صفحه 346 از 1402 نخستنخست ... 2462963363373383393403413423433443453463473483493503513523533543553563964468461346 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,451 تا 3,460 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1368 نمایش پست ها
    بازم تشکر فراوان از شما
    من یکم گیج شدم. اینکه میگید صفحه اول مواردی رو که ذکر کردید بیارم یعنی همون توصیه نامه استاد راهنما؟؟؟این صفحات باید توی کاغذی با سربرگ دانشگاه باشه و توسط مدیر گروه هم تایید بشه(مهر و امضاء) ؟؟شما قالبی از صفحه اولی که میگید دارید که برام بفرستید؟؟

سوال دیگه اینکه، در کل، اون دو تا توصیه نامه ای که لازمه رو چه زمانی توی سیستم آپلود میکنیم؟؟

واقعیت اینه که چون آخر ساله و دیگه کم کم کسی توی دانشگاه پیدا نمیشه میخواستم بدونم چه چیزایی لازمه که من فردا برم از دانشگاه بگیرم؟؟ گواهی رتبه اولی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد رو قبلا گرفتم.توصیه نامه ها هم با اساتید هماهنگ شده که فردا بگیرم.چیز دیگه ای لازم هست؟؟
    اگه ایمیلت رو بهم بدی برات می فرستم متنی رو که خودم به بنیاد دادم رو.
    یک توصیه نامه باید بگیری که توش استاد می گه این دانشجوی خوبیه و عنوان مقالت رو هم توش می یاری یک نامه دیگه هم که تاییده مقالس که همون نامه دو صفحه ای است که گفتن.
    تاییدیه مقاله نیاز به مهر و امضا دانشگاه نداره و فقط توصیه نامه اساتید هست که حتما باید مهر داشته باشد.
    اگه توی کنکور هم رتبه تک رقمی(معمولا یک تا سه) آوردی اون رو هم باید بری از سازمان سنجش بگیری.

Junior Member

با سلام
    دوستان یه موضوع هست که منو گیج کرده
    اینکه معدل کارشناسیم بالای 16 هست و ارشدم بالای 17 اگه یه مقاله داشته باشم میتونم عضو بنیاد شم و از طرح انجام پروژه بجای خدمت استفاده کنم و همین کافیه؟
    یا اینکه باید اون امتیازایی که تو یه جدول ارائه دادو کسب کنم تا جمعشون به یه عددی برسه
    من الان معدل کارشناسیم بالای 16 هست و ارشدم بالای 17 مقاله هم دارم میدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط pershia69 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان یه موضوع هست که منو گیج کرده
    اینکه معدل کارشناسیم بالای 16 هست و ارشدم بالای 17 اگه یه مقاله داشته باشم میتونم عضو بنیاد شم و از طرح انجام پروژه بجای خدمت استفاده کنم و همین کافیه؟
    یا اینکه باید اون امتیازایی که تو یه جدول ارائه دادو کسب کنم تا جمعشون به یه عددی برسه
    من الان معدل کارشناسیم بالای 16 هست و ارشدم بالای 17 مقاله هم دارم میدم
    برای تسهیلات نظام وظیفه فقط معدل کارشناسی بالای 16،ارشد بالای 17 و یک مقاله در مجلات معتبر لازمه و هیچ چیز دیگه ای لازم نداره. اون جدولی که شما می گه برای انتخاب دانش آموخته برتره که کلا فرق داره با این نظام وظیفه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    سلام
    شرط استفاده براي مقطع دكترا معدل بالاي ١٧ ارشد و دكتراست البته معدل را تا ١٦/٩ هم قبول ميكنن
    عجيبه كه واسه شما كسري معدل زدن بايد پيگيري كنيد

ممنون سعید جان از جوابت.
    با یکی از دفاتر استانی تماس گرفتم گفتن چون زیر 10 صدم است یک نامه درخواست بنویس به رییس اینجا و بگو بهت کمک کنه.
    به نظر شما این می تونه راه حل باشه؟
    یا مستقیم با تهران تماس بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masiha_abtin نمایش پست ها
    برای تسهیلات نظام وظیفه فقط معدل کارشناسی بالای 16،ارشد بالای 17 و یک مقاله در مجلات معتبر لازمه و هیچ چیز دیگه ای لازم نداره. اون جدولی که شما می گه برای انتخاب دانش آموخته برتره که کلا فرق داره با این نظام وظیفه.
    یه سوال دیگه اینکه شما که خودتون این مراحلو طی کردید به نظر شما چقد از زمان فارغ تحصیلی ارشد (البته با مقاله چاپ شده) تا زمانی که 10 ماه پروژه شروع میشه طول میکشه
    خیلی برام مهمه که براش برنامه ریزی کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    دوست عزيز انقدرا سخت نميگيرن.حساسيت نشون نده.٢تا توصيه نامه با سربرگ دانشگاه چاپ كن استاد راهنما و مدير گروه تاييد كنه.توش راجب شما،و عنوان مقاله و پايان نامه تون باشه.ذكر بشه كه مقاله با چه عنواني و در چه مجله اي بوده.و اسم استاد مشاورتم بياد داخلش.هيچي نياز نيس ميتوني خودت بنويسي فايل رو ببري اونجا پرينت كنن.ايميل پذيرش مقاله هم بده استاد امضا كنه.همين.والسلام
    موفق باشي
    بازم ممنون از شما.امروز میرم دانشگاه که این نامه ها رو بگیرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masiha_abtin نمایش پست ها
    اگه ایمیلت رو بهم بدی برات می فرستم متنی رو که خودم به بنیاد دادم رو.
    یک توصیه نامه باید بگیری که توش استاد می گه این دانشجوی خوبیه و عنوان مقالت رو هم توش می یاری یک نامه دیگه هم که تاییده مقالس که همون نامه دو صفحه ای است که گفتن.
    تاییدیه مقاله نیاز به مهر و امضا دانشگاه نداره و فقط توصیه نامه اساتید هست که حتما باید مهر داشته باشد.
    اگه توی کنکور هم رتبه تک رقمی(معمولا یک تا سه) آوردی اون رو هم باید بری از سازمان سنجش بگیری.
    از شما هم ممنونم.در خصوصی ایمیلم رو براتون فرستادم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    ممنون سعید جان از جوابت.
    با یکی از دفاتر استانی تماس گرفتم گفتن چون زیر 10 صدم است یک نامه درخواست بنویس به رییس اینجا و بگو بهت کمک کنه.
    به نظر شما این می تونه راه حل باشه؟
    یا مستقیم با تهران تماس بگیرم؟
    سلام

ممکنه تهران چون سرشون شلوغه زود ترتیب اثر ندن ولی اگه با رئیس یکی از دفاتر استانی نامه نگاری کنید و از طریق اون به دفتر مرکزی درخواست بدید بهتر باشه
    ولی در هر صورت مشکلی ندارید و ان شا... که بزودی حل شه

Junior Member

سلام
    من معدلم 16.69 هست. دو تا مقاله هم دارم که یکیش شبیه به پایان نامه هست ولی مستخرج از آن نیست.
    سوال اول: ضریب معدل رشته من تو لیست بنیاد نبود, اما چند تا رشته تو دانشگاه ما که از رشته ما ساده تر بودن, تو لیست بود که ضریبش 1.04 بود. حالا به نظرتون من باید چیکار کنم؟
    سوال دوم: با توجه به اینکه مقالاتم مستخرج از پایان نامه نیست، به نظرتون تقاضام رد میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    سلام

ممکنه تهران چون سرشون شلوغه زود ترتیب اثر ندن ولی اگه با رئیس یکی از دفاتر استانی نامه نگاری کنید و از طریق اون به دفتر مرکزی درخواست بدید بهتر باشه
    ولی در هر صورت مشکلی ندارید و ان شا... که بزودی حل شه

بازم از جوابت ممنون.
    با تهران هم تماس گرفتم اما همون جوری که شما گفتین فکر کنم تماس با دفاتر استانی بهتر باشه. به هر حال چه خوب چه بد خبرشو واسه آیندگان خواهم گذاشت.
    ان شا الله که حل بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)