صفحه 343 از 1402 نخستنخست ... 2432933333343353363373383393403413423433443453463473483493503513523533934438431343 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,421 تا 3,430 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

با سلام. دوستانی که پزوژه جایگزین خدمت (طرخ بنیاد نخبگان) انجام دادند، در مورد اینکه آیا این طرح چه تاثیری گرفتن ویزای آمزیکا دارد پست های قسمت زیر رو مطالعه کنند:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%D8%B2%D8%A7

Junior Member

دوستانی که بیشتر از دو ماه هست درخواست تسهیلات نظام وظیفه دادند و نقص خاصی در مدرکشون نبوده و بی دلیل بنیاد به بهانه واهی تعداد زیاد پرونده ها کارشون رو انجام نداده، جواب درستی بهشون نمیده و همیشه با اگر و اما امروز و فردا کرده، لطفا دست روی دست نگذارید. بنده چهار ماه هست بدون هیچ دلیل خاصی معطل بازی های بنیاد شدم و البته در حال خدمت هم هستم! بنابراین، راهی که به ذهنم رسید شکایت از بنیاد هست به سازمان بازرسی کل کشور...لطفا کمی وقت بگذارید و روند بررسی کارهاتون رو برای این سازمان توضیح بدید بالاخره مرجعی باید پیدا بشه که نظارت کنه روی کارهای بنیاد..کاملا قانونی هست و اگرچه درگیر بوروکراسی بشه کمی اما اقدامی که از دستمون برمیاد باید انجام داد. شاید اگر تعداد شکایات به حدی برسه واقعا براشون سوال پیش بیاد که در بنیاد چه میگذره.

«چنانچه شما از نحوه ارائه خدمات وزارتخانه، اداره، شركت دولتي يا موسسه مأمور به خدمت عمومي در زمينه‌هاي نقض قوانين، عدم انجام وظيفه، اطاله رسيدگي، عدم پاسخگويي يا ضعف در ارائه خدمات شكايتي داشته و شخصا ذينفع آن بوده و از اين سازمان خواهان رسيدگي براي احقاق حق خود باشيد و يا به عنوان يك شهروند آگاه با حس مسووليت اجتماعي از سو جريان اداري نظير تضييع اموال عمومي، دولتي، منابع طبيعي و محيط زيست، وجود فساد و جرم و يا ديگر تخلفات اداري اطلاعاتي داريد، مي‌توانيد شكايت و يا اطلاعات خود از اين گونه سو جريانات را با توجه و رعايت نكات زير به سامانه ملي رسيدگي به شكايات و اعلامات سازمان بازرسي كل كشور ارسال نماييد تا وفق مقررات به آن رسيدگي شود. بديهي است دريافت شكايات و اعلامات از وزارتخانه ها و دستگاه‌ها مندرج در بند الف ماده 2 قانون سازمان بازرسي كل كشور خارج از اين سيستم و از طريق مكاتبه، دورنگار (فاكس)، تماس با شماره تلفن 136 و مراجعه حضوري به سازمان نيز امكان پذير است.»

http://shekayat.bazresi.ir/Portal/Home/

و فراموش نکنید ما خودمون مسئول برخوردهایی هستیم که باهامون میشه...

Junior Member

بنده هم موافقم و الان ده ماهه در حال خدمتم و علیرغم داشتن شرایطم لنباد برام کاری نکرده و اماده شکایتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

سلام. من با معدل کارشناسی 16.5 و ارشد 18.9 و 2 تا مقاله برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه در 4 اسفند اقدام کردم. امروز هم جواب کمیته اومد که خدا رو شکر موافقت شده بود. برای من کل فرآیند کمیته تقریبا 2 هفته طول کشید. اما این طور که می خونم اینجا بعضی ها انگار توی بروکراسی بنیاد به شدت گیر افتادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masiha_abtin نمایش پست ها
    سلام. من با معدل کارشناسی 16.5 و ارشد 18.9 و 2 تا مقاله برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه در 4 اسفند اقدام کردم. امروز هم جواب کمیته اومد که خدا رو شکر موافقت شده بود. برای من کل فرآیند کمیته تقریبا 2 هفته طول کشید. اما این طور که می خونم اینجا بعضی ها انگار توی بروکراسی بنیاد به شدت گیر افتادن
    سلام
    تبریک میگم
    دوست عزیز مقالات شما isi بود یا isc؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم
    دوست عزیز مقالات شما isi بود یا isc؟
    ISI بود هر دو تاش. برای رشته های مهندسی دوره ارشد گویا فقط ISI قبول می کنن

Junior Member

چقدر خوب،واقعا جالبه برام که انقدر شرایط متفاوته. من از اواخر آبان ماه درخواست تسهیلات دادم و تا الان هیچ جوابی نگرفتم. نه تلفنی، نه حضوری. ملاقات با معاونت بنیاد هم خیلی چیزی رو تغییر نداد. واقعا کلافه م و حتا اگر این روزها جوابش به دستم برسه، چه مثبت و چه منفی، شکایتم رو به سازمان بازرسی کل کشور خواهم کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cfdcfd نمایش پست ها
    بنده هم موافقم و الان ده ماهه در حال خدمتم و علیرغم داشتن شرایطم لنباد برام کاری نکرده و اماده شکایتم
    دوست عزیز از همون لینکی که گذاشتم میتونید شکایت آنلاین تنظیم کنید و براشون بفرستید. من همین کار رو کردم. نام بنیاد ملی نخبگان هم جزو نهادهایی هست که سازمان بازرسی کل کشور شکایات از اونجا را پیگیری میکنه (امیدوارم البته!) چون لیستی از کل سازمان ها و ادارات دولتی در همون سایت هست که باید انتخاب کنید. شرایطتون رو کامل براشون توضیح بدید و برخوردی رو که بنیاد با شما داشته صادقانه بنویسید. به هر حال از هیچ کار نکردن بهتره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsankh نمایش پست ها
    چقدر خوب،واقعا جالبه برام که انقدر شرایط متفاوته. من از اواخر آبان ماه درخواست تسهیلات دادم و تا الان هیچ جوابی نگرفتم. نه تلفنی، نه حضوری. ملاقات با معاونت بنیاد هم خیلی چیزی رو تغییر نداد. واقعا کلافه م و حتا اگر این روزها جوابش به دستم برسه، چه مثبت و چه منفی، شکایتم رو به سازمان بازرسی کل کشور خواهم کرد.
    یکی از دوستان من هم توی دانشگاه امیر کبیر بود که شهریور ماه درخواست داده بود تازه همین اواسط بهمن جواب کمیتش اومد. فکر کنم من توی این زمینه شانس آوردم که این قدر سریع بهم جواب دادن. انشاالله که جواب مثبت کمیته شما هم سریع تر بیاد.

یکی از دوستان من هم توی دانشگاه امیر کبیر بود که شهریور ماه درخواست داده بود تازه همین اواسط بهمن جواب کمیتش اومد. فکر کنم من توی این زمینه شانس آوردم که این قدر سریع بهم جواب دادن. انشاالله که جواب مثبت کمیته شما هم سریع تر بیاد.
    دوست عزيز راستي شما فني هستين؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)