صفحه 372 از 1402 نخستنخست ... 2723223623633643653663673683693703713723733743753763773783793803813824224728721372 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,711 تا 3,720 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrabinia نمایش پست ها
    سلام
    من یه پروژه 12 ماهه رو تموم کردم قرار شد از طرف نهاد مربوطه برن برای دفاع. اگر الان پروژه و سی دی رو تحویل بدم چقدر طول میکشه تا جلسه دفاع؟
    پروژه م در مورد مباحث نظامی نبود. اما خودم یه پیوست زدم بهش و چسبوندمش به نظام و ارتش اینا. به نظرتون چقدر قابل قبول میشه؟
    ببین کار شما باید بره ارزیابی ثانویه، این ارزیابی ثانویه یک ماه انجام میشه ولی بعضی وقت ها بیشتر طول می کشه (مال من 3 ماه طول کشید باید خیلی پیگیری کنی) بعد که جوابش اومد میری وقت دفاع می گیری که معمولا کارهایی که باید سازمان خودشون بیاد دفاع کنه وقت دفاعش یک ماهه ست. یعنی حداقل یک پروسه دو ماهه شما داری.
    در مورد کار دوم هم خوب کردی! مهمترین چیز اینه که کسی که نهادی می فرسته کامل و خوب ازتون دفاع کنه....
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed3d3d نمایش پست ها
    یک سوال از دوستان عزیزم
    من مستقیما به صاایران رفتم و یه پروژه انجام دادم و 6 ماه برام کسری رد کردن(قبل عید)
    الان دوباره یه پروژه دیگه همونجا تصویب کردم
    سوال
    1- آیا باید برای پروژه اول برم داوری؟(شنیدم یکبار بیشتر برای یک نفر داوری نمیشه-من خود صاایران دوبار دفاع کردم) صاایران گفته ما نامشو زدیم به ستاد کل
    2-شنیدم امسال تصویب کردن به هر نفر 2 پروژه بیشتر ندن آیا صحیحه؟
    شما کلا یک بار حق دفاع در بیناد نخبگان داری. بعدشم کاش می گفتی برات 9 ماه بزنند. سقف کارها هم شده 2 تا پروژه...
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    شما کلا یک بار حق دفاع در بیناد نخبگان داری. بعدشم کاش می گفتی برات 9 ماه بزنند. سقف کارها هم شده 2 تا پروژه...
    دیگه واقعا نمی دونم چی بگم...
    کاش یکی صدای ما رو میشنید.
    ما که داریم براشون پروژه انجام میدیم.

siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

دیگه واقعا نمی دونم چی بگم...
    کاش یکی صدای ما رو میشنید.
    ما که داریم براشون پروژه انجام میدیم.
    خب اگر کار اولتون رو نفرستادن هنوز بیناد بگید که 9 ماهه بزنند، کار دوم رو حتما 9 ماهه بگیرید. روی هم رفته 9+6 برید دفاع می تونید 10-12 ماهی اگر خوب دفاع کنید (و بلکم بیشتر) بگیرید.9+9 که دیگه عالی میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    خب اگر کار اولتون رو نفرستادن هنوز بیناد بگید که 9 ماهه بزنند، کار دوم رو حتما 9 ماهه بگیرید. روی هم رفته 9+6 برید دفاع می تونید 10-12 ماهی اگر خوب دفاع کنید (و بلکم بیشتر) بگیرید.9+9 که دیگه عالی میشه.
    آره ما طبق صحبت بچه های فروم گفتیم تعداد پروژه بالا ببریم، مثلا 4 تا کسری 6 ماهه بگیریم.
    انگار از این طرف سال قانون گذاشتن، قبل عید که اونجا بودم مسئول پژوهشش گفتم، گفت تا 10 تا پروژه بهت میدیم.

Junior Member

سلام دوستان، این صحت داره که پروژه های تا سقف 9 ماه، ارزیابی ثانویه ندارن؟ آخه قبلا 6 ماه سقفش بود.
    اگه ارزیابی ثانویه نداشته باشه پروژه ها، چند وقت طول میکشه تا بره توی ب ن ن م و دفاع کنیم؟
    با تشکر

Junior Member

سلام،

یه چی را دوستانه به همه ی بچه ها بگم مخصوصا اونایی که از طرف ب م ن معرفی می شوند. به هیچ عنوان به مراکز غیر دانشگاهی مراجعه نکنید. چرا که این ها خودشونم نمی دونند چی می خواهند. فقط زمانتون را تلف می کنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_farzad نمایش پست ها
    سلام،

یه چی را دوستانه به همه ی بچه ها بگم مخصوصا اونایی که از طرف ب م ن معرفی می شوند. به هیچ عنوان به مراکز غیر دانشگاهی مراجعه نکنید. چرا که این ها خودشونم نمی دونند چی می خواهند. فقط زمانتون را تلف می کنند
    دقیقا من یادمه پروژه انجام داده بودم موقع تحویل به من گفتم فاز دومت خروجی چیزی نبوده که ما میخواستیم در صورتی که استپ بای استپ من گزارش میدادم.
    من از فاز دو دوباره انجام دادم تا فاز آخر چون نتیجش خراب میکرد پروژه رو

siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

آره ما طبق صحبت بچه های فروم گفتیم تعداد پروژه بالا ببریم، مثلا 4 تا کسری 6 ماهه بگیریم.
    انگار از این طرف سال قانون گذاشتن، قبل عید که اونجا بودم مسئول پژوهشش گفتم، گفت تا 10 تا پروژه بهت میدیم.
    تا جایی که من می دونم از حدود مهرماه این قانون اومد. شما رو بیشتر از دو تا حساب نکن. اگر خیلی مونده تا بری خدمت سربازی خب پروژه بالای 9 ماه کار کن مثلا 14-15 ماهه که از خود سازمانتون بیان دفاع کنند اینطوری شانس اینکه مدت بیشتری هم کسری بگیرید هست، فقط مراحل اداریش خیلی طولانی تره.

siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط jjaavvaadd نمایش پست ها
    سلام دوستان، این صحت داره که پروژه های تا سقف 9 ماه، ارزیابی ثانویه ندارن؟ آخه قبلا 6 ماه سقفش بود.
    اگه ارزیابی ثانویه نداشته باشه پروژه ها، چند وقت طول میکشه تا بره توی ب ن ن م و دفاع کنیم؟
    با تشکر
    بعد از عید گویا این قانون اومده. اگر ارزیابی ثانویه نداشته باشی و مدارکت کامل باشه، وقتی می ری وقت دفاع بگیری از یک روز تا نهایتا ده روز می تونی وقت دفاع بگیری (من همون روز دفاع کردم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)