صفحه 369 از 1402 نخستنخست ... 2693193593603613623633643653663673683693703713723733743753763773783794194698691369 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,681 تا 3,690 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

دوستان یعنی کسی نیست بگه تو جلسه دفاع چه صحبتی میشه؟ چه سوالی میپرسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd69 نمایش پست ها
    فوری: با سلام دوستان، من رشتم مهندسی مکانیکه واسه من یه پروژه تعریف کردن که می تونم بگم خیلی کم به رشتم مربوط می شه! منم هیچ پیش زمینه ای از این موضوع ندارم! می خواستم بدونم امکان تغییر موضوع هست؟ یا اینکه انجامش ندم برم دنبال اینکه یه موضوع دیگه تعیین کنن؟؟؟؟
    اگه پروپوزال تعریف نشده باشه خوب می تونی بری با استاد مربوطه صحبت کنی تا یک پروژه دیگه تعریف کنه یا برات عدم نیاز بزنه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_850 نمایش پست ها
    دوستان یعنی کسی نیست بگه تو جلسه دفاع چه صحبتی میشه؟ چه سوالی میپرسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دفاع در حد 3-4 دقیقه، سلام! علیک! خوب چه کردی؟ چه قدر کارت طول کشید؟ چه کاربرد نظامی داره؟
    همین.
    شما تا گفت چه کردید قشنگ ساختار مند کل قضیه رو توضیح بدید، و اصلا واینستید، یعنی خوب و جامع مثل چکیده تون کار رو ارائه بدید و وقتی خیالتون راحت شد که کامل خطوط اصلی کار رو توضیح دادید استاپ کنید.
    موفق باشید.
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Junior Member kh_m آواتار ها

سلام دوستان. من بعد از فارغ التحصیلی واسه کسری اقدام کردم. با یه استادی از یه دانشگاهی به توافق رسیدم و پروپوزال هم در اون دانشگاه تقریبا تصویب شد و قراره بره برای تایید به ب ن ن م.

موضوع پروژه، پیشنهادش از من بود و استاده هم قبول کرد. حالا من هم زرنگ بازی در آورده بودم و بدون اینکه به استاده بگم موضوع تز ارشد خودم رو (که دفاع کردم ازش) پیشنهاد دادم تا تقریبا کاری انجام ندم واسش. حالا میخوام بدونم که این ممکنه دردسرساز بشه. آیا تو مرحله دفاع یا هر مرحله دیگه ای چک میکنن موضوع پایان نامت رو که یکی نباشه؟ تشکر

Junior Member

سلام

من میخوام از تسهیلات نظام وظیفه برای دانش آموخته کارشناسی استفاده کنم و همه شرایط بجز مقاله رو دارم. کسی میدونه مقاله علمی-ترویجی هم مورد قبولشون هست یا نه؟ توی سایتشون هیچ جایی قبول یا رد نکرده!

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

من یک نکته خدمت دوستای عزیزم بگم، و اونم اینکه گویا قبل از عید قانونی اومده که کارهای بالای 9 ماه میرن ارزیابی ثانویه و کار 9 ماه و زیر 9 ماه لازم نیست ارزیابی ثانویه، شما خودت می تونی دفاع کنی (قبلاً سقف این قضیه 6 ماه بود) یعنی اگر قبلا کاری بالای 6 ماه بود می رفت ارزیابی ثانویه و برای داوریش یه نفر می اومد از سازمانی که براش کار کرده بودی و دفاع می کرد، اما الان اگر کارت بالای 9 ماه باشه میره ارزیابی ثانویه و یکی از اون سازمان میاد برات دفاع کنه.
    موفق باشید.
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط subco نمایش پست ها
    سلام

من میخوام از تسهیلات نظام وظیفه برای دانش آموخته کارشناسی استفاده کنم و همه شرایط بجز مقاله رو دارم. کسی میدونه مقاله علمی-ترویجی هم مورد قبولشون هست یا نه؟ توی سایتشون هیچ جایی قبول یا رد نکرده!
    سلام
    نه علمی ترویجی اصلا قبول نیست

Junior Member

سلام دوستان
    من 6 ماه پیش برای ب م ن اقدام کردم و چند هفته پیش مدارکم رو برابر اصل کردم. بلافاصله بعدشم درخواست پروژه به جای سربازی دادم. الان چند تا سوال دارم.
    1. اول اینکه معمولا چقدر طول میکشه تا من رو به ب ن ن م معرفی کنن؟
    2. آیا من میتونم الان برم با سازمان های زیرمجموعه ب ن ن م صحبت کنم و به شرط تبدیل پروژه ای که ازشون میگیرم به کسر کل خدمت سربازی پروپوزال بنویسم؟
    3. کجاها پروژه ی آسون تری میشه گرفت و دردسر کمتری داره؟
    راستی من الان دانشجوی ارشد برق گرایش میکروالکترونیک هستم.
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر فراوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd69 نمایش پست ها
    فوری: با سلام دوستان، من رشتم مهندسی مکانیکه واسه من یه پروژه تعریف کردن که می تونم بگم خیلی کم به رشتم مربوط می شه! منم هیچ پیش زمینه ای از این موضوع ندارم! می خواستم بدونم امکان تغییر موضوع هست؟ یا اینکه انجامش ندم برم دنبال اینکه یه موضوع دیگه تعیین کنن؟؟؟؟
    پروژه ای که تو تخصصتون نیست رو قبول نکنید، اکیدا توصیه میکنم. پروژه رو قبول میکنید، کلی به خودتون فشار میارید و نهایتا سازمان موردنظرتون رو نمیتونید راضی کنید از نتیجه کار و این رو کسری پیشنهادی سازمان تاثیر گذار خواهد بود. با سازمان مورد نظر درباره موضوعات دیگه که توش تخصص دارید صحبت کنید. موضوع رو عوض کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_850 نمایش پست ها
    ببین کار به کجا کشیده که صحبت 5 دقیقه ای سردار قاسمی شده موضوع این فروم! دوست عزیز هیچی نیست، استرس برا چی آخه؟ فقط سعی کن رو کاربرد نظامیش بیشتر مانور بدی و البته چکیدهتون که پرینتش میره تو پروندتون و سردار یه نگاه به اون میندازه هم مهمه. همین!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)