صفحه 375 از 1402 نخستنخست ... 2753253653663673683693703713723733743753763773783793803813823833843854254758751375 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,741 تا 3,750 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان
    در ارتباط با شرایط سربازی بنیاد ملی نخبگان در کنار دیگر شرایط ذکر شده معدل کارشناسی 16 ارشد 17
    سوالم اینه برای کسانی که کارشناسی ناپیوسته بودن معدل کاردانی هم لحاظ میشه یا فقط همون کارشناسی ناپیوسته مد نظره مثله کارشناسی پیوسته؟

Junior Member

تبریک میگم دوست عزیز ، سوال داشتم، شما این پروژتونو تو ب م ن ن م هم دفاع کردید؟یا فقط نامه اتمام کار از سازمان بکارگیرنده گرفتی و تموم؟لطف می کنی اگر جواب بدی، با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dadmehr نمایش پست ها
    تبریک میگم دوست عزیز ، سوال داشتم، شما این پروژتونو تو ب م ن ن م هم دفاع کردید؟یا فقط نامه اتمام کار از سازمان بکارگیرنده گرفتی و تموم؟لطف می کنی اگر جواب بدی، با تشکر
    ممنونم دوست خوبم. من پروژمو صرفا در سازمان مربوطه دفاع کردم. ب ن ن م از من فقط نامه و سی دی خواست. البته 10 ماه نشد. شد یک سال تقریبا. ماهی 400 هم حقوق داشتم.

Junior Member

ممنون از جوابت، بعضی دوستان تو بعضی پست ها گفتن که مثلا پروژه صرفا تئوری برداشتن، هر پروژه ای که استاد راهنما تایید کنه و پذیرش بشه حله دیگه؟ممنون دوست عزیز.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan471 نمایش پست ها
    ممنونم دوست خوبم. من پروژمو صرفا در سازمان مربوطه دفاع کردم. ب ن ن م از من فقط نامه و سی دی خواست. البته 10 ماه نشد. شد یک سال تقریبا. ماهی 400 هم حقوق داشتم.
    سلام
    دوست عزیز
    همه سازمان ها ماهی 400 حقوق میدن ؟؟ جریانش چیه

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_torkaman نمایش پست ها
    سلام .دوستان این بند قانون رو که توی wiki گذاشتن جدید هستش؟ استنادش کجاست؟ قبلا فقط مخترع درجه 3 بودن کافی بود

3) ثبت اختراع + معدل کل ارشد بالای 15 (یا معدل کنونی ارشد بالای 17)
    دوستان من می خوام از طریق این بند برم دنبال عضویت در بنیاد اما خب نمی دونم منبعش دقیق و معتبر هست یا نه. الان دوستان توی ویکی این طوری نوشتن (ویکی) از طرفی من خودم چند روز قبل رفتم سازمان نخبگان شهر خودم و از مسئولش پرسیدم و او هم گفت که باید هم مخترع درجه ۳ باشی و هم معدل ارشدت بالای ۱۶ باشه و گفت که جدیدا این قانون اومده که ۱۶ باشه! از طرفی داخل خود سایت بنیاد هم که نگاه کردم،‌ در (این آدرس) و در قسمت پایین لینک در بخش اختراع،‌ هم گفته که علاوه بر اختراع،‌ باید دارای شرایط پویایی تحصیلی باشند اما منظور از پویایی تحصیلی را نگفته که معدل طرف باید چقدر باشد. حالا سوال اینجاست که با این اطلاعات متناقض چی کار کنم؟ چطور مطمئن بشم کدوم درسته؟ من به شدت دنبال این بند هستم و می خوام ان شا الله اگه بشه ازش استفاده کنم. کسی قانونش را حضورا از تهران نپرسیده یا این که مطمئن باشه چی درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_m نمایش پست ها
    سلام دوستان. من بعد از فارغ التحصیلی واسه کسری اقدام کردم. با یه استادی از یه دانشگاهی به توافق رسیدم و پروپوزال هم در اون دانشگاه تقریبا تصویب شد و قراره بره برای تایید به ب ن ن م.

موضوع پروژه، پیشنهادش از من بود و استاده هم قبول کرد. حالا من هم زرنگ بازی در آورده بودم و بدون اینکه به استاده بگم موضوع تز ارشد خودم رو (که دفاع کردم ازش) پیشنهاد دادم تا تقریبا کاری انجام ندم واسش. حالا میخوام بدونم که این ممکنه دردسرساز بشه. آیا تو مرحله دفاع یا هر مرحله دیگه ای چک میکنن موضوع پایان نامت رو که یکی نباشه؟ تشکر
    دوستان سلام. اینکه توی فروم مرتب صحبت از اینه که با یه استادی از یه دانشگاهی به توافق رسیدم یعنی چی؟ یعنی از دانشگاه های سراسری میشه (مثلا شریف با استاد راهنمای خودم یا استاد دیگه) با یه استاد یه موضوع توافقی انتخاب کرد و حالا کاربرد نظامی هم داشته باشه؟ یا اینکه دانشگاه های خاص مثل مالک اشتر و امام علی و.... باید باشه؟؟

دوستان لطفا راهنمایی کنید: من یکسال معافیت تحصیلی دارم (فارغ التحصیل کارشناسی ارشد برق معدل بالای 17) و معدل لیسانی بالای 16 و جز 10 درصد برتر بودم + 2تا مقاله ISI از پایان نامه با IF>1. توی اسن فرصت یکساله احتمال اینکه پذیرش بگیرم و برم خارج از کشور زیاده اما خب ممکنه که نشه (دلایل مختلف بورسیه، فاند ناکافی و....) که نهایتا یا داخل کشور دکتری ادامه می دم یا میرم سربازی. حالا سوالاتم اینه:
    1-توی این یکسال از الان می تونم پروژه کسر خدمتی بگیرم؟ که اگه داخل دکتری ادامه بدم ضمن اون هم می تونم یه پروژه دیگه بردارم و کسرخدمت زیادی رو جمع آوری کنم.
    2-در مورد بنیاد نخبگان و پروژه ی ده ماهه نیاز به داشتن برگ اعزام داره؟ یا از الان می تونم اقدام کنم و تشکیل پرونده بدم؟
    3-باتوجه به اینکه پروژه های کسری رو باید یکجا و یکبار دفاع کرد اگر جواب سوال 1 مثبته، در صورت گرفتن پذیرش خارج از کشور بنظرتون همون یه پروژه کسر خدمت رو دفاع کنم و بعد برم یا صیر کنم تا بعد از برگشت مجدد پروژه ی کسر خدمت دیگه ای رو انجام بدم و یکجا دفاع کنم؟
    4-دوستانی که تجربه مشابه دارن سطح پروژه ها در چه حدیه (رشته برق پردازش سیگنال و مخابرات)، از این نظر میپرسم که باتوجه به حجم زیاد کارهای اپلای میشه وقت گذاشت و جمع کرد پروژه رو؟

مسئله اینه که ممکنه وسط این پروژه ها پذیرش بیاد و....

نقل قول نوشته اصلی توسط sibasina نمایش پست ها
    دوست عزيز ممنون از جوابت
    فقط شما مطمئني از اين قضيه؟ميشه منبع اين خبر رو هم بكي؟ ايا موثقه؟تجربه مشابهي داشتي؟
    بله حق با kh_m هستش من این رو تو صفحه سوم دستورالعمل ب ن ن م خوندم البته تو سایت دانشگاه تهران دیدم اینم لینکش اگر لینک باز نشد تو گوگل اسم کامل ب ن ن م رو سرچ کنید دستورالعملش رو پیدا می کنید. پروژه باید 10 ماه ارزیابی بشه تا قابل تبدیل باشه

Junior Member

آقایون راهنمایی کنید لطفا
    من بعد از کش و قوس های فراوان و شش هفت ماه که از تشکیل پرونده م توی بنیاد ملی نخبگان گذشت بالاخره اواخر فروردین ماه از اونجا به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح معرفی شدم. منتها چون یک سال هست که در حال خدمت توی پادگان هستم لازم بود اول از پادگان تسویه کنم و بعد برای ادامه مراحل پرونده م توی نخبگان نیروهای مسلح اقدام کنم. نامه از ب ن ن م بردم پادگان برای تسویه اما با شگفتی تمام با تسویه م موافقت نکردند! از طرفی از ب ن ن م پرسیدم آیا همچین چیزی امکان داره و اونها هم جواب درستی ندادن و گفتن مشکل شماست! الان یکی ممکنه توضیح بده برای من که چه اتفاقی افتاده و من چه کار باید بکنم؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)