صفحه 344 از 1402 نخستنخست ... 2442943343353363373383393403413423433443453463473483493503513523533543944448441344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,431 تا 3,440 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    سلام به همه،

من مدارکم رو توی ثریا اپلود کردم. دانشجوی دکتری ام، معدل ارشد 16.94 و دکتری 17.5 و 11 تا ای اس ای چاپ شده دارم.
    امروز بهم خبر دادن که به علت کمبود معدل نمی تونین از تسهیلات سربازی استفاده کنین.
    کسی تا حالا این شرایط رو داشته؟ جای اعتراض داره یا نه؟ اگه امکان اعتراض هست کجا و چه جوری؟

ممنون از راهنمایی تمام دوستان.
    سلام
    شرط استفاده براي مقطع دكترا معدل بالاي ١٧ ارشد و دكتراست البته معدل را تا ١٦/٩ هم قبول ميكنن
    عجيبه كه واسه شما كسري معدل زدن بايد پيگيري كنيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    دوست عزيز راستي شما فني هستين؟
    بله رشته ام مهندسی پلیمر هستش.

Junior Member

دوستان یک سوال داشتم ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

من الان مقاله isi دارم اکسپت میکنم اسم اول هم خودم هستم. هماهنگی نویسنده ها هم در مقاله باید اسم خودم باشه تا بنیاد قبول کنه ؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvani_a1 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال داشتم ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

من الان مقاله isi دارم اکسپت میکنم اسم اول هم خودم هستم. هماهنگی نویسنده ها هم در مقاله باید اسم خودم باشه تا بنیاد قبول کنه ؟؟
    فقط کافیه که پس از حذف نام اساتید راهنما و مشاور شما نام اول باشید. اصلا یک همچین چیزی رو هیچ جا از من نپرسیدن و نخواستن که بگن شما اسم ها رو مرتب کردی یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masiha_abtin نمایش پست ها
    فقط کافیه که پس از حذف نام اساتید راهنما و مشاور شما نام اول باشید. اصلا یک همچین چیزی رو هیچ جا از من نپرسیدن و نخواستن که بگن شما اسم ها رو مرتب کردی یا نه.
    دوست عزیز اگر دوتا استاد راهنما داشته باشی چی؟ اونوقت اسمت بعد هردو باشه مشکلیه؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من با توجه به شرط معدل و مقاله میخوام برای تسهیلات نظام وظیفه در سامانه ثریا ثبت نام کنم.من مهر ماه امسال(92) فارغ التحصیل شدم(کارشناسی ارشد) و دانشگاه یک نامه مبنی بر ابطال معافیت تحصیلی بهم داده خطاب به نظام وظیفه.از طرفی یکسال بعد از فارغ التحصیلی هم فرصت برای سربازی نرفتن هست(درست میگم دیگه؟؟) و دنبال کارای سربازی هم نرفتم.حال وقتی میخوام داخل سامانه ثریا ثبت نام کنم وضعیت نظام وظیفه رو چی باید بزنم؟؟
    1- غیر مشمول
    2- معافیت تحصیلی
    3- در حال انجام خدمت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر دوتا استاد راهنما داشته باشی چی؟ اونوقت اسمت بعد هردو باشه مشکلیه؟
    من خودم دو تا استاد راهنما داشتم. البته توی مقاله هام، اسم اساتید بعد از اسم من اومده بود. اما می دونم قانونش اینه که توی نامه ای که استاد راهنمای اول برای بنیاد می نویسه، بایستی که اسم استاد راهنمای دوم(و در صورت وجود اسم استاد مشاور) رو هم بیاره. بنیاد هم با توجه به این نامه اسم اساتید راهنمای اول و دوم (و استاد مشاور در صورت وجود) رو حذف می کنه. بعد از حذف این اسم هاست که اسم شما باید اول باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من با توجه به شرط معدل و مقاله میخوام برای تسهیلات نظام وظیفه در سامانه ثریا ثبت نام کنم.من مهر ماه امسال(92) فارغ التحصیل شدم(کارشناسی ارشد) و دانشگاه یک نامه مبنی بر ابطال معافیت تحصیلی بهم داده خطاب به نظام وظیفه.از طرفی یکسال بعد از فارغ التحصیلی هم فرصت برای سربازی نرفتن هست(درست میگم دیگه؟؟) و دنبال کارای سربازی هم نرفتم.حال وقتی میخوام داخل سامانه ثریا ثبت نام کنم وضعیت نظام وظیفه رو چی باید بزنم؟؟
    1- غیر مشمول
    2- معافیت تحصیلی
    3- در حال انجام خدمت
    من که خودم معافیت تحصیلی زدم و هیچ مشکلی هم برام نگرفتن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masiha_abtin نمایش پست ها
    من که خودم معافیت تحصیلی زدم و هیچ مشکلی هم برام نگرفتن.
    خیلی ممنون از جوابتون.منم همین گزینه رو انتخاب کردم.
    یه سوال دیگه دارم.در بخش ورود اطلاعات تحصیلی برای مقطع ارشد، درخواست "تصویر گواهی فراغت از تحصیل از آن مقطع(با ذکر معدل کل و تاریخ فارغ التحصیلی)" میکنه. دانشگاه تنها چیزی که بهم داده همون نامه خطاب به نظام وظیفه هستش که داخلش تاریخ فارغ التحصیلی، معدل و رشته/گرایش و ... هست.از طرفی چند ماه پیش که پرسیدم دانشگاه گفت که مدرک موقت هم بهم نمیدن تا زمانیکه دفترچه سربازی رو نگرفته باشم.حالا میتونم بپرسم شما چه مدرکی ارائه دادید؟؟ یعنی همون نامه نظام وظیفه قابل قبوله؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1368 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون.منم همین گزینه رو انتخاب کردم.
    یه سوال دیگه دارم.در بخش ورود اطلاعات تحصیلی برای مقطع ارشد، درخواست "تصویر گواهی فراغت از تحصیل از آن مقطع(با ذکر معدل کل و تاریخ فارغ التحصیلی)" میکنه. دانشگاه تنها چیزی که بهم داده همون نامه خطاب به نظام وظیفه هستش که داخلش تاریخ فارغ التحصیلی، معدل و رشته/گرایش و ... هست.از طرفی چند ماه پیش که پرسیدم دانشگاه گفت که مدرک موقت هم بهم نمیدن تا زمانیکه دفترچه سربازی رو نگرفته باشم.حالا میتونم بپرسم شما چه مدرکی ارائه دادید؟؟ یعنی همون نامه نظام وظیفه قابل قبوله؟؟
    دوست عزيز همون رو بفرست منم همينو دادم مشكلي نيست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)