‌ها استفاده کنند."

پس این مساله برای کسری خدمت پروژه تاثیری نداره؟

دوستان مطلع لطفا جواب بدن
    من انشالله فردا مدارکم رو برای صدور کارت به نخبگان نیروهای مسلح تحویل می دم، سوالی دارم این که من می تونم برای پاسپورت بلافاصله اقدام کنم؟ یعنی پاسپورت دائمی 5 ساله نه مدت دار؟ دوستان کسی می دونه بعد از تحویل مدارکم به بنیاد، اونا نامه ای به من می دن که من باهاش برم برای صدور پاسپورت به پلیس +10

در ضمن چه مقدار زمان طول می کشه تا کارت پایان خدمت بیاد دم در خونه؟ ممنون می شم از دوستان که جواب بدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Communication Engineeing

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش الف نمایش پست ها
    آقا حیلی خیلی ممنون
    اما من در خبر ها خوندم که برای کسر خدمت جبهه و ایثارگری والدین باید مشمول وارد غیبت نشده باشه:

"سردار موسی کمالی، جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار «انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: بر اساس مصوبه ستاد کل نیروهای مسلح، متولدان سال 72 و قبل از آن که وارد غیبت نشده و والدینشان نیز دارای سابقه جانبازی، رزمندگی و ایثارگری هستند، می‌توانند از کسر خدمت‌ها استفاده کنند."

پس این مساله برای کسری خدمت پروژه تاثیری نداره؟
    عجب!
    پس سختش هم کردن. زمان خدمت ما حتی غایبا هم از کسریها استفاده میکردن، دو سال هم نمیگذره از اون موقع!
    یکی از آشناهای من تو پلیس +10 کار میکنه ازش پرسیدم در این مورد، گفت به شرطی که در حین خدمت پروژه برداری و غیبت هم داشته باشی میتونی از تسهیلاتش استفاده کنی اما اگه قبل از خدمتت اقدام به گرفتن پروژه کنی در حالی که غیبت داری نمیتونی استفاده کنی. پس دوست عزیز با خیال راحت برو در حین خدمت پروژه بگیر.
    در کل اینا هدفشون اینه که جوون رو ولو برا چند ماه یا حتی چند روز بکشونن سربازی.
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Communication Engineeing

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi_gh نمایش پست ها
    دوستان مطلع لطفا جواب بدن
    من انشالله فردا مدارکم رو برای صدور کارت به نخبگان نیروهای مسلح تحویل می دم، سوالی دارم این که من می تونم برای پاسپورت بلافاصله اقدام کنم؟ یعنی پاسپورت دائمی 5 ساله نه مدت دار؟ دوستان کسی می دونه بعد از تحویل مدارکم به بنیاد، اونا نامه ای به من می دن که من باهاش برم برای صدور پاسپورت به پلیس +10

در ضمن چه مقدار زمان طول می کشه تا کارت پایان خدمت بیاد دم در خونه؟ ممنون می شم از دوستان که جواب بدن
    سلام دوست عزیز
    تا جایی که من اطلاع دارم مدارک صدور کارت پایان خدمت رو به بنیاد نباید ارائه بدی، باید ببری یگان خدمتت. یعنی کارت که با بنیاد تموم شد اونا نامه میزنن به یگان خدمتت (ارتش، سپاه، ناجا، وزارت دفاع) که این آقا اینقدر کسری داره.
    حالا بماند، برای صدور پاسپورت الا و بلا خود کارت پایان خدمت رو میخوان طبق تجربه خودم میگم. البته اگه با رئیس گذرنامه محل آشنا باشی و یا بری رایزنی کنی و شرایطتت رو بگی امکان داره موافقت کنن که که با گواهی موقت پایان خدمت هم کارتو راه بندازن.
    اینی که کارت پایان خدمت چقدر طول میکشه کاملا متغیره، ولی بستگی زیادی به این داره که کسری پروژه شما تو سیستم نظام وظیفه ثبت بشه یعنی بنیاد طی یه نامه میزان کسری رو به یگان محل خدمتت اطلاع بده و در واقع این یگان خدمتیت هست که (با توجه به سابقه خدمت و کسریهای دیگه ای که احیانا داری و یا اضافه خدمت باز هم اگه داری) تاریخ ترخیص شما رو مشخص میکنه و شما رو ترخیص میکنه و نتیجش رو میفرسته برای نظام وظیفه ناجا (صدور کارت با نظام وظیفس)
    توصیه میکنم اگه عجله داری و با توجه به اینکه تو سیستم اداری مملکت ما تا بالا سرشون نباشی کاری واست انجام نمیدن! خودن یه کمر همت ببند و پیگیر باش دنبال این ارسال نامه ها از این ور به اون ور. و بعد یه سری بزن پلیس +10 ببین کسریت تو پرونده خدمتیت(برگ سبز) تو سوابق کسریت ثبت شده یا نه. اگه ثبت شده بود خیالت راحت باشه، 10 روز الی 2 هفته بعدش کارت پایان خدمتت میاد دم درخونتون. این اتفاقیه که واسه خود من افتاد و خیلی اینور اونور دویدم تا سر موقع کارتم اومد.
    بازم سوالی داشتی در خدمتم.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza9170 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تا جایی که من اطلاع دارم مدارک صدور کارت پایان خدمت رو به بنیاد نباید ارائه بدی، باید ببری یگان خدمتت. یعنی کارت که با بنیاد تموم شد اونا نامه میزنن به یگان خدمتت (ارتش، سپاه، ناجا، وزارت دفاع) که این آقا اینقدر کسری داره.
    حالا بماند، برای صدور پاسپورت الا و بلا خود کارت پایان خدمت رو میخوان طبق تجربه خودم میگم. البته اگه با رئیس گذرنامه محل آشنا باشی و یا بری رایزنی کنی و شرایطتت رو بگی امکان داره موافقت کنن که که با گواهی موقت پایان خدمت هم کارتو راه بندازن.
    اینی که کارت پایان خدمت چقدر طول میکشه کاملا متغیره، ولی بستگی زیادی به این داره که کسری پروژه شما تو سیستم نظام وظیفه ثبت بشه یعنی بنیاد طی یه نامه میزان کسری رو به یگان محل خدمتت اطلاع بده و در واقع این یگان خدمتیت هست که (با توجه به سابقه خدمت و کسریهای دیگه ای که احیانا داری و یا اضافه خدمت باز هم اگه داری) تاریخ ترخیص شما رو مشخص میکنه و شما رو ترخیص میکنه و نتیجش رو میفرسته برای نظام وظیفه ناجا (صدور کارت با نظام وظیفس)
    توصیه میکنم اگه عجله داری و با توجه به اینکه تو سیستم اداری مملکت ما تا بالا سرشون نباشی کاری واست انجام نمیدن! خودن یه کمر همت ببند و پیگیر باش دنبال این ارسال نامه ها از این ور به اون ور. و بعد یه سری بزن پلیس +10 ببین کسریت تو پرونده خدمتیت(برگ سبز) تو سوابق کسریت ثبت شده یا نه. اگه ثبت شده بود خیالت راحت باشه، 10 روز الی 2 هفته بعدش کارت پایان خدمتت میاد دم درخونتون. این اتفاقیه که واسه خود من افتاد و خیلی اینور اونور دویدم تا سر موقع کارتم اومد.
    بازم سوالی داشتی در خدمتم.
    موفق باشی
    مرسی دوست عزیز، واقعا ممنون از توضیحات دقیق و کاملت، ولی مشکل اینجاست که من نخبه وظیفه بودم، یعنی کلا پروژه جایگزین خدمت سربازی + آموزشی رو گذروندم و اصلا دفترچه و اینا رو پست نکردم، یعنی ازم نخواستن، حالا فردا که می رم بنیاد می پرسم که ما که یگان خدمتی و اینجور چیزا رو نداریم باید چه کنیم؟ بازم ممنون از وقتی که گذاشتی و جواب منو دادی. موفق باشی

سلام
    دوستان ميشه يكي به من بگه ايا وقتي ايميل پذيرش رو ميفرستي،در صورت تاييد شدن براي تسهيلات سربازي،ايا روزي اصل مقاله يا لينكي از انتشار اون دريافت ميكنن يا خير؟

Junior Member

سلام دوستان
    من سوالی داشتم که احتمالا قبلا پرسیده شده، ولی اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم جواب بده
    من امسال فارغ التحصیل کارشناسی ارشد شدم. کارشناسی و ارشدم رو از دانشگاه های خوب تهران گرفتم. معدل ارشدم هم با ضریب 18.5 میشه و یک مقاله ISI هم دارم. در یکی از مسابقات علمی معتبر کشور که متاسفانه در لیست مسابقات سازمان نیست ( ACM ) هم مقام آوردم.
    اما معدل کارشناسیم با ضریب حدود 15.2 میشه که به حد نصاب 16 نمیرسه، مسئول بنیاد نخبگان دانشگاه شریف گفت که اگه درخواست بدی به هیچ وجه قبول نمیکنن ( به خاطر معدل کارشناسی )

خواستم ببینم که حرف ایشون تا چه اندازه درسته و اینکه مثلا دو تا مقاله ISI جبران چند دهم معدل پایین کارشناسی رو می کنه یا خیر، و اینکه اصلا جای چانه زنی وجود داره یا خیر

ممنون

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    فارغ التحصیل دکتری فیزیک پزشکی هستم. حدود 20 روز پیش توی سایت ب م ن ثبت نام کردم. تا وقتی جوابش بیاد، از این پروژه های کسر خدمت میخوام انجام بدم. کسی از شرایط سازمان انرژی اتمی خبر داره؟ راحت پروژه میدن؟ کدوم عضو هیئت علمیش خوب راه می آد؟
    ممنون

سلام به همه،

من مدارکم رو توی ثریا اپلود کردم. دانشجوی دکتری ام، معدل ارشد 16.94 و دکتری 17.5 و 11 تا ای اس ای چاپ شده دارم.
    امروز بهم خبر دادن که به علت کمبود معدل نمی تونین از تسهیلات سربازی استفاده کنین.
    کسی تا حالا این شرایط رو داشته؟ جای اعتراض داره یا نه؟ اگه امکان اعتراض هست کجا و چه جوری؟

ممنون از راهنمایی تمام دوستان.

سلام
    دوستان ايا وقتي ايميل پذيرش ارسال ميكنيم بعد از تاييد شدن براي نام وظيفه اون مقاله رو ازمون ميگيرن يا مثلا لينكي از خود مقاله نميخوان تا پايان فرايند؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)