صفحه 361 از 1402 نخستنخست ... 2613113513523533543553563573583593603613623633643653663673683693703714114618611361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,601 تا 3,610 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-TMU

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarebaba2006 نمایش پست ها
    یعنی مثلا دو ماه دیگه اگر به مدارک فعلی گیر ندادن، و به قول شما درخواست توصیه نامه کردن ازم، این یعنی دیگه کار تمومه و کاملا تایید شدم واسشون؟
    نخیر کار تموم نیست.تا اینجا فقط صلاحیت اولیه شما تائید شده. بعد از آپلود توصیه نامه ها (4 یا 5 روز) گزینه ی برابر اصل کردن مدارک فعال میشه که شما باید حضوری یه سری از مدارکو ببری بنیاد. تازه اون موقع شما میتونی درخواست تسهیلات نظام وظیفه رو بدی که پرونده ت بره توی صف کمیته نظام وظیفه. تا جواب این کمیته بیاد معمولاً 2 تا 3 ماه دیگه ام طول میکشه. البته بستگی به شانست داره شاید کمتر شایدم بیشتر.

Junior Member

سلام
    من تیر ماه سال پیش فارغ ارشد شدم و الان منتظر مقاله هستم که تاییدش بیاد. تمام شرایط رو دارم الا مفاله که منتظرم. حالا به خاطر تمام شدم فرجه ی یکساله بایستی سربازی رو شروع کنم که اعزامم تیرماه افتاده. سوال من این هست که اگر شرایط نخبگی بین دوره ی سربازی معمولی احراز بشه، میشه ار سربازی ترخیص شذ و بقیه رو به صورت پروژه ای انجام داد؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط pimpim نمایش پست ها
    نخیر کار تموم نیست.تا اینجا فقط صلاحیت اولیه شما تائید شده. بعد از آپلود توصیه نامه ها (4 یا 5 روز) گزینه ی برابر اصل کردن مدارک فعال میشه که شما باید حضوری یه سری از مدارکو ببری بنیاد. تازه اون موقع شما میتونی درخواست تسهیلات نظام وظیفه رو بدی که پرونده ت بره توی صف کمیته نظام وظیفه. تا جواب این کمیته بیاد معمولاً 2 تا 3 ماه دیگه ام طول میکشه. البته بستگی به شانست داره شاید کمتر شایدم بیشتر.
    و یک سوال دیگه
    من الان همچنان دانشجوی ارشدم و معلوم نیست که کی بخوام برم سربازی. اگر الان اوکی شد این جریان و من درخواست تسهیلات دادم، امکانش هست یا باید بزارم هر وقت درسم تموم شد و خواستم برم سربازی درخواست تسهیلات بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hhddo نمایش پست ها
    سلام
    من تیر ماه سال پیش فارغ ارشد شدم و الان منتظر مقاله هستم که تاییدش بیاد. تمام شرایط رو دارم الا مفاله که منتظرم. حالا به خاطر تمام شدم فرجه ی یکساله بایستی سربازی رو شروع کنم که اعزامم تیرماه افتاده. سوال من این هست که اگر شرایط نخبگی بین دوره ی سربازی معمولی احراز بشه، میشه ار سربازی ترخیص شذ و بقیه رو به صورت پروژه ای انجام داد؟
    ممنون

بله می تونبد. شما در هر مرجله ار سربازی باشید می توانید ترخیص و سربازی رو از طریق بنیاد (10+2) انجام بدید، و چون آموزشی رو احتمالا تا تایید پروندتون طی کردید دیگه نازی به گذروندن آموزشی نیست. ولی این هم در نظر داشته باشید که فرایند تایید پرونده یک فراییند زمانبر و فرسایشیه و چیزی حدود 6-8 ماه به طول می انجامه...

موفق باشید.

سلام دوستان

بعد از تمام شدن کار در سازمان مربوطه، برای اتمام پروژه جایگزین خدمت نخبگان (کل خدمت) چه فرآیندی باید طی بشه؟
    مهمتر اینکه چه مدارکی مورد نیاز هست؟ (برای ب. ن. ن. م. هم مدرکی باید ببریم)
    حضوری بریم تا کارتمون زودتر صادر شه بهتر نیست؟
    راستی من فقط میدونم عکس نظامی هم ممکنه بخواد؟ (رفتم عکاسی و عکس نظامی گرفتم پرسید شما برای کجا عکس میخواهید سپاه، ارتش نیروی انتظامی؟ موندم چی بگم )
    البته برای قضایای کلیر شدن عکس نطامی با لباس ارتش باشه بهتر نیست؟

ممنون میشم زودتر کسانی که تجربه دارند به من خبر بدن یا اگر اخیراً کسی رفته ب.ن.ن.م. سوال کرده و اطلاع داره راهنمایی کنه چون تلفن را درست جواب نمیدن!!!

با آرزوی بهترینها...
    .If you worry about yesterday’s failures, then today’s successes will be few

Junior Member

درود
    من اسفند 92 رفتم آموزشی،کارشناسی حقوق دارم و با توجه به سایت های مختلف 2تا سئوال برام پیش اومده اگه راهنماییم کنین ممنون میشم
    1.به کارشناسی ها پروژه تعلق می گیره؟
    2.دقیقا کجا باید برم؟ انجمن نخبگان نیروی مسلح ؟ یا از دانشگاه خودم اقدام کنم؟
    ممنون از وقتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinzadeh_m نمایش پست ها
    سلام دوستان

بعد از تمام شدن کار در سازمان مربوطه، برای اتمام پروژه جایگزین خدمت نخبگان (کل خدمت) چه فرآیندی باید طی بشه؟
    مهمتر اینکه چه مدارکی مورد نیاز هست؟ (برای ب. ن. ن. م. هم مدرکی باید ببریم)
    حضوری بریم تا کارتمون زودتر صادر شه بهتر نیست؟
    راستی من فقط میدونم عکس نظامی هم ممکنه بخواد؟ (رفتم عکاسی و عکس نظامی گرفتم پرسید شما برای کجا عکس میخواهید سپاه، ارتش نیروی انتظامی؟ موندم چی بگم )
    البته برای قضایای کلیر شدن عکس نطامی با لباس ارتش باشه بهتر نیست؟

ممنون میشم زودتر کسانی که تجربه دارند به من خبر بدن یا اگر اخیراً کسی رفته ب.ن.ن.م. سوال کرده و اطلاع داره راهنمایی کنه چون تلفن را درست جواب نمیدن!!!

با آرزوی بهترینها...
    سلام

برای صدور کارت بایستی تشکیل پرونده بدید. مدرک گذراندن دوره آموزشی+ نامه اتمام طرح+ یه CD مربوط به پروژه ای که گذراندید+ عکس نظامی

نقل قول نوشته اصلی توسط grandpa نمایش پست ها
    درود
    من اسفند 92 رفتم آموزشی،کارشناسی حقوق دارم و با توجه به سایت های مختلف 2تا سئوال برام پیش اومده اگه راهنماییم کنین ممنون میشم
    1.به کارشناسی ها پروژه تعلق می گیره؟
    2.دقیقا کجا باید برم؟ انجمن نخبگان نیروی مسلح ؟ یا از دانشگاه خودم اقدام کنم؟
    ممنون از وقتتون
    اگه منظورتون کسر خدمته که به لیسانس تعلق نمیگیره مگر اینکه نخبه باشید و از تسهیلات بتونید استفاده کنید ضمنا اینو هم باید از ب م ن بپرسید چون صحبتش بود که برای لیسانس ها حذف شه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    اگه منظورتون کسر خدمته که به لیسانس تعلق نمیگیره مگر اینکه نخبه باشید و از تسهیلات بتونید استفاده کنید ضمنا اینو هم باید از ب م ن بپرسید چون صحبتش بود که برای لیسانس ها حذف شه
    ممنونم
    ب ن م .. اختصار چیه این؟ شرمنده ها داداش هی می پرسم

Junior Member

با سلام خدمت دوست عزیزم، آقا پروژه مخصوص نخبگان در بنیاد نخبگان مسلح هم باید دفاع بشه یا صرف اتمام کار و گزارش نهایی از سازمان بکارگیرنده کافی؟ممنون بابت جوابتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)